Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 7, 2018

Sportcafé's Summer Pool 7 juni 2018

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rienus Gennissen
5 (5/0) 18 (15/3)
83%
2 Jim Petrie
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
3 Leon Schwarzer
Sportcafe Alkmaar
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
3 Olesya Bila
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
5 Eric van der Zwan
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
5 David Martin Garcia
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
7 Gerard Steeman
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
7 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
9 Laurens van Deijk
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
9 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
9 Percy Ranasemita
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
Starts Jun 7, 2018, 8:30 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafe Alkmaar Zomer Ranking 2018
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2018

Iedere donderdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 30 augustus 2018 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op donderdag 30 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt alle deelnemers (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 7 juni – 5 juli – 2 augustus
9-ball 14 juni – 12 juli – 9 augustus
10-ball 21 juni – 19 juli – 16 augustus
Multibal 28 juni – 26 juli – 23 augustus
Mastertoernooi 30 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Eric van der Zwan
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:13  Table 21
2   
Netherlands
Jim Petrie
Walk Over
 
3   
Netherlands
Percy Ranasemita
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:13  Table 6
4   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Leon Schwärzer
Thu 20:13  Table 7

Winner round 1

Race to 3
5   
Netherlands
Laurenze Meskers
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:45 
6   
Netherlands
Jim Petrie
Netherlands
Gerard Steeman
Thu 20:13  Table 8
7   
Netherlands
Yucel Hos
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:46 
8   
Netherlands
Leon Schwärzer
Netherlands
Laurens van Deijk
Thu 20:51 

Loser round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Laurens van Deijk
Thu 21:33  Table 7
10   
Walk Over
Netherlands
Yucel Hos
 
11   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Gerard Steeman
Thu 21:17 
12   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 21:34  Table 9

Loser round 2

Race to 3
13   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Yucel Hos
Thu 21:42  Table 7
14   
Netherlands
Gerard Steeman
Ukraine
Olesya Bila
Thu 22:32 

Winners qualification

Race to 3
15   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jim Petrie
Thu 21:33  Table 10
16   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Leon Schwärzer
Thu 21:42  Table 8

Losers qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Jim Petrie
Thu 22:32 
18   
Ukraine
Olesya Bila
Spain
David Martin Garcia
Thu 22:39 

Semi final

Race to 3
19   
South Africa
Rienus Gennissen
Ukraine
Olesya Bila
Fri 00:23 
20   
Netherlands
Leon Schwärzer
Netherlands
Jim Petrie
Fri 00:23 

Final

Race to 3
21   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jim Petrie
Fri 00:23