Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15, 2022

Springmar snuukri meistriliiga 2022 1. Etapp

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Andres Petrov
4 (4/0) 11 (11/0)
100%
0
2 Mario Märtsin
Tallinna Snuukriklubi
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
380
3 Alexander Leitmäe
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
320
3 Karl Oskar Toovere
Tallinna Snuukriklubi
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
320
5 Ervin Solodilov
2 (1/1) 5 (2/3)
40%
280
5 Viktor Podpaskov
Tallinna Snuukriklubi
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
280
5 Denis Sokolov
Tallinna Snuukriklubi
2 (1/1) 5 (3/2)
60%
280
5 Jüri Järvet
Tallinna Snuukriklubi
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
280
9 Ants-Kristjan Masing
Kalevi Piljardikool
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
240
9 Mario Kadastik
Tallinna Snuukriklubi
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
240
9 Heigo Harend
Tallinna Snuukriklubi
2 (1/1) 5 (2/3)
40%
240
9 Mihhail Bolotnikov
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
240
Starts Jan 15, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode - vähemalt B kategooria võistlusriietus:
- Pikkade või lühikeste varrukatega triiksärk või polosärk
- Tumedad viisakad püksid (smart casual lubatud)
- Kingad (paksu tallaga (pori)kingad on keelatud, samuti on keelatud sportjalatsid)
- Riietus peab olema puhas ja korralik
- Peakatted on keelatud

NB! Võistluspaikades on vahetusjalatsid kohustuslikud!
Rankings Springmar snuukri meistriliiga 2022
Organizer Estonian Billiard Association
Contact Mario Märtsin
More info

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Leitmäe 2 2 0 0 4 2 2 0 0 0 0.667 2
2 Denis Sokolov 2 1 0 1 3 2 1 0 0 0 0.6 1
3 Mihhail Bolotnikov 2 0 0 2 1 4 -3 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Karl Oskar Toovere 2 2 0 0 4 0 4 0 0 0 1 2
2 Ervin Solodilov 2 1 0 1 2 3 -1 0 0 0 0.4 1
3 Ants-Kristjan Masing 2 0 0 2 1 4 -3 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andres Petrov 2 2 0 0 4 0 4 0 0 0 1 2
2 Jüri Järvet 2 1 0 1 2 2 0 0 0 0 0.5 1
3 Mario Kadastik 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Märtsin 2 1 0 1 3 2 1 0 0 0 0.6 1
2 Viktor Podpaskov 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 Heigo Harend 2 1 0 1 2 3 -1 0 0 0 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Estonia
Denis Sokolov
Estonia
Mihhail Bolotnikov
Sat 14:35  Table 1 ASE
2-B   
Estonia
Karl Oskar Toovere
Estonia
Ervin Solodilov
Sat 14:35  Table 2 TSV
3-C   
Estonia
Jüri Järvet
Estonia
Mario Kadastik
Sat 11:07  Table 1 ASE
4-D   
Estonia
Mario Märtsin
Estonia
Heigo Harend
Sat 11:55  Table 2 TSV

Round 2

Race to 2
5-A   
Estonia
Mihhail Bolotnikov
Estonia
Alexander Leitmäe
Sat 14:55  Table 1 ASE
6-B   
Estonia
Ervin Solodilov
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Sat 16:26  Table 2 TSV
7-C   
Estonia
Mario Kadastik
Estonia
Andres Petrov
Sat 09:57  Table 1 ASE
8-D   
Estonia
Heigo Harend
Estonia
Viktor Podpaskov
Sat 09:57  Table 2 TSV

Round 3

Race to 2
9-A   
Estonia
Alexander Leitmäe
Estonia
Denis Sokolov
Sat 16:48  Table 1 ASE
10-B   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Estonia
Karl Oskar Toovere
Sat 15:30  Table 2 TSV
11-C   
Estonia
Andres Petrov
Estonia
Jüri Järvet
Sat 12:11  Table 1 ASE
12-D   
Estonia
Viktor Podpaskov
Estonia
Mario Märtsin
Sat 12:47  Table 2 TSV

Semi final

Race to 3
13   
Estonia
Alexander Leitmäe
Estonia
Andres Petrov
Sat 18:28  Table 1 ASE
14   
Estonia
Mario Märtsin
Estonia
Karl Oskar Toovere
Sat 18:28  Table 2 TSV

Final

Race to 4
15   
Estonia
Andres Petrov
Estonia
Mario Märtsin
Sat 20:26  Table 1 ASE

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants