Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 27, 2021

TURNIEJ BILARDOWY PRO 9 BIL - ONLINE

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Wiktor Zieliński
6 (6/0) 65 (46/19)
71%
2 Wojciech Szewczyk
5 (4/1) 51 (37/14)
73%
3 Mateusz Baranowski
5 (3/2) 50 (25/25)
50%
3 Sławomir Nowak
7 (5/2) 79 (44/35)
56%
5 Sebastian Szymkowski
6 (4/2) 66 (34/32)
52%
5 Brajan Sawicki
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
5 Sebastian Batkowski
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
5 Paweł Boguszewski
5 (3/2) 45 (23/22)
51%
9 Kacper Kielmans
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
Show more
9 Tomasz Stachera
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
9 Lesław Łukaszewicz
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
9 Maciej Trudnowski
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
13 Paweł Krysiński
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
13 Łukasz Fałdowski
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
13 Dawid Brzeziński
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
13 Grzegorz Lasota
4 (2/2) 43 (24/19)
56%
17 Konrad Kowalski
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
17 Maciej Barcikowski
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
17 Siranchuk Daria
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
17 Michał Czajkowski
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
17 Piotr Sokół
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
17 Patryk Jełowicki
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
17 Krzysztof Kurlenda
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
25 Żaneta Foniok
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
8880 Dimitr Bochoienko
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Mar 27, 2021, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 27, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Montownia Rozrywki
More info
.
Montownia Rozrywki ma zaszczyt zaprosić zawodników na TURNIEJ BILARDOWY PRO 9 BIL

Turniej odbędzie się w sobotę 27 marca o godz. 10:00 przy ul. Puławskiej 73/75 w Warszawie.

Gwarantowana pula nagród: 2000 zł
Dla zwycięzcy gwarantowany 1000 zł

Turniej dla max. 32 osób (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń)

Gramy w 9bil, system 2KO + puchar (minimum do 7 wygranych partii, naprzemienne rozbicia)

Wpisowe 140 PLN + Jackpot 10 PLN: z czego 75% wpisowego przeznaczamy na nagrody.


Podział nagród przy udziale 32 zawodników:

I miejsce - 1500 zł
II miejsce - 800 zł
III miejsce 2x - 400 zł
V miejsce 4x - 100 zł

Zgłoszenia przyjmowane są tylko mailowo na adres: montowniarozrywkibilard@gmail.com
Zapisy do 26 marca do godziny 18.00.
Losowanie par w dniu zawodów przed rozpoczęciem pojedynków około 10.00

Relacja z zawodów będzie prowadzona na platformie Cuescore.

Czeka na Was 5 stołów Tournament Champion!

Zapraszamy tych najlepszych jak i tych którzy z tymi najlepszymi chcieliby się zmierzyć;)
Będzie ku temu okazja ;)

Start pierwszych pojedynków o 10.30. Klub będzie otwarty od 9.45

Więcej informacji pod numerem tel. 509 808 800
Serdecznie zapraszamy.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Poland
Wojciech Szewczyk
Walk Over
 
2   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Paweł Krysiński
Sat 10:42 
3   
Poland
Żaneta Foniok
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Sat 11:43  Table 2
4   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Piotr Sokół
Sat 11:43  Table 4
5   
Poland
Brajan Sawicki
Walk Over
 
6   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Maciej Barcikowski
Sat 10:43  Table 1
7   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Michał Czajkowski
Sat 10:43  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Maciej Trudnowski
 
9   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Walk Over
 
10   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Tomasz Stachera
Sat 10:43  Table 3
11   
Poland
Grzegorz Lasota
Poland
Łukasz Fałdowski
Sat 11:43  Table 1
12   
Walk Over
Poland
Sebastian Batkowski
 
13   
Poland
Mateusz Baranowski
Walk Over
 
14   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 11:42 
15   
Poland
Krzysztof Kurlenda
Poland
Wiktor Zieliński
Sat 10:43  Table 4
16   
Walk Over
Ukraine
Siranchuk Daria
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Sławomir Nowak
Sat 12:48 
18   
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Poland
Patryk Jełowicki
Sat 12:58  Table 3
19   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Maciej Barcikowski
Sat 11:46  Table 3
20   
Poland
Michał Czajkowski
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 12:34  Table 2
21   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Tomasz Stachera
Sat 12:42  Table 4
22   
Poland
Grzegorz Lasota
Poland
Sebastian Batkowski
Sat 12:33  Table 1
23   
Poland
Mateusz Baranowski
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 13:20  Table 4
24   
Poland
Wiktor Zieliński
Ukraine
Siranchuk Daria
Sat 11:14  Table 4

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Poland
Paweł Krysiński
 
26   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Piotr Sokół
Sat 13:29 
27   
Walk Over
Poland
Konrad Kowalski
 
28   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Kacper Kielmans
 
30   
Poland
Łukasz Fałdowski
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Dawid Brzeziński
 
32   
Poland
Krzysztof Kurlenda
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Poland
Paweł Krysiński
Ukraine
Siranchuk Daria
Sat 13:42  Table 1
34   
Poland
Piotr Sokół
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 14:41  Table 1
35   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Grzegorz Lasota
Sat 15:01  Table 2
36   
Moldova
Dimitr Bochoienko
Poland
Tomasz Stachera
 
37   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Michał Czajkowski
Sat 14:01  Table 2
38   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Maciej Barcikowski
Sat 14:03  Table 3
39   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Patryk Jełowicki
Sat 14:25  Table 4
40   
Poland
Krzysztof Kurlenda
Poland
Sławomir Nowak
Sat 14:33 

Winners qualification

Race to 7
41   
Poland
Wojciech Szewczyk
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Sat 15:20  Table 3
42   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 15:38  Table 4
43   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Sebastian Batkowski
Sat 15:38  Table 2
44   
Poland
Mateusz Baranowski
Poland
Wiktor Zieliński
Sat 15:38 

Loser round 3

Race to 7
45   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 16:23  Table 1
46   
Poland
Grzegorz Lasota
Poland
Tomasz Stachera
Sat 16:13 
47   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Łukasz Fałdowski
Sat 16:13  Table 3
48   
Poland
Dawid Brzeziński
Poland
Sławomir Nowak
Sat 16:23  Table 2

Losers qualification

Race to 7
49   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 16:53  Table 1
50   
Poland
Tomasz Stachera
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Sat 17:10 
51   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Mateusz Baranowski
Sat 17:06  Table 3
52   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Lesław Łukaszewicz
Sat 16:59  Table 2

Quarter final

Race to 7
53   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Sebastian Szymkowski
Sat 18:52  Table 2
54   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Mateusz Baranowski
Sat 18:53  Table 3
55   
Poland
Sebastian Batkowski
Poland
Sławomir Nowak
Sat 18:53 
56   
Poland
Wiktor Zieliński
Sierra Leone
Paweł Boguszewski
Sat 18:53  Table 4

Semi final

Race to 9
57   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Mateusz Baranowski
Sat 19:58 
58   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Wiktor Zieliński
Sat 19:59  Table 2

Final

Race to 9
59   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Wiktor Zieliński
Sat 20:53 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants