Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 25, 2018

Sportcafe Alkmaar Zomertijd 25 maart

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Maan Sadal
6 (6/0) 35 (25/10)
71%
250
2 Joris van Amersvoort
Plan B
6 (5/1) 30 (22/8)
73%
180
3 Sjoerd Blondeel Timmerman
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
140
3 Rick Telehala
6 (4/2) 30 (19/11)
63%
140
5 Laurens van Deijk
3 (2/1) 16 (8/8)
50%
100
5 Chaka Sanichar
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
100
5 Jerrel Nanhekhan
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
100
5 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
100
9 Eric van der Zwan
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
60
Show more
9 Youssef ZKak
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
60
9 Alan Wooter
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
60
9 Gerard Steeman
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
60
13 Koos Schreuder
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
55
13 Rudy Span
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
55
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
55
13 Percy Ranasemita
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
55
17 Frans Tervoort
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
50
17 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
50
17 Timothy Voortman
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
50
17 Olesya Bila
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Andrej Karamesic
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
50
17 Daan Muis
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
50
17 Riccardo Liva
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
50
Entry deadline Mar 25, 2018, 1:30 PM (local time)
Starts Mar 25, 2018, 1:30 PM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé Alkmaar Zomertijd Pooltoernooi 8-ball.Zomertijd

Op zondag 25 maart organiseren wij Sportcafé Alkmaar
Zomertijd Pooltoernooi 8-ball.

B - Ranking toernooi!

Het inschrijfgeld is 10,- EURO en

Het zal worden gebruikt als prijzengeld!

Wij zijn open vanaf 12:30 uur ZOMERTIJD!
Wij zullen beginnen om 13:00 uur. ZOMERTIJD!

We zien je zondag vanaf 12:30 uur ZOMERTIJD!

https://www.facebook.com/events/158257448138219/?active_tab=about

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Percy Ranasemita
Ukraine
Olesya Bila
Sun 13:33  Table 20
2   
Italy
Riccardo Liva
Walk Over
 
3   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Frans Tervoort
Sun 13:33  Table 1
4   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Yucel Hos
Sun 13:33  Table 5
5   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:33  Table 21
6   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:33  Table 6
7   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:33  Table 7
8   
Netherlands
Daan Muis
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:33  Table 8

Winner round 1

Race to 4
9   
Netherlands
Laurens van Deijk
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:57 
10   
Italy
Riccardo Liva
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 13:33  Table 9
11   
Netherlands
Rudy Span
Morocco
Youssef ZKak
Sun 14:39 
12   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Alan Wooter
Sun 13:55 
13   
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:59 
14   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 14:17 
15   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:55 
16   
Netherlands
Daan Muis
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 14:56  Table 5

Loser round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Daan Muis
Sun 16:12 
18   
Walk Over
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
 
19   
Netherlands
Frans Tervoort
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 14:53  Table 6
20   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 14:38 
21   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Alan Wooter
Sun 14:31 
22   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Rudy Span
Sun 15:47 
23   
Netherlands
Gerard Steeman
Italy
Riccardo Liva
Sun 14:58  Table 9
24   
Netherlands
Laurenze Meskers
Ukraine
Olesya Bila
Sun 15:51  Table 8

Loser round 2

Race to 4
25   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Sun 16:51  Table 9
26   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 15:34  Table 11
27   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Rudy Span
Sun 16:44 
28   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 17:30 

Winners qualification

Race to 4
29   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 15:50 
30   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Maan Sadal
Sun 15:39 
31   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:04  Table 8
32   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 16:13  Table 10

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Morocco
Youssef ZKak
Sun 17:42 
34   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 16:33  Table 7
35   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 18:00 
36   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:15  Table 21

Quarter final

Race to 4
37   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Sun 19:00 
38   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 19:21  Table 7
39   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 19:21  Table 10
40   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Rick Telehala
Sun 19:21  Table 9

Semi final

Race to 4
41   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Maan Sadal
Sun 19:32  Table 9
42   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Rick Telehala
Sun 19:34  Table 8

Final

Race to 4
43   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 20:18 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment