Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 29, 2021

SUMMER HANDICAP OPEN

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Georgi Georgiev
6 (6/0) 56 (36/20)
64%
2 Ognyan Kolev
7 (5/2) 67 (37/30)
55%
3 Nikolai Hristov
5 (4/1) 59 (34/25)
58%
3 Georgi Velichkov
6 (4/2) 65 (34/31)
52%
5 Andrei Izrantcev
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
5 Mario Kucarov
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
5 Ivailo Kolev
4 (3/1) 29 (19/10)
66%
5 Dilian Tiklev
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
9 Ivan Velinov
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
Show more
9 Stanislav Milev
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
9 Valentin Ivanov
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
9 Martin Savov2
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
13 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
13 Martin Savov
4 (2/2) 47 (22/25)
47%
13 Dinko Kotsev
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
13 Martin Cachev
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
17 Денис Маздрашки
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
17 Mario Valchev
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
17 Radoslav Atanasov
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
17 Vasil Pezis
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
17 Martina Draganova
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
17 Stanislav Delchev
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
17 Stavros Karapiperis
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
17 Nikola Kalaydzhiev
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
25 Georgi Chomovski
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Kalin Stefanov
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
Starts Aug 29, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Здравейте Билярдни ентусиасти!!!
Имаме удоволствието да ви поканим на новата хендикап лига организирана от нас - Академията “Дианабад”.

Правила:
- Вход 15лв за всички категории
- Двойна елиминиция
- 9-та топка
- Рейс до 5,6 или 7
- 9-ка на точката
- Разменен брейк

Наградният фонд ще се организира от входните такси на всеки кръг.

Хендикап - общо 6 ранга: A pro, A+, A, B, C, D

“A pro” дава на: А+: 8ми номер А: 1 игра и 8 номер B: 2 игри и 7 номер C: 2 игри и 6 номер D: 2 игри и 5 номер

“А+” дава на: А: 8 номер B: 1 игра и 7 номер C: 1 игра и 6 номер D: 1 игра и 5 номер

“A” дава на: B: 1 игра и 8 номер С: 1 игра и 7 номер D: 1 игра и 6 номер

“B” дава на: C: 1 игра и 8 номер D: 1 игра и 7 номер

“C” дава на: D: 8 номер

Race to:

- "D" vs "D" - race to 5
- "D" vs "C" - race to 6
- "C" vs "C" - race to 5
- "B" vs "B" - race to 6

Всички останали варианти - race to 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Mario Kucarov
B
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Sun 11:10  Table 1
3   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Sun 11:11  Table 2
4   
Bulgaria
Денис Маздрашки
А+
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Sun 11:11  Table 3
5   
Greece
Stavros Karapiperis
Walk Over
 
6   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Stanislav Delchev
B
Sun 11:11  Table 4
7   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A+
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Sun 11:12  Table 5
8   
Walk Over
Bulgaria
Dinko Kotsev
 
9   
Bulgaria
Martina Draganova
Walk Over
 
10   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Sun 11:12  Table 6
11   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Sun 12:00  Table 2
12   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
 
13   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Sun 11:13  Table 9
14   
Bulgaria
Martin Savov
A
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Sun 11:13  Table 8
15   
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Bulgaria
Martin Cachev
D
Sun 11:51  Table 4
16   
Walk Over
Bulgaria
Martin Savov2
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Bulgaria
Radoslav Atanasov
B
Bulgaria
Mario Kucarov
B
Sun 12:43  Table 4
18   
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Bulgaria
Денис Маздрашки
А+
Sun 12:40  Table 1
19   
Greece
Stavros Karapiperis
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Sun 12:07  Table 6
20   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A+
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Sun 12:23  Table 5
21   
Bulgaria
Martina Draganova
D
Russia
Andrei Izrantcev
B
Sun 12:22  Table 9
22   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Sun 13:21  Table 1
23   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Martin Savov
A
Sun 13:02  Table 6
24   
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Bulgaria
Martin Savov2
C
Sun 12:52  Table 8

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Bulgaria
Vasil Pezis
 
26   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Georgi Chomovski
B
Sun 12:28  Table 3
27   
Walk Over
Bulgaria
Stanislav Delchev
 
28   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
29   
Walk Over
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
 
30   
Bulgaria
Georgi Velichkov
Walk Over
 
31   
Bulgaria
Kalin Stefanov
B
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Sun 13:11  Table 2
32   
Bulgaria
Martin Cachev
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Bulgaria
Vasil Pezis
B
Bulgaria
Martin Savov2
C
Sun 13:30  Table 8
34   
Bulgaria
Mario Valchev
A Pro
Bulgaria
Martin Savov
A
Sun 14:08  Table 6
35   
Bulgaria
Stanislav Delchev
B
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Sun 14:41 
36   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Martina Draganova
D
Sun 13:28  Table 9
37   
Bulgaria
Nikola Kalaydzhiev
C
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Sun 13:39  Table 5
38   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Greece
Stavros Karapiperis
C
Sun 13:26  Table 3
39   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Денис Маздрашки
А+
Sun 14:01  Table 2
40   
Bulgaria
Martin Cachev
D
Bulgaria
Radoslav Atanasov
B
Sun 13:47  Table 4

Winners qualification

Race to 7
41   
Bulgaria
Mario Kucarov
B
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Sun 14:14  Table 8
42   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Nikolai Hristov
A+
Sun 14:24  Table 5
43   
Russia
Andrei Izrantcev
B
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Sun 14:50  Table 2
44   
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Sun 14:25  Table 9

Loser round 3

Race to 7
45   
Bulgaria
Martin Savov2
C
Bulgaria
Martin Savov
A
Sun 15:31  Table 6
46   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
A+
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Sun 14:50  Table 1
47   
Bulgaria
Dinko Kotsev
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Sun 14:58  Table 3
48   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Bulgaria
Martin Cachev
D
Sun 14:47  Table 4

Losers qualification

Race to 7
49   
Bulgaria
Martin Savov2
C
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Sun 16:50 
50   
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Bulgaria
Ivan Velinov
B
Sun 16:11  Table 8
51   
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Bulgaria
Valentin Ivanov
C
Sun 16:02  Table 4
52   
Bulgaria
Stanislav Milev
B
Russia
Andrei Izrantcev
B
Sun 15:52  Table 5

Quarter final

Race to 7
53   
Bulgaria
Mario Kucarov
B
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Sun 17:24  Table 5
54   
Bulgaria
Nikolai Hristov
A+
Russia
Andrei Izrantcev
B
Sun 17:25  Table 3
55   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Dilian Tiklev
A Pro
Sun 17:25  Table 8
56   
Bulgaria
Ivailo Kolev
C
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Sun 17:26  Table 6

Semi final

Race to 7
57   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Nikolai Hristov
A+
Sun 18:47  Table 3
58   
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Bulgaria
Georgi Velichkov
A+
Sun 18:47  Table 8

Final

Race to 7
59   
Bulgaria
Ognyan Kolev
D
Bulgaria
Georgi Georgiev
A Pro
Sun 20:17 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants