Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 30, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #3

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
50
2 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
7 (5/2) 27 (17/10)
63%
35
3 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
25
3 Thomas Kooy
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
25
5 Olesya Bila
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
20
5 Andrej Karamesic
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
20
7 Youssef ZKak
Boven 't IJ
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
20
7 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
20
9 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Valen Tino
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Wesley Deurwaarder
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
9 Djoy Gennissen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Jul 30, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Jul 30, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Ukraine
Olesya Bila
Walk Over
 
2   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 19:23 
3   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:23 
4   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 19:15 
5   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Walk Over
 
6   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:12  Table 4
7   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Thomas Kooy
Thu 19:23 
8   
Walk Over
Netherlands
Max Houben
 

Winner round 1

Race to 3
9   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 19:25  Table 4
10   
Netherlands
Valen Tino
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 19:42 
11   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:18 
12   
Netherlands
Thomas Kooy
Netherlands
Max Houben
Thu 20:25 

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Netherlands
Djoy Gennissen
 
14   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 20:07 
15   
Walk Over
Morocco
Youssef ZKak
 
16   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Max Houben
Thu 20:27  Table 4
18   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 20:12 
19   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:01  Table 4
20   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 20:12 

Winners qualification

Race to 3
21   
Ukraine
Olesya Bila
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:17  Table 4
22   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Thomas Kooy
Thu 20:28 

Loser round 3

Race to 3
23   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 21:26  Table 4
24   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 20:33 

Losers qualification

Race to 3
25   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Ukraine
Olesya Bila
Thu 21:57  Table 4
26   
Netherlands
Eric van der Zwan
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 22:07 

Semi final

Race to 3
27   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 22:48 
28   
Netherlands
Thomas Kooy
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 22:27  Table 4

Final

Race to 3
29   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 22:49  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment