Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 23, 2018

Sportcafé's Summer Pool 23 saugustus 2018

Add players

Please wait...
Multiball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 20 (18/2)
90%
2 Rienus Gennissen
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
3 David Martin Garcia
5 (2/3) 19 (10/9)
53%
3 Peter de Swart
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
5 Eric van der Zwan
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
5 Nima Dabiran Zohouri
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
5 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5 Wesley Deurwaarder
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10 Andrej Karamesic
3 (0/3) 14 (5/9)
36%
10 Valen Tino
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
10 Max Houben
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
Starts Aug 23, 2018, 8:30 PM (local time)
Schematype Round-robin G3 SE8 (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafe Alkmaar Zomer Ranking 2018
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2018

Iedere donderdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 30 augustus 2018 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op donderdag 30 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt alle deelnemers (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 7 juni – 5 juli – 2 augustus
9-ball 14 juni – 12 juli – 9 augustus
10-ball 21 juni – 19 juli – 16 augustus
Multibal 28 juni – 26 juli – 23 augustus
Mastertoernooi 30 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Wesley Deurwaarder 3 2 0 1 8 5 3 0.615 2
2 Eric van der Zwan 3 2 0 1 7 5 2 0.583 2
3 David Martin Garcia 3 1 0 2 5 6 -1 0.455 1
4 Max Houben 3 1 0 2 4 8 -4 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Nima Dabiran Zohouri 3 3 0 0 9 4 5 0.692 3
2 Peter de Swart 3 2 0 1 7 5 2 0.583 2
3 Laurenze Meskers 3 1 0 2 4 7 -3 0.364 1
4 Andrej Karamesic 3 0 0 3 5 9 -4 0.357 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan van Lierop 3 3 0 0 9 0 9 1 3
2 Rienus Gennissen 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Yucel Hos 3 1 0 2 3 7 -4 0.3 1
4 Valen Tino 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Max Houben
Thu 20:15  Table 21   
2-A
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 20:15  Table 6   
3-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 20:15  Table 7   
4-B
Netherlands
Peter de Swart
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 20:15  Table 8   
5-C
Netherlands
Jan van Lierop
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:15  Table 9   
6-C
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:15  Table 10   

Round 2

Race to 3
7-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Thu 21:05    
8-A
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 21:05    
9-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Thu 21:06    
10-B
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:06    
11-C
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Valen Tino
Thu 20:57  Table 9   
12-C
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Yucel Hos
Thu 20:57  Table 10   

Round 3

Race to 3
13-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 21:49    
14-A
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Max Houben
Thu 21:49    
15-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Peter de Swart
Thu 22:11    
16-B
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 21:35    
17-C
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yucel Hos
Thu 21:21  Table 10   
18-C
Netherlands
Valen Tino
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 21:21  Table 9   

Quarter final

Race to 3
19
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Spain
David Martin Garcia
Thu 22:56  Table 7   
20
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 22:56  Table 8   
21
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Peter de Swart
Thu 22:56  Table 9   
22
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Jan van Lierop
Thu 22:57  Table 10   

Semi final

Race to 3
23
Spain
David Martin Garcia
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 00:16    
24
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Jan van Lierop
Fri 00:06    

Final

Race to 3
25
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jan van Lierop
Fri 00:37    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment