Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 27, 2017

Sportcafe Alkmaar Zomer 27 juni

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
4 (4/0) 15 (12/3)
80%
2 Laurens van Deijk
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
3 David Martin Garcia
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
3 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
5 Youssef ZKak
Boven 't IJ
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5 Omar Maalikoum
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
7 Olesya Bila
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
7 Andrej Karamesic
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
9 Martijn Sebastiaan van Hooff
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
Starts Jun 27, 2017, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Sportcafe Alkmaar
Contact Yucel Hos (sportcafealkmaar@gmail.com, 0613134173)
More info
Sportcafé's Summer Pool

Iedere dinsdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 29 augustus organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen ( beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs 40% van het inschrijfgeld, 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op dinsdag 29 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt de top 8 van de ranglijs (met een voorwaarde van minimaal 5 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 6 juni – 4 juli – 1 augustus
9-ball 13 juni – 11 juli – 8 augustus
10-ball 20 juni – 18 juli – 15 augustus
Multibal 27 juni – 25 jul i– 22 augustus
Mastertoernooi 29 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Martijn Sebastiaan van Hooff
Netherlands
Yucel Hos
Tue 20:12  Table 7
2   
Netherlands
Laurens van Deijk
Walk Over
 
3   
Walk Over
Spain
David Martin Garcia
 
4   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Ukraine
Olesya Bila
Tue 20:12  Table 8

Winner round 1

Race to 3
5   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Yucel Hos
Tue 21:06 
6   
Netherlands
Laurens van Deijk
Morocco
Youssef ZKak
Tue 20:12  Table 9
7   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Spain
David Martin Garcia
Tue 20:12  Table 10
8   
Ukraine
Olesya Bila
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 21:07 

Loser round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Martijn Sebastiaan van Hooff
Ukraine
Olesya Bila
Tue 21:23  Table 8
10   
Walk Over
Spain
David Martin Garcia
 
11   
Walk Over
Morocco
Youssef ZKak
 
12   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Yucel Hos
Tue 21:50  Table 10

Loser round 2

Race to 3
13   
Ukraine
Olesya Bila
Spain
David Martin Garcia
Tue 21:43  Table 8
14   
Morocco
Youssef ZKak
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Tue 22:13 

Winners qualification

Race to 3
15   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Laurens van Deijk
Tue 21:28  Table 7
16   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 21:24  Table 9

Losers qualification

Race to 3
17   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Omar Maalikoum
Tue 22:10 
18   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Tue 22:46 

Semi final

Race to 3
19   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Tue 23:10 
20   
South Africa
Rienus Gennissen
Spain
David Martin Garcia
Tue 23:11 

Final

Race to 3
21   
Netherlands
Laurens van Deijk
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 23:53  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment