Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 12, 2019

Sportcafé's Summer Pool 12 juni 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
50
2 Sjoerd Blondeel Timmerman
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
35
3 Olesya Bila
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
25
3 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
25
5 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
20
5 Andrej Karamesic
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Lennert Duyn
3 (2/1) 17 (9/8)
53%
20
9 Omar Maalikoum
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Wesley Deurwaarder
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
9 Richard Gilmer
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
15
13 Youssef ZKak
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
13 Felipe Monzoncillo
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
Starts Jun 12, 2019, 8:15 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar
Contact Yucel Hos (info@sportcafealkmaar.nl, +31 06-41381610)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2019

Iedere woensdagavond om 20:00 uur van 29 mei t/m 28 augustus 2019 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 9-ball, 10-ball, DKO of poulefase t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 10,- en niet leden € 15,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op woensdagavond 28 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt top 16 van de ranglijst (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
9-ball 29 mei - 12 juni - 26 juni - 10 juli - 24 juli - 7 augustus - 21 augustus
10-ball 5 juni - 19 juni - 3 juli - 17 juli - 31 juli - 14 augustus - 28 augustus
Mastertoernooi 10-ball 28 augustus
Puntenverdeling: KNBB C - Ranking
1e 50p
2e 35p
3e /4e 25p
5e /8e 15p
9e /12e 13p
13e /16e 10p
overige 5p

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Walk Over
 
2   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Lennert Duyn
Wed 20:07  Table 4
3   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Max Houben
Wed 20:07  Table 5
4   
Morocco
Youssef ZKak
Ukraine
Olesya Bila
Wed 20:07  Table 6
5   
Netherlands
Omar Maalikoum
Ireland
Richard Gilmer
Wed 20:07 
6   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Felipe Monzoncillo
Wed 20:07 
7   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Laurenze Meskers
Wed 20:07 
8   
Walk Over
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
 

Winners qualification

Race to 4
9   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Lennert Duyn
Wed 20:42 
10   
South Africa
Rienus Gennissen
Ukraine
Olesya Bila
Wed 20:43  Table 4
11   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Wed 21:04 
12   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Wed 21:11  Table 4

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Netherlands
Wesley Deurwaarder
 
14   
Netherlands
Max Houben
Morocco
Youssef ZKak
Wed 20:43 
15   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Felipe Monzoncillo
Wed 21:04 
16   
Netherlands
Yucel Hos
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
17   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Laurenze Meskers
Wed 22:00  Table 4
18   
Netherlands
Max Houben
Ireland
Richard Gilmer
Wed 21:52 
19   
Netherlands
Omar Maalikoum
Ukraine
Olesya Bila
Wed 21:55 
20   
Netherlands
Yucel Hos
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Wed 21:19 

Quarter final

Race to 4
21   
Netherlands
Lennert Duyn
Ukraine
Olesya Bila
Wed 22:42  Table 4
22   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Max Houben
Wed 22:42  Table 5
23   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Laurenze Meskers
Wed 22:42  Table 20
24   
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Wed 22:42  Table 21

Semi final

Race to 4
25   
Ukraine
Olesya Bila
South Africa
Rienus Gennissen
Wed 23:09  Table 4
26   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Wed 23:27 

Final

Race to 4
27   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Thu 00:00  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment