Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 3, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #8 (Master)

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
6 (5/1) 22 (15/7)
68%
50
2 Lennert Duyn
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
35
3 Valen Tino
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
25
3 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
25
5 Youssef ZKak
Boven 't IJ
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
20
5 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
20
7 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
20
7 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
20
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Andrej Karamesic
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Wesley Deurwaarder
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
9 Walkover
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 David Martin Garcia
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
Entry deadline Aug 27, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Sep 3, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
United States
Walkover
Walk Over
 
2   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 18:47 
3   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Valen Tino
Thu 18:47  Table 4
4   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 18:47 
5   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Yucel Hos
Thu 18:48 
6   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Peter de Swart
Thu 18:48 
7   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Morocco
Youssef ZKak
Thu 18:48 
8   
Walk Over
Netherlands
Eric van der Zwan
 

Winner round 1

Race to 3
9   
United States
Walkover
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 19:51 
10   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 19:51  Table 4
11   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Peter de Swart
Thu 19:51  Table 20
12   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 19:51  Table 19

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Wesley Deurwaarder
 
14   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Spain
David Martin Garcia
Thu 19:51  Table 6
15   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Max Houben
Thu 19:51  Table 5
16   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 20:24  Table 4
18   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 20:50 
19   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:46 
20   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
United States
Walkover
Thu 19:52 

Winners qualification

Race to 3
21   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 21:00  Table 4
22   
Netherlands
Peter de Swart
Morocco
Youssef ZKak
Thu 21:01  Table 20

Loser round 3

Race to 3
23   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 21:17  Table 4
24   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 21:02  Table 19

Losers qualification

Race to 3
25   
Netherlands
Laurenze Meskers
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 22:01  Table 4
26   
Netherlands
Valen Tino
Morocco
Youssef ZKak
Thu 21:37  Table 20

Semi final

Race to 3
27   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Valen Tino
Thu 22:30  Table 4
28   
Netherlands
Peter de Swart
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 22:30  Table 5

Final

Race to 3
29   
Netherlands
Lennert Duyn
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 22:58  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment