Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 13, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #5

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
50
2 Olesya Bila
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
35
3 Ka Yu Man
Poollokaal De Gracht
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
25
3 Valen Tino
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
25
5 Yan Chan
Poollokaal De Gracht
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
20
5 Wesley Deurwaarder
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
20
7 Leon Schwarzer
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
20
7 Youssef ZKak
Boven 't IJ
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
20
9 David Martin Garcia
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Andrej Karamesic
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Djoy Gennissen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Thomas Kooy
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Aug 13, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Aug 13, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Yan Chan
Walk Over
 
2   
Netherlands
Leon Schwarzer
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 19:16 
3   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Max Houben
Thu 19:15 
4   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 18:49  Table 4
5   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Thomas Kooy
Thu 19:16 
6   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Yucel Hos
Thu 19:16 
7   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:16 
8   
Netherlands
Djoy Gennissen
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:16 

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Yan Chan
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 19:27 
10   
South Africa
Rienus Gennissen
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:21  Table 4
11   
Spain
David Martin Garcia
Ukraine
Olesya Bila
Thu 19:36 
12   
Netherlands
Valen Tino
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:37 

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Leon Schwarzer
 
14   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 19:27 
15   
Netherlands
Thomas Kooy
Netherlands
Yucel Hos
Thu 19:37  Table 4
16   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 19:28 

Loser round 2

Race to 3
17   
Netherlands
Leon Schwarzer
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 20:13 
18   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:13 
19   
Netherlands
Yucel Hos
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:59  Table 4
20   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Yan Chan
Thu 20:13 

Winners qualification

Race to 3
21   
Hong Kong
Ka Yu Man
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:28  Table 4
22   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:38 

Loser round 3

Race to 3
23   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 20:55 
24   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Yan Chan
Thu 20:53 

Losers qualification

Race to 3
25   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 21:26  Table 4
26   
Netherlands
Yan Chan
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:54  Table 4

Semi final

Race to 3
27   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Valen Tino
Thu 21:46  Table 4
28   
Ukraine
Olesya Bila
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 21:46  Table 5

Final

Race to 3
29   
South Africa
Rienus Gennissen
Ukraine
Olesya Bila
Thu 22:16  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment