Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2019

TURNIEJ DARTA, II ELIMINACJA V GP

Add players

Please wait...
Starts Oct 26, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Handicap No handicap
Contact Tomasz Sadlik (kontakt@rsb.org.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 17:12 
2   
Poland
Sebastian Zięba
Walk Over
 
3   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Piotr Kocur
Sat 17:12 
4   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 17:12 
5   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Marek Lenart
Sat 17:32 
6   
Poland
Krzysztof Mikielski
Walk Over
 
7   
Walk Over
Poland
Mateusz Nosek
 
8   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Piotr Moroń
Sat 17:32 

Winner round 1

9   
Poland
Kamil Marcinek
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 17:43 
10   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Emilia Kłak
Sat 17:33 
11   
Poland
Marcin Ćwiok
Poland
Artur Wilisowski
Sat 17:44 
12   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 18:00 
13   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Marek Lenart
Sat 18:00 
14   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Michał Urman
Sat 18:13 
15   
Poland
Artur Ochalik
Poland
Mateusz Nosek
Sat 18:13 
16   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Bogdan Bratkowicz
Sat 18:13 

Loser round 1

17   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Bogdan Bratkowicz
Sat 18:36 
18   
Walk Over
Poland
Mateusz Nosek
 
19   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Michał Urman
Sat 18:36 
20   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Marek Hawrot
Sat 18:22 
21   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Krzysztof Klimaszewski
Sat 18:36 
22   
Walk Over
Poland
Marcin Ćwiok
 
23   
Walk Over
Poland
Emilia Kłak
 
24   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Kamil Marcinek
Sat 19:00 

Loser round 2

25   
Poland
Krzesimir Żurawski
Poland
Mateusz Nosek
Sat 19:18 
26   
Poland
Piotr Kocur
Poland
Marek Hawrot
Sat 19:09 
27   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Marcin Ćwiok
Sat 19:18 
28   
Poland
Emilia Kłak
Poland
Jarek Szabat
Sat 19:47 

Winner round 2

29   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Sebastian Zięba
Sat 19:49 
30   
Poland
Artur Wilisowski
Poland
Łukasz Malec
Sat 19:52 
31   
Poland
Marek Lenart
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 20:00 
32   
Poland
Artur Ochalik
Poland
Piotr Moroń
Sat 20:07 

Loser round 3

33   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Artur Wilisowski
Sat 20:11 
34   
Poland
Marek Hawrot
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 20:14 
35   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Artur Ochalik
Sat 20:29 
36   
Poland
Jarek Szabat
Poland
Marek Lenart
Sat 20:29 

Loser round 4

37   
Poland
Mateusz Nosek
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 20:33 
38   
Poland
Darek Jamrozek
Poland
Marek Lenart
Sat 20:51 

Winner round 3

39   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Łukasz Malec
Sat 20:51 
40   
Poland
Krzysztof Mikielski
Poland
Piotr Moroń
Sat 21:04 

Loser round 5

41   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Krzysztof Mikielski
Sat 21:47 
42   
Poland
Marek Lenart
Poland
Sebastian Zięba
Sat 21:13 

Loser round 6

43   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Marek Lenart
Sat 22:12 

Winners qualification

44   
Poland
Łukasz Malec
Poland
Piotr Moroń
Sat 21:49 

Losers qualification

45   
Poland
Waldemar Czajkowski
Poland
Łukasz Malec
Sat 22:39 

Final

46   
Poland
Piotr Moroń
Poland
Waldemar Czajkowski
Sat 23:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment