Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 14, 2020

Snooker Sommer Shootout

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Nedzat Cimilji
Østkanten Biljardklubb
9 (7/2) 602 (382/220)
63%
2 Christian Fosse
Østkanten Biljardklubb
9 (4/4) 538 (271/267)
50%
3 Marius Nørsterud
Oslo BK
8 (5/3) 520 (332/188)
64%
3 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
8 (5/3) 485 (258/227)
53%
5 Kendall Mikayla Onstad
Østkanten Biljardklubb
7 (5/2) 523 (296/227)
57%
5 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
7 (6/1) 408 (258/150)
63%
39, 24
5 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
7 (2/4) 369 (177/192)
48%
5 Amirhosein Hoseinzadeh
Østkanten Biljardklubb
7 (4/3) 400 (187/213)
47%
9 Lasse Rognlien
6 (2/4) 312 (142/170)
46%
9 Anders Kise
6 (2/4) 331 (142/189)
43%
11 Kristian Lund Olås
Østkanten Biljardklubb
6 (2/4) 302 (88/214)
29%
11 Vegar Hammer Olsen
Østkanten Biljardklubb
6 (2/4) 317 (130/187)
41%
13 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
6 (0/6) 354 (109/245)
31%
13 Vegard Iversen
6 (2/4) 379 (148/231)
39%
Entry deadline Jul 14, 2020, 3:00 PM (local time)
Starts Jul 14, 2020, 4:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Østkanten Biljardklubb
Contact Lasse Kåring (lassek85@hotmail.com, 94257344), Haukur Stefansson (stefanssonhaukur@gmail.com) and Amirhosein Hoseinzadeh
More info
Første shootout i våre lokaler. vi starter fra 15:00 hvis vi er mange og de som kan møte tidligere. blir vi rundt 20 stykker, kan oppmøtetid variere. bare kontakt turneringsleder for ytterligere informasjon.
Hva er Shootout? det er en øvelse som går på tid. hver kamp varer 10 minutter. etter 10 minuttene har gått er det poengene hver enkel har fått innenfor den tiden som gjelder. første 5 minutter har man 15 sekunder å støte på, altså shot clock. og 10 sekunder siste 5 min. hvis man ikke rekker å støte innenfor tiden, resulterer i ball i hånd fritt på bordet, og minimum 5 poeng i feil (hvis rosa eller sort er det 6 og 7). en annen regel er ved safe spill og generelt. ved støt må enten en kule gå direkte eller kule i vant. så skal man legge en snooker må en kule i vantet. Ball i hånd og minimum 5 poeng i feil ved alle feilstøt. hvem som starter matchen (brekket) blir avgjort med å støte nærmest vant som vanlig om hvem som åpner. ikke nøl med å ta kontakt med turneringsleder ved spørsmål. vi trenger også flere av deltagerne til å hjelpe til med å ta tiden/være dommer når man selv ikke spiller. vi kjører gruppespill. maks 20 deltagere.
150 kr påmelding. premie til 1 plass, 2 plass og begge 3 plassene ved påmelding over 10 stykker

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lars Harby 6 6 0 0 234 118 116 0 0 0 0.665 6
2 Marius Nørsterud 6 4 0 2 229 131 98 0 0 0 0.636 4
3 Lasse Kåring 6 2 1 3 156 167 -11 0 0 0 0.483 2.5
4 Christian Fosse 6 2 1 3 152 168 -16 0 0 0 0.475 2.5
5 Anders Kise 6 2 0 4 142 189 -47 0 0 0 0.429 2
6 Vegar Hammer Olsen 6 2 0 4 130 187 -57 0 0 0 0.41 2
7 Vegard Iversen 6 2 0 4 148 231 -83 0 0 0 0.391 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kendall Mikayla Onstad 6 5 0 1 267 177 90 0 0 0 0.601 5
2 Nedzat Cimilji 6 4 0 2 259 121 138 0 0 0 0.682 4
3 Amirhosein Hoseinzadeh 6 4 0 2 171 134 37 0 0 0 0.561 4
4 Haukur Stefansson 6 4 0 2 176 151 25 0 0 0 0.538 4
5 Lasse Rognlien 6 2 0 4 142 170 -28 0 0 0 0.455 2
6 Kristian Lund Olås 6 2 0 4 88 214 -126 0 0 0 0.291 2
7 Mona Søvold Sunde 6 0 0 6 109 245 -136 0 0 0 0.308 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Norway
Vegar Hammer Olsen
Norway
Christian Fosse
Tue 17:11 
2-A   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Lasse Kåring
Tue 15:51 
3-A   
Canada
Anders Kise
Norway
Vegard Iversen
Tue 16:25 
4-B   
Norway
Kristian Lund Olås
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Tue 16:07 
5-B   
Norway
Nedzat Cimilji
Norway
Lasse Rognlien
Tue 16:56 
6-B   
Norway
Mona Søvold Sunde
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 15:51 

Round 2

7-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Lasse Kåring
Tue 16:26 
8-A   
Norway
Vegar Hammer Olsen
Norway
Vegard Iversen
Tue 16:56 
9-A   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Lars Harby
Tue 16:25 
10-B   
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Norway
Lasse Rognlien
Tue 16:41 
11-B   
Norway
Kristian Lund Olås
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 16:40 
12-B   
Norway
Nedzat Cimilji
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 17:11 

Round 3

13-A   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Vegard Iversen
Tue 17:11 
14-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Lars Harby
Tue 16:42 
15-A   
Norway
Vegar Hammer Olsen
Canada
Anders Kise
Tue 17:28 
16-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 17:28 
17-B   
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 16:57 
18-B   
Norway
Kristian Lund Olås
Norway
Mona Søvold Sunde
Tue 17:27 

Round 4

19-A   
Norway
Vegard Iversen
Norway
Lars Harby
Tue 18:04 
20-A   
Norway
Lasse Kåring
Canada
Anders Kise
Tue 18:04 
21-A   
Norway
Christian Fosse
Norway
Marius Nørsterud
Tue 18:04 
22-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 18:35 
23-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Mona Søvold Sunde
Tue 18:35 
24-B   
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Norway
Nedzat Cimilji
Tue 18:35 

Round 5

25-A   
Norway
Lars Harby
Canada
Anders Kise
Tue 18:36 
26-A   
Norway
Vegard Iversen
Norway
Marius Nørsterud
Tue 18:36 
27-A   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Vegar Hammer Olsen
Tue 18:36 
28-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Mona Søvold Sunde
Tue 18:53 
29-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Nedzat Cimilji
Tue 18:53 
30-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Kristian Lund Olås
Tue 18:53 

Round 6

31-A   
Canada
Anders Kise
Norway
Marius Nørsterud
Tue 17:50 
32-A   
Norway
Lars Harby
Norway
Vegar Hammer Olsen
Tue 17:50 
33-A   
Norway
Vegard Iversen
Norway
Christian Fosse
Tue 16:08 
34-B   
Norway
Mona Søvold Sunde
Norway
Nedzat Cimilji
Tue 17:50 
35-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Kristian Lund Olås
Tue 19:09 
36-B   
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Tue 19:10 

Round 7

37-A   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Vegar Hammer Olsen
Tue 19:10 
38-A   
Canada
Anders Kise
Norway
Christian Fosse
Tue 19:26 
39-A   
Norway
Lars Harby
Norway
Lasse Kåring
Tue 19:26 
40-B   
Norway
Nedzat Cimilji
Norway
Kristian Lund Olås
Tue 19:31 
41-B   
Norway
Mona Søvold Sunde
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Tue 19:48 
42-B   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Lasse Rognlien
Tue 15:51 

Quarter final

43   
Norway
Lars Harby
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 20:17 
44   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Nedzat Cimilji
 
45   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Amirhosein Hoseinzadeh
Tue 20:17 
46   
Norway
Christian Fosse
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
Tue 20:17 

Semi final

47   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Nedzat Cimilji
Tue 20:31 
48   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Christian Fosse
Tue 20:31 

Final

49   
Norway
Nedzat Cimilji
Norway
Christian Fosse
Tue 21:11 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment