Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 23, 2021

TEST kkk

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Krystian Tanasiewicz
6 (5/1) 31 (22/9)
71%
2 Maciek Auguścik
6 (4/2) 28 (19/9)
68%
3 Radosław Kantor
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
3 Michał Kędzior
4 (3/1) 24 (13/11)
54%
5 Piotr Bujny
3 (2/1) 16 (8/8)
50%
5 Jacek Bieszczad
3 (2/1) 18 (8/10)
44%
5 Jakub Pociask
4 (2/2) 22 (13/9)
59%
5 Bartek Kędzior
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
9 Jerzy Gonet
5 (3/2) 25 (16/9)
64%
Show more
9 Kamil Węgrzyn
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
9 Ryszard Konieczny
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
9 Monika Ząbek
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
13 Bartosz Król
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
13 Hubert Baran
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
13 Jacek Krasoń
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
13 Łukasz Woziaszek
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Adam Cebulak
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Piotr Madura
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
Starts Feb 23, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Puchar Prezesa Firmy ZAKŁAD USŁUG OPTYCZNYCH WIESŁAWA KĘDZIOR
Contact Kamil Węgrzyn (kamilwegrzyn026@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Walk Over
 
2   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Bartosz Król
Sat 18:13  Table 1
3   
Poland
Kamil Węgrzyn
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Monika Ząbek
 
5   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Ryszard Konieczny
 
7   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Jacek Krasoń
 
9   
Poland
Jacek Bieszczad
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Bartek Kędzior
 
11   
Poland
Maciek Auguścik
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Hubert Baran
 
13   
Poland
Jakub Pociask
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Łukasz Woziaszek
 
15   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Madura
Sat 18:13  Table 2
16   
Walk Over
Poland
Radosław Kantor
 

Winner round 1

Race to 4
17   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Poland
Bartosz Król
Sat 18:34  Table 1
18   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Monika Ząbek
Sat 18:13  Table 3
19   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 18:13  Table 4
20   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Jacek Krasoń
Sat 18:13  Table 5
21   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Bartek Kędzior
Sat 18:13  Table 7
22   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Hubert Baran
Sat 18:13  Table 8
23   
Poland
Jakub Pociask
Poland
Łukasz Woziaszek
Sat 18:13  Table 9
24   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Radosław Kantor
Sat 18:37  Table 2

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Adam Cebulak
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Piotr Madura
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Jerzy Gonet
Sat 19:09  Table 2
34   
Walk Over
Poland
Łukasz Woziaszek
 
35   
Walk Over
Poland
Hubert Baran
 
36   
Walk Over
Poland
Bartek Kędzior
 
37   
Walk Over
Poland
Jacek Krasoń
 
38   
Walk Over
Poland
Ryszard Konieczny
 
39   
Walk Over
Poland
Kamil Węgrzyn
 
40   
Poland
Piotr Madura
Poland
Bartosz Król
Sat 19:02  Table 8

Winners qualification

Race to 4
41   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Poland
Monika Ząbek
Sat 19:02  Table 1
42   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Piotr Bujny
Sat 18:53  Table 3
43   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Maciek Auguścik
Sat 18:57  Table 5
44   
Poland
Jakub Pociask
Poland
Radosław Kantor
Sat 19:09  Table 9

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Łukasz Woziaszek
Sat 19:44  Table 2
46   
Poland
Hubert Baran
Poland
Bartek Kędzior
Sat 18:57  Table 7
47   
Poland
Jacek Krasoń
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 18:54  Table 4
48   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Bartosz Król
Sat 19:35  Table 1

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 20:00  Table 2
50   
Poland
Bartek Kędzior
Poland
Monika Ząbek
Sat 19:50  Table 7
51   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Jakub Pociask
Sat 19:36  Table 3
52   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Maciek Auguścik
Sat 20:11  Table 1

Quarter final

Race to 4
53   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Poland
Jakub Pociask
Sat 20:41  Table 1
54   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Maciek Auguścik
Sat 20:41  Table 2
55   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 20:41  Table 3
56   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Bartek Kędzior
Sat 20:41  Table 4

Semi final

Race to 4
57   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Poland
Maciek Auguścik
Sat 21:29  Table 1
58   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Radosław Kantor
Sat 21:25  Table 2

Final

Race to 4
59   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 21:59 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment