Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 27, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #7

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lennert Duyn
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
50
2 Leon Schwarzer
Sportcafe Alkmaar
5 (4/1) 22 (12/10)
55%
35
3 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
25
3 Valen Tino
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
25
5 David Martin Garcia
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Rick van Houten
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
20
7 Rob Muileboom
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
20
7 Youssef ZKak
Boven 't IJ
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
20
9 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Ali Mesgar
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Danny Kwee
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Andrej Karamesic
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Aug 27, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Aug 27, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Leon Schwarzer
Thu 19:32 
2   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Yucel Hos
Thu 19:32 
3   
Netherlands
Ali Mesgar
Netherlands
Danny Kwee
Thu 19:03  Table 4
4   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Rick van Houten
Thu 19:23 
5   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Peter de Swart
Thu 19:26 
6   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Rob Muileboom
Thu 19:32 
7   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Valen Tino
Thu 19:24 
8   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:32 

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Yucel Hos
Thu 19:34  Table 4
10   
Netherlands
Ali Mesgar
Netherlands
Rick van Houten
Thu 19:35 
11   
Netherlands
Lennert Duyn
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:45 
12   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Spain
David Martin Garcia
Thu 19:36 

Loser round 1

Race to 3
13   
Netherlands
Eric van der Zwan
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:36 
14   
Netherlands
Danny Kwee
Netherlands
Max Houben
Thu 19:38 
15   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Rob Muileboom
Thu 19:45 
16   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:39 

Loser round 2

Race to 3
17   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 20:06  Table 4
18   
Netherlands
Max Houben
Morocco
Youssef ZKak
Thu 20:07 
19   
Netherlands
Rob Muileboom
Netherlands
Ali Mesgar
Thu 20:07 
20   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Yucel Hos
Thu 20:05 

Winners qualification

Race to 3
21   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Rick van Houten
Thu 20:08 
22   
Netherlands
Lennert Duyn
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:32 

Loser round 3

Race to 3
23   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Morocco
Youssef ZKak
Thu 20:37  Table 4
24   
Netherlands
Rob Muileboom
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:27  Table 7

Losers qualification

Race to 3
25   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Rick van Houten
Thu 21:00  Table 4
26   
Netherlands
Valen Tino
Spain
David Martin Garcia
Thu 21:10  Table 4

Semi final

Race to 3
27   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Valen Tino
Thu 21:31 
28   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 21:31  Table 4

Final

Race to 3
29   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 21:50  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment