Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 14, 2019

Sportcafé's Summer Pool 14 augustus 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
5 (5/0) 30 (20/10)
67%
50
2 Olesya Bila
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
35
3 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
25
3 Youssef ZKak
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
25
5 Jan Smeels
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
20
5 David Martin Garcia
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
7 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
20
7 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
20
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
15
9 Percy Ranasemita
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
15
Starts Aug 14, 2019, 8:15 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2019

Iedere woensdagavond om 20:00 uur van 29 mei t/m 28 augustus 2019 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 9-ball, 10-ball, DKO of poulefase t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 10,- en niet leden € 15,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op woensdagavond 28 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt top 16 van de ranglijst (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
9-ball 29 mei - 12 juni - 26 juni - 10 juli - 24 juli - 7 augustus - 21 augustus
10-ball 5 juni - 19 juni - 3 juli - 17 juli - 31 juli - 14 augustus - 28 augustus
Mastertoernooi 10-ball 28 augustus
Puntenverdeling: KNBB C - Ranking
1e 50p
2e 35p
3e /4e 25p
5e /8e 15p
9e /12e 13p
13e /16e 10p
overige 5p

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Spain
David Martin Garcia
South Africa
Rienus Gennissen
Wed 20:06  Table 4
2   
Netherlands
Eric van der Zwan
Walk Over
 
3   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Ukraine
Olesya Bila
Wed 20:08  Table 5
4   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Percy Ranasemita
Wed 21:04  Table 21

Winner round 1

Race to 4
5   
Netherlands
Laurenze Meskers
South Africa
Rienus Gennissen
Wed 20:38  Table 4
6   
Netherlands
Eric van der Zwan
Morocco
Youssef ZKak
Wed 20:08  Table 20
7   
Netherlands
Max Houben
Ukraine
Olesya Bila
Wed 20:59  Table 20
8   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Jan Smeels
Wed 21:25  Table 21

Loser round 1

Race to 3
9   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Percy Ranasemita
Wed 21:38  Table 20
10   
Walk Over
Netherlands
Max Houben
 
11   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Eric van der Zwan
Wed 20:59  Table 5
12   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Laurenze Meskers
Wed 21:17  Table 19

Loser round 2

Race to 3
13   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Max Houben
Wed 22:07  Table 5
14   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Laurenze Meskers
Wed 21:55  Table 4

Winners qualification

Race to 4
15   
South Africa
Rienus Gennissen
Morocco
Youssef ZKak
Wed 21:17  Table 4
16   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Jan Smeels
Wed 21:38  Table 21

Losers qualification

Race to 3
17   
Spain
David Martin Garcia
Morocco
Youssef ZKak
Wed 22:35  Table 5
18   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Jan Smeels
Wed 22:20  Table 4

Semi final

Race to 4
19   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Eric van der Zwan
Wed 23:08  Table 4
20   
Ukraine
Olesya Bila
Morocco
Youssef ZKak
Wed 23:09  Table 5

Final

Race to 4
21   
South Africa
Rienus Gennissen
Ukraine
Olesya Bila
Wed 23:49  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment