Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 5, 2020

TSK 6 red snuukrisari 2020/21 10. etapp

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Philip Tsunihhin
6 (5/1) 13 (10/3)
77%
50
2 Erki Aring
Tallinna Snuukriklubi
7 (5/2) 13 (8/5)
62%
40
3 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
32
3 Siim Udras
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
32
5 Aleksandra Sinilnikova
Break & Run
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
26
5 Roman Kuzemko
5 (3/2) 8 (5/3)
63%
26
7 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 5 (2/3)
40%
22
7 Sulev Teppart
4 (2/2) 6 (3/3)
50%
22
9 Ville Pärn
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
18
9 Silver Vrait
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 4 (1/3)
25%
18
9 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
9 Deniss Tihhon
3 (1/2) 5 (2/3)
40%
18
13 Alexandros Karam
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Mihhail Bolotnikov
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
13 Anna Aleksejeva
2 (0/2) 3 (0/3)
0%
16
Entry deadline Nov 5, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 5, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (15 Participants)
Race to 2
Handicap With handicap
Rankings TSK 6 red snuukrisari 2020/21 ranking
Organizer Tallinna Snuukriklubi
Contact Karl Oskar Toovere (karloskartoovere@gmail.com)
More info
Tule ja proovi, tase pole oluline!
Esimest korda turniiril osalemine on tasuta.
Osalustasu - 20 EUR - maksmine kohapeal.
Turniiril on osalejate piirang - 16 mängijat.
Esikahele iga turniir auhinnafond, max osalejate arvu korral poolfinalistidele osalustasu tagasi.
Enne turniiri algust osalemisest loobumisest on mängija kohustatud tasuma turniiri osavõtumaksu.
--------------------------------------------------------------------------------------
- Vastavalt iga turniiri tulemustele kogutakse rankingupunkte
- 03.09.2020 toimub hooaja avaturniir, edaspidi toimub turniir igal neljapäeval.
- 27.05.2021 toimub hooaja viimane turniir.
- 02.06 & 03.06 toimub finaalturniir.
- Finaalturniirile kvalifitseeruvad 16 hooaja jooksul enim punkte kogunud mängijat
- 8 Enim punkte kogunud mängijat saavad finaalturniirile asetuse
-Finaalturniir mängitakse Single Knockout 16 tabeliga
- Finaalturniiri 16' ja 8' finaalid mängitakse 3 võiduni
- Finaalturniiri poolfinaalid, 3. & 4. koha mäng ja finaal mängitakse 4 võiduni
- Finaalturniiri HCP on mängja viimase 10 osaletud etapi keskmine (running average 10)
- Finaalturniiril mängitakse Finaalturniiri fondi ja TSK 6 red rändkarika peale.
- Finaalturniiri võidufond jaguneb kõigi finaalturniiril osaleva 16 mängija vahel.
--------------------------------------------------------------------------------
Turniir mängitakse tavapärase 15 punase kuuli asemel 6 punase kuuliga.
Pluss ringid mängitakse 2 võiduni ja miinus ringid 1 võiduni. Kõigile on garanteeritud vähemalt 2 mängu.
Turniirile on oodatud kõik mängijad, olenemata tasemest.
Kohal olla registreerimiseks alates 17:00 ja hiljemalt 15 min ennem turniiri algust.
Et mäng oleks kõigile võrdne jagame vastavalt mängija tasemele - ja + handicap punkte. Punktid muutuvad peale igat turniiri vastavalt tulemustele ja on turniiri lisainfos kirjas. Kui oled turniiril esimest korda siis sinu Handicap on 0. Kui mängijate handicap vahe on suurem kui 45 punkti, fikseeritakse vahe 45 punkti peale

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Estonia
Siim Udras
Walk Over
 
2   
Estonia
Ville Pärn
-15
Estonia
Deniss Tihhon
-7
Thu 18:14 
3   
Estonia
Anna Aleksejeva
23
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 18:14 
4   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Estonia
Silver Vrait
-6
Thu 18:14 
5   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
4
Estonia
Sulev Teppart
-2
Thu 18:14 
6   
Estonia
Jüri Järvet
4
Estonia
Mario Kadastik
9
Thu 18:14 
7   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-14
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Thu 18:36 
8   
Estonia
Erki Aring
8
Greece
Alexandros Karam
-14
Thu 18:14 

Winner round 1

Race to 2
9   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Deniss Tihhon
-7
Thu 19:00 
10   
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Thu 20:03 
11   
Estonia
Sulev Teppart
-2
Estonia
Mario Kadastik
9
Thu 19:01 
12   
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Estonia
Erki Aring
8
Thu 19:01 

Loser round 1

Race to 2
13   
Walk Over
Estonia
Ville Pärn
 
14   
Estonia
Anna Aleksejeva
23
Estonia
Silver Vrait
-6
Thu 19:49 
15   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
4
Estonia
Jüri Järvet
4
Thu 19:01 
16   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-14
Greece
Alexandros Karam
-14
Thu 19:01 

Loser round 2

Race to 2
17   
Estonia
Ville Pärn
-15
Estonia
Erki Aring
8
Thu 20:04 
18   
Estonia
Silver Vrait
-6
Estonia
Sulev Teppart
-2
Thu 20:04 
19   
Estonia
Jüri Järvet
4
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Thu 20:04 
20   
Estonia
Karl Oskar Toovere
-14
Estonia
Deniss Tihhon
-7
Thu 20:04 

Winners qualification

Race to 2
21   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Thu 20:20 
22   
Estonia
Mario Kadastik
9
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Thu 20:04 

Loser round 3

Race to 2
23   
Estonia
Erki Aring
8
Estonia
Sulev Teppart
-2
Thu 20:58 
24   
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Estonia
Karl Oskar Toovere
-14
Thu 20:42 

Losers qualification

Race to 2
25   
Estonia
Erki Aring
8
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
-4
Thu 21:25 
26   
Estonia
Roman Kuzemko
-4
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Thu 20:58 

Semi final

Race to 2
27   
Estonia
Siim Udras
4
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Thu 22:37 
28   
Estonia
Mario Kadastik
9
Estonia
Erki Aring
8
Thu 22:38 

Final

Race to 2
29   
Estonia
Philip Tsunihhin
0
Estonia
Erki Aring
8
Fri 00:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants