Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 22, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 8. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Deniss Tihhon
6 (5/1) 13 (10/3)
77%
50
2 Sulev Teppart
7 (5/2) 12 (7/5)
58%
40
3 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
32
3 Edgar Maloverian
Tallinna Snuukriklubi
4 (3/1) 10 (7/3)
70%
32
5 Alexandros Karam
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
26
5 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
5 (3/2) 8 (4/4)
50%
26
7 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
4 (2/2) 5 (2/3)
40%
22
7 Erki Aring
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 7 (4/3)
57%
22
9 Aleksandra Sinilnikova
Break & Run
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Meigo Mõttus
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
13 Roman Kuzemko
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Siim Udras
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Edgar Balabanov
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Oct 22, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 22, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on mängja viimase 10 osaletud etapi keskmine (running average 10)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Greece
Alexandros Karam
-14
Estonia
Silver Vrait
-12
Thu 18:58 
2   
Estonia
Erki Aring
9
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-6
Thu 18:50 
3   
Estonia
Ville Pärn
-17
Estonia
Siim Udras
0
Thu 18:59 
4   
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 18:58 
5   
Estonia
Deniss Tihhon
0
Estonia
Edgar Balabanov
-3
Thu 18:53 
6   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-18
Estonia
Meigo Mõttus
11
Thu 18:25 
7   
Estonia
Jüri Järvet
1
Estonia
Sulev Teppart
10
Thu 18:58 
8   
Estonia
Mario Kadastik
9
Estonia
Roman Kuzemko
-6
Thu 18:58 

Winner round 1

Race to 2
9   
Greece
Alexandros Karam
-14
Estonia
Erki Aring
9
Thu 19:55 
10   
Estonia
Ville Pärn
-17
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Thu 19:27 
11   
Estonia
Deniss Tihhon
0
Estonia
Meigo Mõttus
11
Thu 19:41 
12   
Estonia
Sulev Teppart
10
Estonia
Mario Kadastik
9
Thu 19:27 

Loser round 1

Race to 2
13   
Estonia
Silver Vrait
-12
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-6
Thu 19:55 
14   
Estonia
Siim Udras
0
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 19:22 
15   
Estonia
Edgar Balabanov
-3
Estonia
Karl Oskar Toovere
-18
Thu 19:22 
16   
Estonia
Jüri Järvet
1
Estonia
Roman Kuzemko
-6
Thu 19:28 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-6
Estonia
Sulev Teppart
10
Thu 20:36 
18   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Estonia
Meigo Mõttus
11
Thu 20:37 
19   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-18
Estonia
Ville Pärn
-17
Thu 20:16 
20   
Estonia
Jüri Järvet
1
Estonia
Erki Aring
9
Thu 21:34 

Winners qualification

Race to 2
21   
Greece
Alexandros Karam
-14
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Thu 21:30 
22   
Estonia
Deniss Tihhon
0
Estonia
Mario Kadastik
9
Thu 20:16 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Sulev Teppart
10
Estonia
Ants-Kristjan Masing
14
Thu 21:11 
24   
Estonia
Ville Pärn
-17
Estonia
Erki Aring
9
Thu 21:40 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Sulev Teppart
10
Greece
Alexandros Karam
-14
Thu 22:30 
26   
Estonia
Ville Pärn
-17
Estonia
Deniss Tihhon
0
Thu 22:30 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Edgar Maloverian
-7
Estonia
Deniss Tihhon
0
Thu 23:04 
28   
Estonia
Mario Kadastik
9
Estonia
Sulev Teppart
10
Thu 23:04 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Deniss Tihhon
0
Estonia
Sulev Teppart
10
Fri 00:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants