Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15 - June 15, 2021

SPG Huiscompetitie Snooker 2020-2021

Snooker

Add players

Please wait...
Starts Sep 15, 2020, 7:30 PM (local time)
Format League (13 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113214845) and Samuël Sanderse (samuelsanderse@icloud.com, +31 0651498858)
More info
Op de bijeenkomst van dinsdag 8 september is het volgende besloten:
We starten dit nieuwe seizoen met 13 deelnemers en spelen 3 volle ronden.
De vaste speeldagen zijn dinsdag- en woensdagavond 19:30.
We spelen wedstrijden van 3 frames waarbij elk gewonnen frame 1 punt is, daarna is er eventueel ruimte voor een extra wedstrijd of vrij spel.
De contributie bedraagt voor dit seizoen € 75,00 (25% korting vanwege dat het afgelopen seizoen niet afgemaakt kon worden).
Trainen kost € 6,00 per uur/ per tafel.
Er is ook een mogelijkheid voor een Membercard van €100,00, dan kan je de gehele week gratis trainen, met uitzondering van vrijdag- en zaterdagavond vanaf 20:00.
Op de vaste wedstrijddagen zullen wij een schaal met warme snacks verzorgen.

In het weekend weet je vaak al tegen wie je moet spelen en op welke dag, dankzij Samuel.
Kan je niet? Geef dat even door aan de competitieleider Samuel.


De competitie zal via Cuescore verlopen.
Graag van iedereen per wedstrijd de hoogste break invoeren, deze komen eind van de competitie tevoorschijn bij de eindstand.
De competitiespelers zullen in een whatssapp groep gezet worden, zodat er onderling een wedstrijd geruild kan worden. Geen spam, filmpjes of andere onzin gewoon zakelijk svp.

Er zijn nieuwe elektronische scoreboorden opgehangen.


Allemaal alvast een fijn seizoen gewenst en veel plezier.

Groetjes Vincent en Samuel

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 André Janse 1 1 0 0 3 0 3 0 0 0 1 1
2 Christopher van Renswoude 1 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0.667 1
2 Marco van Tiel 1 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0.667 1
2 Erik van der Winden 1 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0.667 1
2 Arie Schoones 1 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0.667 1
6 Loes van Honk 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0.333 0
6 Samuël Sanderse 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0.333 0
6 Soutar Brown 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0.333 0
6 Stefan Koch 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0.333 0
10 Rob Brant 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Remco de Graaff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rob Bongers 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Silke Koch 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
André Janse
Germany
Silke Koch
Sep 16, 2020, 10:37 PM  Table 4
2   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Rob Bongers
 
3   
Netherlands
Arie Schoones
Scotland
Soutar Brown
Sep 15, 2020, 6:53 PM  Table 10
4   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Erik van der Winden
Sep 16, 2020, 10:37 PM  Table 9
5   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Rob Brant
 
6   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marco van Tiel
 

Round 2

Race to 3
7   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Christopher van Renswoude
Sep 16, 2020, 10:37 PM  Table 10
8   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Samuël Sanderse
Sep 15, 2020, 6:54 PM  Table 9
9   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Loes van Honk
 
10   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Arie Schoones
 
11   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Remco de Graaff
 
12   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
André Janse
 

Round 3

Race to 3
13   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Rob Bongers
 
14   
Netherlands
André Janse
Scotland
Soutar Brown
 
15   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Erik van der Winden
 
16   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Rob Brant
 
17   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Marco van Tiel
 
18   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Stefan Koch
 

Round 4

Race to 3
19   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Samuël Sanderse
 
20   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Loes van Honk
 
21   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Arie Schoones
 
22   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Remco de Graaff
 
23   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
André Janse
 
24   
Scotland
Soutar Brown
Germany
Silke Koch
 

Round 5

Race to 3
25   
Netherlands
Rob Bongers
Scotland
Soutar Brown
 
26   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Erik van der Winden
 
27   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Rob Brant
 
28   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Marco van Tiel
 
29   
Netherlands
Arie Schoones
Germany
Stefan Koch
 
30   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Christopher van Renswoude
 

Round 6

Race to 3
31   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Loes van Honk
 
32   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Arie Schoones
 
33   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Remco de Graaff
 
34   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
André Janse
 
35   
Netherlands
Rob Brant
Germany
Silke Koch
 
36   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Rob Bongers
 

Round 7

Race to 3
37   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Erik van der Winden
 
38   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Rob Brant
 
39   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Marco van Tiel
 
40   
Netherlands
André Janse
Germany
Stefan Koch
 
41   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
42   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Samuël Sanderse
 

Round 8

Race to 3
43   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Arie Schoones
 
44   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Remco de Graaff
 
45   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
André Janse
 
46   
Germany
Stefan Koch
Germany
Silke Koch
 
47   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Rob Bongers
 
48   
Netherlands
Rob Brant
Scotland
Soutar Brown
 

Round 9

Race to 3
49   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Rob Brant
 
50   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Marco van Tiel
 
51   
Netherlands
Rob Bongers
Germany
Stefan Koch
 
52   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
53   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Samuël Sanderse
 
54   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Loes van Honk
 

Round 10

Race to 3
55   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Remco de Graaff
 
56   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
André Janse
 
57   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Silke Koch
 
58   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Rob Bongers
 
59   
Germany
Stefan Koch
Scotland
Soutar Brown
 
60   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Erik van der Winden
 

Round 11

Race to 3
61   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Marco van Tiel
Sep 15, 2020, 7:30 PM 
62   
Netherlands
Erik van der Winden
Germany
Stefan Koch
 
63   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
64   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Samuël Sanderse
 
65   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Loes van Honk
 
66   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Arie Schoones
 

Round 12

Race to 3
67   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
André Janse
 
68   
Netherlands
Arie Schoones
Germany
Silke Koch
 
69   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Bongers
 
70   
Netherlands
Samuël Sanderse
Scotland
Soutar Brown
 
71   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Erik van der Winden
 
72   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Rob Brant
 

Round 13

Race to 3
73   
Netherlands
Marco van Tiel
Germany
Stefan Koch
 
74   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
75   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Samuël Sanderse
 
76   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Loes van Honk
 
77   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Arie Schoones
 
78   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Remco de Graaff
 

Round 14

Race to 3
79   
Germany
Silke Koch
Netherlands
André Janse
 
80   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Remco de Graaff
 
81   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Arie Schoones
 
82   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Loes van Honk
 
83   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Samuël Sanderse
 
84   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Christopher van Renswoude
 

Round 15

Race to 3
85   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Germany
Stefan Koch
 
86   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Marco van Tiel
 
87   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Brant
 
88   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Erik van der Winden
 
89   
Netherlands
Remco de Graaff
Scotland
Soutar Brown
 
90   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Rob Bongers
 

Round 16

Race to 3
91   
Netherlands
Rob Bongers
Germany
Silke Koch
 
92   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
André Janse
 
93   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Remco de Graaff
 
94   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Arie Schoones
 
95   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Loes van Honk
 
96   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Samuël Sanderse
 

Round 17

Race to 3
97   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
98   
Netherlands
Loes van Honk
Germany
Stefan Koch
 
99   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Marco van Tiel
 
100   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Rob Brant
 
101   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Erik van der Winden
 
102   
Germany
Silke Koch
Scotland
Soutar Brown
 

Round 18

Race to 3
103   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Rob Bongers
 
104   
Netherlands
Erik van der Winden
Germany
Silke Koch
 
105   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
André Janse
 
106   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Remco de Graaff
 
107   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Arie Schoones
 
108   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Loes van Honk
 

Round 19

Race to 3
109   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Samuël Sanderse
 
110   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
111   
Netherlands
Remco de Graaff
Germany
Stefan Koch
 
112   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Marco van Tiel
 
113   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Rob Brant
 
114   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Erik van der Winden
 

Round 20

Race to 3
115   
Netherlands
Erik van der Winden
Scotland
Soutar Brown
 
116   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Rob Bongers
 
117   
Netherlands
Marco van Tiel
Germany
Silke Koch
 
118   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
André Janse
 
119   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Remco de Graaff
 
120   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Arie Schoones
 

Round 21

Race to 3
121   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Loes van Honk
 
122   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Samuël Sanderse
 
123   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
124   
Germany
Silke Koch
Germany
Stefan Koch
 
125   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Marco van Tiel
 
126   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Rob Brant
 

Round 22

Race to 3
127   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Erik van der Winden
 
128   
Netherlands
Marco van Tiel
Scotland
Soutar Brown
 
129   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Rob Bongers
 
130   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Germany
Silke Koch
 
131   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
André Janse
 
132   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Remco de Graaff
 

Round 23

Race to 3
133   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Arie Schoones
 
134   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Loes van Honk
 
135   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Samuël Sanderse
 
136   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
137   
Scotland
Soutar Brown
Germany
Stefan Koch
 
138   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Marco van Tiel
 

Round 24

Race to 3
139   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Rob Brant
 
140   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Erik van der Winden
 
141   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Scotland
Soutar Brown
 
142   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Rob Bongers
 
143   
Netherlands
Loes van Honk
Germany
Silke Koch
 
144   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
André Janse
 

Round 25

Race to 3
145   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Remco de Graaff
 
146   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Arie Schoones
 
147   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Loes van Honk
 
148   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Samuël Sanderse
 
149   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
150   
Netherlands
Rob Brant
Germany
Stefan Koch
 

Round 26

Race to 3
151   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Marco van Tiel
 
152   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Rob Brant
 
153   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Erik van der Winden
 
154   
Netherlands
Loes van Honk
Scotland
Soutar Brown
 
155   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Rob Bongers
 
156   
Netherlands
Remco de Graaff
Germany
Silke Koch
 

Round 27

Race to 3
157   
Netherlands
André Janse
Germany
Silke Koch
 
158   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Rob Bongers
 
159   
Netherlands
Arie Schoones
Scotland
Soutar Brown
 
160   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Erik van der Winden
 
161   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Rob Brant
 
162   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Marco van Tiel
 

Round 28

Race to 3
163   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
164   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Samuël Sanderse
 
165   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Loes van Honk
 
166   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Arie Schoones
 
167   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Remco de Graaff
 
168   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
André Janse
 

Round 29

Race to 3
169   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Rob Bongers
 
170   
Netherlands
André Janse
Scotland
Soutar Brown
 
171   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Erik van der Winden
 
172   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Rob Brant
 
173   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Marco van Tiel
 
174   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Stefan Koch
 

Round 30

Race to 3
175   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Samuël Sanderse
 
176   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Loes van Honk
 
177   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Arie Schoones
 
178   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Remco de Graaff
 
179   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
André Janse
 
180   
Scotland
Soutar Brown
Germany
Silke Koch
 

Round 31

Race to 3
181   
Netherlands
Rob Bongers
Scotland
Soutar Brown
 
182   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Erik van der Winden
 
183   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Rob Brant
 
184   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Marco van Tiel
 
185   
Netherlands
Arie Schoones
Germany
Stefan Koch
 
186   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Christopher van Renswoude
 

Round 32

Race to 3
187   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Loes van Honk
 
188   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Arie Schoones
 
189   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Remco de Graaff
 
190   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
André Janse
 
191   
Netherlands
Rob Brant
Germany
Silke Koch
 
192   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Rob Bongers
 

Round 33

Race to 3
193   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Erik van der Winden
 
194   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Rob Brant
 
195   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Marco van Tiel
 
196   
Netherlands
André Janse
Germany
Stefan Koch
 
197   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
198   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Samuël Sanderse
 

Round 34

Race to 3
199   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Arie Schoones
 
200   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Remco de Graaff
 
201   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
André Janse
 
202   
Germany
Stefan Koch
Germany
Silke Koch
 
203   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Rob Bongers
 
204   
Netherlands
Rob Brant
Scotland
Soutar Brown
 

Round 35

Race to 3
205   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Rob Brant
 
206   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Marco van Tiel
 
207   
Netherlands
Rob Bongers
Germany
Stefan Koch
 
208   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
209   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Samuël Sanderse
 
210   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
Loes van Honk
 

Round 36

Race to 3
211   
Netherlands
Arie Schoones
Netherlands
Remco de Graaff
 
212   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
André Janse
 
213   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Silke Koch
 
214   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Rob Bongers
 
215   
Germany
Stefan Koch
Scotland
Soutar Brown
 
216   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Erik van der Winden
 

Round 37

Race to 3
217   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Marco van Tiel
 
218   
Netherlands
Erik van der Winden
Germany
Stefan Koch
 
219   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
220   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Samuël Sanderse
 
221   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Loes van Honk
 
222   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Arie Schoones
 

Round 38

Race to 3
223   
Netherlands
Remco de Graaff
Netherlands
André Janse
 
224   
Netherlands
Arie Schoones
Germany
Silke Koch
 
225   
Netherlands
Loes van Honk
Netherlands
Rob Bongers
 
226   
Netherlands
Samuël Sanderse
Scotland
Soutar Brown
 
227   
Netherlands
Christopher van Renswoude
Netherlands
Erik van der Winden
 
228   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Rob Brant
 

Round 39

Race to 3
229   
Netherlands
Marco van Tiel
Germany
Stefan Koch
 
230   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Christopher van Renswoude
 
231   
Netherlands
Erik van der Winden
Netherlands
Samuël Sanderse
 
232   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Loes van Honk
 
233   
Netherlands
Rob Bongers
Netherlands
Arie Schoones
 
234   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Remco de Graaff
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment