Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 16, 2020

Sportcafé Alkmaar's Zomerranking #1

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
50
2 Youssef ZKak
Boven 't IJ
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
35
3 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
25
3 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
25
5 Jan Smeels
Plan B
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
20
5 Andrej Karamesic
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
20
5 Valen Tino
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Lennert Duyn
3 (2/1) 11 (8/3)
73%
20
9 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Olesya Bila
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Djoy Gennissen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Roberto Vasselli
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 David Martin Garcia
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Entry deadline Jul 16, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Jul 16, 2020, 7:45 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafé Alkmaar's Zomerranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
More info
Elke donderdagavond om 19.45 uur wordt bij Sportcafé Alkmaar de zomerranking georganiseerd. Deze toernooien zijn voor beginners, recreanten en competitiespelers met afwisselende spelsoorten. Afhankelijk van de opkomst wordt er gespeeld volgens een double knockout systeem of poulefase t/m laatste 8 of 4.

SPELDATA
9-ball: 16 juli, 30 juli, 13 augustus, 27 augustus
10-ball: 23 juli, 6 augustus, 20 augustus, 3 september (mastertoernooi)

MASTERTOERNOOI
Op 3 september wordt het mastertoernooi (10-ball) gespeeld. Het mastertoernooi is uitsluitend voor de top 16 spelers in de ranking (minimaal 4x deelname).

RANKINGSPUNTEN (KNBB C-TOERNOOI)
1: 50 puten
2: 35 punten
3/4: 25 punten
5/8: 20 punten
9/12: 15 punten
13/16: 13 punten
17/24: 10 punten
Overige: 5 punten

INSCHRIJVING
Leden: € 7,50
Niet-leden: € 10

PRIJZENGELD
60% masterpot
40% dagprijs

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
South Africa
Rienus Gennissen
Spain
David Martin Garcia
Thu 18:52  Table 4
2   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 19:28 
3   
Netherlands
Lennert Duyn
Italy
Roberto Vasselli
Thu 19:10 
4   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:34 
5   
Netherlands
Yucel Hos
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 19:18 
6   
Netherlands
Laurenze Meskers
Ukraine
Olesya Bila
Thu 19:34 
7   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Jan Smeels
Thu 19:16 
8   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Valen Tino
Thu 19:32 

Winners qualification

Race to 3
9   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 19:54 
10   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 19:55 
11   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Ukraine
Olesya Bila
Thu 19:34  Table 1
12   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Peter de Swart
Thu 19:35  Table 4

Loser round 1

Race to 3
13   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 19:57 
14   
Italy
Roberto Vasselli
Morocco
Youssef ZKak
Thu 19:56 
15   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 19:57 
16   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Valen Tino
Thu 19:57 

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Peter de Swart
Thu 20:59 
18   
Morocco
Youssef ZKak
Ukraine
Olesya Bila
Thu 20:42 
19   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 20:24  Table 4
20   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 20:24 

Quarter final

Race to 3
21   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Valen Tino
Thu 21:29 
22   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:29 
23   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Morocco
Youssef ZKak
Thu 21:18 
24   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 21:01  Table 4

Semi final

Race to 3
25   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:30  Table 4
26   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 21:50 

Final

Race to 3
27   
South Africa
Rienus Gennissen
Morocco
Youssef ZKak
  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment