Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 5, 2018

Sportcafé's Summer Pool 5 juli 2018

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
6 (6/0) 20 (16/4)
80%
2 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
7 (5/2) 23 (15/8)
65%
3 Ka Yu Man
6 (3/3) 19 (9/10)
47%
3 Leon Schwarzer
Sportcafe Alkmaar
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
5 Manta Ip
5 (2/3) 16 (8/8)
50%
5 Gerard Steeman
5 (4/1) 16 (10/6)
63%
5 Vladan Puzovic
4 (1/3) 13 (5/8)
38%
5 Andrej Karamesic
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
9 David Martin Garcia
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10 Olesya Bila
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10 Valen Tino
4 (1/3) 12 (6/6)
50%
10 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
13 Kevin Floor
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
Starts Jul 5, 2018, 8:30 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafe Alkmaar Zomer Ranking 2018
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2018

Iedere donderdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 30 augustus 2018 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op donderdag 30 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt alle deelnemers (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 7 juni – 5 juli – 2 augustus
9-ball 14 juni – 12 juli – 9 augustus
10-ball 21 juni – 19 juli – 16 augustus
Multibal 28 juni – 26 juli – 23 augustus
Mastertoernooi 30 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeroen Zonnenberg 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
2 Leon Schwarzer 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Manta Ip 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Olesya Bila 4 2 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Kevin Floor 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nima Dabiran Zohouri 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Vladan Puzovic 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
3 David Martin Garcia 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Max Houben 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gerard Steeman 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Andrej Karamesic 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Ka Yu Man 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Valen Tino 4 1 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 1
5 Laurenze Meskers 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 20:19  Table 7
2-A   
Netherlands
Manta Ip
Netherlands
Leon Schwarzer
Thu 20:20  Table 8
3-B   
Serbia
Vladan Puzovic
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:20  Table 9
4-B   
Netherlands
Max Houben
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 20:20  Table 10
5-C   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Gerard Steeman
Thu 20:20  Table 21
6-C   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 20:21  Table 6

Round 2

Race to 3
7-A   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Leon Schwarzer
Thu 20:55 
8-A   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Kevin Floor
Thu 20:55 
9-B   
Serbia
Vladan Puzovic
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 20:55 
10-B   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Max Houben
Thu 20:55 
11-C   
Netherlands
Gerard Steeman
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 20:55 
12-C   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 20:55 

Round 3

Race to 3
13-A   
Netherlands
Leon Schwarzer
Netherlands
Kevin Floor
Thu 21:42 
14-A   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Manta Ip
Thu 22:06 
15-B   
Serbia
Vladan Puzovic
Netherlands
Max Houben
Thu 22:16 
16-B   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Spain
David Martin Garcia
Thu 22:15 
17-C   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 22:16 
18-C   
Netherlands
Gerard Steeman
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 22:08 

Round 4

Race to 3
19-A   
Netherlands
Kevin Floor
Netherlands
Manta Ip
Thu 22:49 
20-A   
Netherlands
Leon Schwarzer
Ukraine
Olesya Bila
Thu 22:02 
21-C   
Netherlands
Valentino Meynaar
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 22:57 
22-C   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 22:50 

Round 5

Race to 3
23-A   
Netherlands
Manta Ip
Ukraine
Olesya Bila
Thu 22:21 
24-A   
Netherlands
Kevin Floor
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 22:22 
25-C   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Laurenze Meskers
Thu 22:22 
26-C   
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Gerard Steeman
Thu 22:22 

Quarter final

Race to 3
27   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Manta Ip
Thu 23:34 
28   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Leon Schwarzer
Thu 23:34 
29   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Serbia
Vladan Puzovic
Thu 23:34 
30   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Gerard Steeman
Thu 23:34 

Semi final

Race to 3
31   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Leon Schwarzer
Fri 00:17 
32   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Hong Kong
Ka Yu Man
Fri 00:17 

Final

Race to 3
33   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Fri 00:44