Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 23, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #2

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
6 (5/1) 25 (16/9)
64%
50
2 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (4/2) 25 (16/9)
64%
35
3 Maan Sadal
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
25
3 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
25
5 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
20
5 Rick van Houten
3 (2/1) 13 (6/7)
46%
20
5 Lennert Duyn
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
20
9 Radjis Ramoutar
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
15
Show more
9 David Martin Garcia
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
9 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Valen Tino
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Alan Wooter
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Olesya Bila
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Wesley Deurwaarder
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
17 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Youssef ZKak
Boven 't IJ
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Andrej Karamesic
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
Entry deadline Jul 23, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Jul 23, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Morocco
Youssef ZKak
Spain
David Martin Garcia
Thu 18:51  Table 4
2   
Netherlands
Rick van Houten
Walk Over
 
3   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
4   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Chaka Sanichar
Thu 19:09 
5   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 19:09 
6   
Netherlands
Jan Rempe
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Peter de Swart
 
8   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 19:09 

Winner round 1

Race to 3
9   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Spain
David Martin Garcia
Thu 19:36 
10   
Netherlands
Rick van Houten
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:09 
11   
Netherlands
Valen Tino
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 19:09 
12   
Netherlands
Chaka Sanichar
Ukraine
Olesya Bila
Thu 19:27 
13   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Lennert Duyn
Thu 19:27 
14   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 19:09 
15   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Peter de Swart
Thu 19:10 
16   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Maan Sadal
Thu 19:27 

Loser round 1

Race to 3
17   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Radjis Ramoutar
Thu 20:38 
18   
Walk Over
Netherlands
Alan Wooter
 
19   
Walk Over
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
 
20   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 19:37 
21   
Netherlands
Eric van der Zwan
Ukraine
Olesya Bila
Thu 19:56  Table 4
22   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
23   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
24   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 20:45 

Loser round 2

Race to 3
25   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Alan Wooter
Thu 20:39 
26   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Netherlands
Max Houben
Thu 20:39 
27   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:39 
28   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 21:10  Table 5

Winners qualification

Race to 3
29   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Rick van Houten
Thu 20:23 
30   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Chaka Sanichar
Thu 20:37 
31   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Jan Rempe
Thu 20:37  Table 4
32   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Maan Sadal
Thu 21:08  Table 6

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Radjis Ramoutar
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 21:02 
34   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:59 
35   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:15  Table 6
36   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Jan Rempe
Thu 21:33  Table 4

Quarter final

Race to 3
37   
Netherlands
Rick van Houten
Netherlands
Jan Rempe
Thu 22:26 
38   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Peter de Swart
Thu 22:44 
39   
Netherlands
Lennert Duyn
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 22:24  Table 4
40   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 22:34 

Semi final

Race to 3
41   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Peter de Swart
Thu 22:44  Table 4
42   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Maan Sadal
Thu 22:44  Table 5

Final

Race to 3
43   
Netherlands
Jan Rempe
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 23:11  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment