Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 29, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 9. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Andres Petrov
5 (5/0) 14 (10/4)
71%
50
2 Sulev Teppart
7 (5/2) 15 (9/6)
60%
40
3 Denis Sokolov
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
32
3 Nils Luhavee
Break & Run
4 (3/1) 10 (7/3)
70%
32
5 Roman Kuzemko
5 (3/2) 9 (5/4)
56%
26
5 Erki Aring
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
26
7 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 6 (3/3)
50%
22
7 Deniss Tihhon
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
22
9 Alexandros Karam
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
18
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Mihhail Bolotnikov
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
13 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Heigo Harend
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Meigo Mõttus
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
Entry deadline Oct 29, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 29, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on mängja viimase 10 osaletud etapi keskmine (running average 10)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Estonia
Erki Aring
10
Estonia
Mario Kadastik
5
Thu 18:08 
2   
Estonia
Roman Kuzemko
-2
Estonia
Jüri Järvet
3
Thu 18:08 
3   
Estonia
Deniss Tihhon
-8
Estonia
Silver Vrait
-8
Thu 18:08 
4   
Estonia
Heigo Harend
-6
Estonia
Andres Petrov
-80
Thu 18:08 
5   
Estonia
Denis Sokolov
-2
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Thu 18:08 
6   
Estonia
Meigo Mõttus
13
Estonia
Sulev Teppart
4
Thu 18:08 
7   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
2
Greece
Alexandros Karam
-16
Thu 19:26 
8   
Estonia
Nils Luhavee
6
Estonia
Ville Pärn
-19
Thu 19:26 

Winner round 1

Race to 2
9   
Estonia
Erki Aring
10
Estonia
Roman Kuzemko
-2
Thu 19:26 
10   
Estonia
Deniss Tihhon
-8
Estonia
Andres Petrov
-80
Thu 19:26 
11   
Estonia
Denis Sokolov
-2
Estonia
Sulev Teppart
4
Thu 19:48 
12   
Greece
Alexandros Karam
-16
Estonia
Nils Luhavee
6
Thu 20:42 

Loser round 1

Race to 2
13   
Estonia
Mario Kadastik
5
Estonia
Jüri Järvet
3
Thu 19:27 
14   
Estonia
Silver Vrait
-8
Estonia
Heigo Harend
-6
Thu 19:49 
15   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Estonia
Meigo Mõttus
13
Thu 19:46 
16   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
2
Estonia
Ville Pärn
-19
Thu 20:16 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Jüri Järvet
3
Greece
Alexandros Karam
-16
Thu 21:08 
18   
Estonia
Silver Vrait
-8
Estonia
Sulev Teppart
4
Thu 21:22 
19   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Estonia
Deniss Tihhon
-8
Thu 20:19 
20   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
2
Estonia
Roman Kuzemko
-2
 

Winners qualification

Race to 2
21   
Estonia
Erki Aring
10
Estonia
Andres Petrov
-80
Thu 20:41 
22   
Estonia
Denis Sokolov
-2
Estonia
Nils Luhavee
6
Thu 21:22 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Jüri Järvet
3
Estonia
Sulev Teppart
4
Thu 22:04 
24   
Estonia
Deniss Tihhon
-8
Estonia
Roman Kuzemko
-2
Thu 21:22 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Sulev Teppart
4
Estonia
Erki Aring
10
Thu 22:18 
26   
Estonia
Roman Kuzemko
-2
Estonia
Denis Sokolov
-2
Thu 21:53 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Andres Petrov
-80
Estonia
Denis Sokolov
-2
Thu 22:15 
28   
Estonia
Nils Luhavee
6
Estonia
Sulev Teppart
4
Thu 22:34 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Andres Petrov
-80
Estonia
Sulev Teppart
4
Fri 00:08 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants