Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 10, 2019

Sportcafé's Summer Pool 10 juli 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lennert Duyn
5 (5/0) 26 (17/9)
65%
50
2 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
7 (5/2) 31 (21/10)
68%
35
3 Roberto Vasselli
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
25
3 Andrej Karamesic
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
25
5 Gerard Steeman
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
20
7 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
20
7 Valen Tino
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
9 Youssef ZKak
Boven 't IJ
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Olesya Bila
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Chris Gee
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Wesley Deurwaarder
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Laurens van Deijk
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Sjoerd Blondeel Timmerman
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Starts Jul 10, 2019, 8:15 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Sportcafe Alkmaar
Contact Yucel Hos (sportcafealkmaar@gmail.com, 0613134173)
More info
Sportcafé's Summer Pool 2019

Iedere woensdagavond om 20:00 uur van 29 mei t/m 28 augustus 2019 organiseren wij een zomer-poolcompetitie voor iedereen (beginners, recreanten, competitiespelers) met afwisselende spelsoorten, 9-ball, 10-ball, DKO of poulefase t/m laatste 8 of 4.
Inschrijfgeld voor leden € 10,- en niet leden € 15,- per persoon.
Dagprijs +/- 40% van het inschrijfgeld, +/- 60% gaat naar de MASTERPOT.
Mastertoernooi is op woensdagavond 28 augustus om 20:00 uur, hiervoor komt top 16 van de ranglijst (met een voorwaarde van minimaal 8 x meedoen) in aanmerking.
Speldata:
9-ball 29 mei - 12 juni - 26 juni - 10 juli - 24 juli - 7 augustus - 21 augustus
10-ball 5 juni - 19 juni - 3 juli - 17 juli - 31 juli - 14 augustus - 28 augustus
Mastertoernooi 10-ball 28 augustus
Puntenverdeling: KNBB C - Ranking
1e 50p
2e 35p
3e /4e 25p
5e /8e 15p
9e /12e 13p
13e /16e 10p
overige 5p

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Valen Tino
Wed 20:11  Table 4
2   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Wed 20:11  Table 5
3   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Wed 20:11  Table 6
4   
Netherlands
Yucel Hos
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Wed 20:12  Table 7
5   
Netherlands
Chris Gee
Ukraine
Olesya Bila
Wed 20:12  Table 21
6   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Gerard Steeman
Wed 20:12  Table 20
7   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Wed 20:15  Table 19
8   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Laurens van Deijk
Wed 20:15  Table 18

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Valen Tino
Italy
Roberto Vasselli
Wed 20:47 
10   
South Africa
Rienus Gennissen
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Wed 20:40  Table 6
11   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Gerard Steeman
Wed 20:44 
12   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Lennert Duyn
Wed 20:44 

Loser round 1

Race to 3
13   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Sjoerd Blondeel Timmerman
Wed 20:43 
14   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Yucel Hos
Wed 20:33  Table 4
15   
Netherlands
Chris Gee
Netherlands
Max Houben
Wed 20:47 
16   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Laurens van Deijk
Wed 20:43 

Loser round 2

Race to 3
17   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Eric van der Zwan
Wed 21:11  Table 21
18   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Ukraine
Olesya Bila
Wed 21:18  Table 20
19   
Netherlands
Chris Gee
South Africa
Rienus Gennissen
Wed 21:07  Table 4
20   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Valen Tino
Wed 21:19  Table 5

Winners qualification

Race to 3
21   
Italy
Roberto Vasselli
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Wed 21:21  Table 6
22   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Lennert Duyn
Wed 21:21  Table 4

Loser round 3

Race to 3
23   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Wed 21:58  Table 4
24   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Valen Tino
Wed 22:09 

Losers qualification

Race to 3
25   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Italy
Roberto Vasselli
Wed 22:30  Table 4
26   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Gerard Steeman
Wed 22:24  Table 5

Semi final

Race to 4
27   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
South Africa
Rienus Gennissen
Wed 22:53  Table 4
28   
Netherlands
Lennert Duyn
Italy
Roberto Vasselli
Wed 22:53  Table 5

Final

Race to 4
29   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Lennert Duyn
Wed 23:36  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment