Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 7, 2021

Snooker Nightmare round 3 07.09-21

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
6 (5/1) 415 (245/170)
59%
45
2 Lasse Rognlien
6 (4/2) 366 (200/166)
55%
35
3 Stig Nesvik
Oslo BK
5 (2/3) 404 (216/188)
53%
28
3 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 405 (235/170)
58%
28
5 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 332 (177/155)
53%
17
5 Andris Viksninsh
4 (3/1) 382 (206/176)
54%
17
7 Petter Olsen
Oslo BK
4 (1/3) 371 (157/214)
42%
9
7 Petter Rognlien
4 (2/2) 346 (148/198)
43%
9
9 Asle Geir Skogen
Østkanten Biljardklubb
4 (0/4) 417 (153/264)
37%
5
9 Christian Fosse
Østkanten Biljardklubb
4 (1/3) 336 (150/186)
45%
5
Entry deadline Sep 7, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 7, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Snooker 2021-2022
Organizer Østkanten Biljardklubb
Contact Lasse Kåring (lassek85@hotmail.com, 94257344)
More info
150 kr påmelding
minimum 6 stykker for tellende ranking
puljespill
hvis vi har god tid blir det kjørt best av 3 i semi og finale. men her kan deltagere selv bestemme seg i mellom om de vil kun ha 1 parti.
påmelding skjer før tiden. ved å valse inn etter 18:00 å melde seg på, er risikoen at trekning allerede er foretatt og man får ikke delta. så lønner seg å melde seg på på forhånd gjennom cuescore.
Ha respekt for motstanderen din og andre i turneringen.
Ber derfor store samtaler taes når man ikke spiller.
Og pauser skal foretas når man har mulighet. blir man satt opp til match skal man ikke "bare" ta en røyk, noe å spise ect. Her er det bare å spørre turneringsleder.
Vi må også holde desibelen nede i respekt for andre deltagere. noen ganger sklir det ut og ser at det går utover flere.
La oss slippe å komme dit hvor advarsler blir gitt.
ta kontakt med turneringsleder for mer info.
Vel møtt
Maks 10 deltagere

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lasse Kåring 4 3 0 1 241 169 72 0 0 0 0.588 3
2 Haukur Stefansson 4 3 0 1 234 168 66 0 0 0 0.582 3
3 Andris Viksninsh 4 3 0 1 206 176 30 0 0 0 0.539 3
4 Petter Olsen 4 1 0 3 157 214 -57 0 0 0 0.423 1
5 Asle Geir Skogen 4 0 0 4 153 264 -111 0 0 0 0.367 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lasse Rognlien 4 3 0 1 197 163 34 0 0 0 0.547 3
2 Stig Nesvik 4 2 0 2 216 186 30 0 0 0 0.537 2
3 Kensi Kion 4 2 0 2 177 155 22 0 0 0 0.533 2
4 Petter Rognlien 4 2 0 2 148 198 -50 0 0 0 0.428 2
5 Christian Fosse 4 1 0 3 150 186 -36 0 0 0 0.446 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Norway
Lasse Kåring
Andris Viksninsh
Tue 19:53 
2-A   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Petter Olsen
Tue 18:07 
3-B   
Norway
Christian Fosse
Norway
Lasse Rognlien
Tue 18:07 
4-B   
Norway
Petter Rognlien
Norway
Kensi Kion
Tue 18:07 

Round 2

5-A   
Andris Viksninsh
Norway
Petter Olsen
Tue 18:39 
6-A   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 18:39 
7-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Kensi Kion
Tue 18:39 
8-B   
Norway
Christian Fosse
Norway
Stig Nesvik
Tue 19:03 

Round 3

9-A   
Norway
Petter Olsen
Norway
Asle Geir Skogen
Tue 19:32 
10-A   
Andris Viksninsh
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 19:32 
11-B   
Norway
Kensi Kion
Norway
Stig Nesvik
Tue 19:52 
12-B   
Norway
Lasse Rognlien
Norway
Petter Rognlien
Tue 19:32 

Round 4

13-A   
Norway
Asle Geir Skogen
Iceland
Haukur Stefansson
Tue 19:52 
14-A   
Norway
Petter Olsen
Norway
Lasse Kåring
Tue 20:45 
15-B   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Petter Rognlien
Tue 20:20 
16-B   
Norway
Kensi Kion
Norway
Christian Fosse
Tue 20:20 

Round 5

17-A   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Lasse Kåring
Tue 21:50 
18-A   
Norway
Asle Geir Skogen
Andris Viksninsh
Tue 21:06 
19-B   
Norway
Petter Rognlien
Norway
Christian Fosse
Tue 21:04 
20-B   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Lasse Rognlien
Tue 21:23 

Semi final

21   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Stig Nesvik
Tue 22:32 
22   
Iceland
Haukur Stefansson
Norway
Lasse Rognlien
Tue 22:32 

Final

23   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Lasse Rognlien
Tue 23:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants