Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 16, 2018

Sportcafé's Summer Pool 16 augustus 2018

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rienus Gennissen
7 (7/0) 28 (21/7)
75%
2 David Martin Garcia
8 (5/3) 33 (19/14)
58%
3 Chaka Sanichar
7 (6/1) 31 (19/12)
61%
3 Manta Ip
7 (5/2) 30 (18/12)
60%
5 Jan Smeels
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
5 Joris de Winkel
6 (3/3) 26 (14/12)
54%
5 Percy Ranasemita
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
5 Max Houben
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
9 Ka Yu Man
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
Show more
9 Roberto Vasselli
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
9 Daniël Bruens
4 (1/3) 18 (9/9)
50%
9 Olesya Bila
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
9 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
9 Andrej Karamesic
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
9 Valen Tino
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
9 Ling guang jiang
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
17 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
17 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
17 Djoy Gennissen
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
17 Paul Chen
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
21 Eric van der Zwan
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
21 Peter de Swart
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
Starts Aug 16, 2018, 8:30 PM (local time)
Schematype Round-robin G5 SE16 (22 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Sportcafe Alkmaar Zomer Ranking 2018
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2018

Iedere donderdagavond om 20:00 uur van 7 juni t/m 30 augustus 2018 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 8-ball, 9-ball, 10-ball multiball, DKO t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 5,- en niet leden € 10,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op donderdag 30 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt alle deelnemers (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
8-ball 7 juni – 5 juli – 2 augustus
9-ball 14 juni – 12 juli – 9 augustus
10-ball 21 juni – 19 juli – 16 augustus
Multibal 28 juni – 26 juli – 23 augustus
Mastertoernooi 30 augustus
Puntenverdeling:
1e 50p
2e 40p
3e /4e 35p
5e /8e 30p
9e /16e 25p
overige 10p

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Chaka Sanichar 4 4 0 0 12 7 5 0.632 4
2 Olesya Bila 4 3 0 1 10 5 5 0.667 3
3 David Martin Garcia 4 2 0 2 10 8 2 0.556 2
4 Paul Chen 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1
5 Peter de Swart 4 0 0 4 6 12 -6 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Smeels 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Valen Tino 3 2 0 1 6 6 0 0.5 2
3 Roberto Vasselli 3 1 0 2 6 7 -1 0.462 1
4 Laurenze Meskers 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rienus Gennissen 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Daniël Bruens 3 1 0 2 7 6 1 0.538 1
3 Ka Yu Man 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Yucel Hos 3 1 0 2 3 7 -4 0.3 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Max Houben 3 2 0 1 8 4 4 0.667 2
2 Percy Ranasemita 3 2 0 1 7 5 2 0.583 2
3 Jeroen Zonnenberg 3 2 0 1 7 5 2 0.583 2
4 Djoy Gennissen 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Manta Ip 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
2 Joris de Winkel 4 2 0 2 9 8 1 0.529 2
3 Andrej Karamesic 4 2 0 2 8 10 -2 0.444 2
4 Ling guang jiang 4 2 0 2 10 8 2 0.556 2
5 Eric van der Zwan 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Paul Chen
Spain
David Martin Garcia
Thu 20:10  Table 21   
2-A
Netherlands
Chaka Sanichar
Ukraine
Olesya Bila
Thu 20:10  Table 6   
3-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Italy
Roberto Vasselli
Thu 20:10  Table 7   
4-B
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Jan Smeels
Thu 20:10  Table 8   
5-C
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Daniël Bruens
Thu 20:10  Table 9   
6-C
Hong Kong
Ka Yu Man
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:10  Table 10   
7-D
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 20:10  Table 11   
8-D
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Percy Ranasemita
Thu 20:10  Table 12   
9-E
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Joris de Winkel
Thu 20:10    
10-E
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
China
Ling guang jiang
Thu 20:10    

Round 2

Race to 3
11-A
Spain
David Martin Garcia
Ukraine
Olesya Bila
Thu 20:53    
12-A
Netherlands
Paul Chen
Netherlands
Peter de Swart
Thu 20:36    
13-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Jan Smeels
Thu 20:53    
14-B
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 20:53    
15-C
Netherlands
Yucel Hos
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 20:34    
16-C
Netherlands
Daniël Bruens
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 20:34    
17-D
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Percy Ranasemita
Thu 21:03    
18-D
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 21:03    
19-E
Netherlands
Joris de Winkel
China
Ling guang jiang
Thu 20:54    
20-E
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Manta Ip
Thu 20:54    

Round 3

Race to 3
21-A
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Peter de Swart
Thu 21:35    
22-A
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Chaka Sanichar
Thu 21:53    
23-B
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 21:49    
24-B
Netherlands
Jan Smeels
Italy
Roberto Vasselli
Thu 21:49    
25-C
Netherlands
Yucel Hos
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 21:13  Table 9   
26-C
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Daniël Bruens
Thu 21:13  Table 10   
27-D
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Djoy Gennissen
Thu 21:53    
28-D
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Thu 21:53    
29-E
China
Ling guang jiang
Netherlands
Manta Ip
Thu 22:09    
30-E
Netherlands
Joris de Winkel
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 21:17  Table 13   

Round 4

Race to 3
31-A
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Chaka Sanichar
Thu 22:18    
32-A
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Paul Chen
Thu 21:54    
33-E
Netherlands
Manta Ip
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 21:54    
34-E
China
Ling guang jiang
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 21:39    

Round 5

Race to 3
35-A
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Paul Chen
Thu 21:51    
36-A
Netherlands
Peter de Swart
Spain
David Martin Garcia
Thu 23:23    
37-E
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Eric van der Zwan
Thu 22:16    
38-E
Netherlands
Manta Ip
Netherlands
Joris de Winkel
Thu 22:53    

Last sixteen

Race to 3
39
Netherlands
Chaka Sanichar
China
Ling guang jiang
Thu 23:30  Table 21   
40
Netherlands
Daniël Bruens
Netherlands
Percy Ranasemita
Thu 23:30  Table 6   
41
Netherlands
Jan Smeels
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Thu 23:31  Table 7   
42
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
South Africa
Rienus Gennissen
Thu 23:32  Table 8   
43
Netherlands
Max Houben
Hong Kong
Ka Yu Man
Thu 23:32  Table 9   
44
Spain
David Martin Garcia
Ukraine
Olesya Bila
Thu 23:32  Table 10   
45
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Valentino Meynaar
Thu 23:32  Table 11   
46
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Manta Ip
Thu 23:32  Table 12   

Quarter final

Race to 3
47
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Percy Ranasemita
Fri 00:11    
48
Netherlands
Jan Smeels
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 00:07  Table 10   
49
Netherlands
Max Houben
Spain
David Martin Garcia
Fri 00:20    
50
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Manta Ip
Fri 00:06  Table 7   

Semi final

Race to 3
51
Netherlands
Chaka Sanichar
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 00:48  Table 8   
52
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Manta Ip
Fri 00:48  Table 7   

Final

Race to 3
53
South Africa
Rienus Gennissen
Spain
David Martin Garcia
Fri 01:28    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment