Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 15, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 7. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Heigo Harend
7 (6/1) 14 (10/4)
71%
50
2 Roman Kuzemko
5 (4/1) 13 (9/4)
69%
40
3 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
4 (3/1) 11 (6/5)
55%
32
3 Edgar Maloverian
Tallinna Snuukriklubi
6 (4/2) 8 (4/4)
50%
32
5 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
26
5 Siim Udras
4 (2/2) 8 (5/3)
63%
26
7 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 6 (3/3)
50%
22
7 Mihhail Bolotnikov
4 (2/2) 6 (3/3)
50%
22
9 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Deniss Tihhon
3 (1/2) 6 (3/3)
50%
18
9 Sulev Teppart
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
13 Alexandros Karam
2 (0/2) 4 (1/3)
25%
16
13 Aleksandra Sinilnikova
Break & Run
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Mattias Koks
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Oct 15, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 15, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on mängja viimase 10 osaletud etapi keskmine (running average 10)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Estonia
Mario Kadastik
5
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Thu 18:32 
2   
Estonia
Deniss Tihhon
-2
Estonia
Sulev Teppart
8
Thu 18:32 
3   
Estonia
Mattias Koks
2
Estonia
Ants-Kristjan Masing
12
Thu 18:32 
4   
Estonia
Roman Kuzemko
0
Estonia
Jüri Järvet
0
Thu 18:32 
5   
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Estonia
Silver Vrait
-14
Thu 18:32 
6   
Estonia
Siim Udras
2
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-10
Thu 19:28 
7   
Greece
Alexandros Karam
-18
Estonia
Heigo Harend
2
Thu 18:32 
8   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
1
Estonia
Ville Pärn
-13
Thu 19:28 

Winner round 1

Race to 2
9   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Estonia
Deniss Tihhon
-2
Thu 19:28 
10   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
12
Estonia
Roman Kuzemko
0
Thu 19:27 
11   
Estonia
Silver Vrait
-14
Estonia
Siim Udras
2
Thu 19:44 
12   
Estonia
Heigo Harend
2
Estonia
Ville Pärn
-13
Thu 20:11 

Loser round 1

Race to 2
13   
Estonia
Mario Kadastik
5
Estonia
Sulev Teppart
8
Thu 19:28 
14   
Estonia
Mattias Koks
2
Estonia
Jüri Järvet
0
Thu 19:05 
15   
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-10
Thu 19:44 
16   
Greece
Alexandros Karam
-18
Estonia
Mihhail Bolotnikov
1
Thu 20:11 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Sulev Teppart
8
Estonia
Heigo Harend
2
Thu 21:32 
18   
Estonia
Jüri Järvet
0
Estonia
Silver Vrait
-14
Thu 20:13 
19   
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Estonia
Ants-Kristjan Masing
12
Thu 19:53 
20   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
1
Estonia
Deniss Tihhon
-2
Thu 20:57 

Winners qualification

Race to 2
21   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Estonia
Roman Kuzemko
0
Thu 20:13 
22   
Estonia
Siim Udras
2
Estonia
Ville Pärn
-13
Thu 21:32 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Heigo Harend
2
Estonia
Jüri Järvet
0
Thu 22:28 
24   
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Estonia
Mihhail Bolotnikov
1
Thu 21:19 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Heigo Harend
2
Estonia
Karl Oskar Toovere
-16
Thu 23:05 
26   
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Estonia
Siim Udras
2
Thu 23:21 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Roman Kuzemko
0
Estonia
Edgar Maloverian
-3
Thu 23:54 
28   
Estonia
Ville Pärn
-13
Estonia
Heigo Harend
2
Thu 23:31 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Roman Kuzemko
0
Estonia
Heigo Harend
2
Fri 00:39 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants