Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 9, 2018

Sportcafé's Summer Pool 9 augustus 2018

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rienus Gennissen
6 (6/0) 32 (21/11)
66%
2 Chris Geijs
6 (4/2) 32 (18/14)
56%
3 David Martin Garcia
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
3 Valen Tino
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
5 Radjis Ramoutar
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
5 Olesya Bila
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
5 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
5 Djoy Gennissen
4 (0/4) 19 (6/13)
32%
Starts Aug 9, 2018, 8:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G2 SE8 (8 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafe Alkmaar Zomer Ranking 2018
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2018

Iedere donderdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 30 augustus 2018 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op donderdag 30 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt alle deelnemers (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 7 juni – 5 juli – 2 augustus
9-ball 14 juni – 12 juli – 9 augustus
10-ball 21 juni – 19 juli – 16 augustus
Multibal 28 juni – 26 juli – 23 augustus
Mastertoernooi 30 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Chris Geijs 3 2 0 1 8 6 2 0.571 2
2 Olesya Bila 3 2 0 1 7 6 1 0.538 2
3 David Martin Garcia 3 1 0 2 7 7 0 0.5 1
4 Laurenze Meskers 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rienus Gennissen 3 3 0 0 9 5 4 0.643 3
2 Radjis Ramoutar 3 2 0 1 7 3 4 0.7 2
3 Valen Tino 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Djoy Gennissen 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Spain
David Martin Garcia
Ukraine
Olesya Bila
Thu 20:25    
2-A
Netherlands
Chris Geijs
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 20:25    
3-B
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 20:26    
4-B
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 20:26    

Round 2

Race to 3
5-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 20:49    
6-A
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Chris Geijs
Thu 20:49    
7-B
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 20:42    
8-B
Netherlands
Djoy Gennissen
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:37    

Round 3

Race to 3
9-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Chris Geijs
Thu 21:20    
10-A
Netherlands
Laurenze Meskers
Ukraine
Olesya Bila
Thu 21:20    
11-B
Netherlands
Radjis Ramoutar
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:58    
12-B
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 20:58    

Quarter final

Race to 3
13
Netherlands
Chris Geijs
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 21:55    
14
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Radjis Ramoutar
Thu 21:56    
15
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 21:56    
16
Netherlands
Laurenze Meskers
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 21:56    

Semi final

Race to 3
17
Netherlands
Chris Geijs
Spain
David Martin Garcia
Fri 00:05    
18
Netherlands
Valentino Meynaar
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 23:05    

Final

Race to 3
19
Netherlands
Chris Geijs
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 00:05    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment