Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 5 - November 11, 2017

Sportcafé Alkmaar Pooltoernooi (8-ball) B - Ranking toernooi!!!

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roberto Vasselli
Sportcafe Alkmaar
7 (6/1) 33 (21/12)
64%
250
2 Radjis Ramoutar
6 (4/2) 30 (16/14)
53%
180
3 Jan Smeels
Plan B
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
140
3 Matieu Looijesteijn
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
140
5 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
100
5 Omar Maalikoum
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
100
5 Maan Sadal
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
100
5 Timothy Voortman
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
100
9 Laurens van Deijk
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
60
Show more
9 Youssef ZKak
Boven 't IJ
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
60
9 Gerard Steeman
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
60
9 David Martin Garcia
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
60
13 Leon Schwarzer
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
55
13 Olesya Bila
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
55
13 Dali Budimir
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
55
13 Andrej Karamesic
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
55
17 Remco Homan
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
50
17 Renzo Huizinga
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
50
17 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
50
17 Percy Ranasemita
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
50
17 Theo Ruitenburg
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
50
17 Perry Ruitenburg
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
50
17 willem Kamans
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
50
17 Sander Van der meer
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
50
Entry deadline Nov 5, 2017, 1:30 PM (local time)
Starts Nov 5, 2017, 1:30 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Sportcafé Alkmaar Pooltoernooi (8-ball)!!!

Op zondag 5 november organiseren wij Sportcafé Alkmaar Pooltoernooi (8-ball) B - Ranking toernooi!!!

Het inschrijfgeld is 10,- EURO en

Het zal worden gebruikt als prijzengeld!!!

Wij zijn open vanaf 12:30 uur
Wij zullen beginnen om 13:00 uur.

We zien je zondag vanaf 12:30 uur

P.s. Het is een B - Ranking toernooi

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Leon Schwärzer
Sun 13:21  Table 7
2   
Netherlands
Dali Budimir
Netherlands
Maan Sadal
Sun 14:19 
3   
Ukraine
Olesya Bila
Italy
Roberto Vasselli
Sun 13:21  Table 8
4   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Perry Ruitenburg
Sun 13:21  Table 9
5   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Theo Ruitenburg
Sun 13:21  Table 10
6   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Percy Ranasemita
Sun 13:21  Table 14
7   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Remco Homan
Sun 13:21 
8   
Netherlands
Renzo Huizinga
Morocco
Youssef ZKak
Sun 13:21  Table 13

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Radjis ramoutar
Netherlands
Leon Schwärzer
Sun 14:26  Table 7
10   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 13:21 
11   
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Italy
Roberto Vasselli
Sun 14:17  Table 9
12   
Netherlands
Timothy Voortman
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:17  Table 8
13   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:16  Table 13
14   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Laurens van Deijk
Sun 14:32  Table 14
15   
Netherlands
willem Kamans
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 14:18  Table 10
16   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Sander van der Meer
Sun 14:18  Table 12

Loser round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Sander van der Meer
Sun 15:02  Table 12
18   
Netherlands
Dali Budimir
Netherlands
willem Kamans
Sun 14:57  Table 10
19   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Percy Ranasemita
Sun 15:05  Table 8
20   
Netherlands
Perry Ruitenburg
Spain
David Martin Garcia
Sun 15:22  Table 21
21   
Netherlands
Theo Ruitenburg
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 15:09  Table 14
22   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Sun 15:22  Table 6
23   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 14:34  Table 11
24   
Netherlands
Renzo Huizinga
Netherlands
Leon Schwärzer
Sun 15:02  Table 7

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Dali Budimir
Sun 15:38  Table 12
26   
Ukraine
Olesya Bila
Spain
David Martin Garcia
Sun 16:03  Table 8
27   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Sun 16:03  Table 9
28   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Leon Schwärzer
Sun 15:57  Table 14

Winners qualification

Race to 3
29   
Netherlands
Radjis ramoutar
Netherlands
Maan Sadal
Sun 15:20  Table 11
30   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 15:23  Table 4
31   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Laurens van Deijk
Sun 15:19  Table 9
32   
Netherlands
Eric van der Zwan
Morocco
Youssef ZKak
Sun 15:20  Table 13

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Gerard Steeman
Italy
Roberto Vasselli
Sun 16:25  Table 10
34   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Radjis ramoutar
Sun 16:49  Table 8
35   
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Morocco
Youssef ZKak
Sun 17:10  Table 9
36   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Laurens van Deijk
Sun 16:10 

Quarter final

Race to 3
37   
Netherlands
Maan Sadal
Italy
Roberto Vasselli
Sun 17:51  Table 7
38   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Sun 17:51  Table 8
39   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 17:51  Table 9
40   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Radjis ramoutar
Sun 17:51  Table 10

Semi final

Race to 3
41   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Matieu Looijesteijn
Sun 18:51  Table 7
42   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Radjis ramoutar
Sun 18:51  Table 9

Final

Race to 3
43   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Radjis ramoutar
Sun 19:37  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment