Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 16, 2021

SPG 2e huisranking snooker 2021-2022

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Oct 16, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (7 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings SPG Huisranking Snooker 2021-2022
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843) and Samuël Sanderse (samuelsanderse@icloud.com, +31 0651498858)
More info
Huisranking speciaal voor Sport Pub Goes huisspelers die regelmatig komen spelen in Sport Pub Goes of onderdeel zijn van de huiscompetitie.
Deze ranking toernooien zijn om de week en opgeven kan via de bar, inschrijving via cuescore of de bekende kanalen.

Via www.cuescore.com worden de uitslagen van de rankingen weergegegeven en de tussenstand van de jaarranking 2021-2022.
Bij meer dan 12 deelnemers (maximaal 15 spelers), wordt er 6 red gespeeld in de poulefase bij meer dan 4 spelers per poule.
Ook staat alle informatie op www.sportpub.nl/snooker.


Data's ranking, zie; Standen en Uitslagen

- aanvang 11:00
- toernooivorm poule
- inleg €10,00

Opbouw prijzengeld:

- 50% dagprijs
- 30% naar finaledag
- 20% naar buffet met prijsuitreiking, iedereen heeft prijs.
- minimaal 50% meedoen.

Puntenverdeling bij 1 poule max 8:
Geen kruisfinale

1e plaats 20
2e plaats 17
3e plaats 15
4e plaats 14
5e plaats 13
6e plaats 12
7e plaats 11
8e plaats 10

Puntenverdeling bij 2 poules max 10p:
Kruisfinale 1-2, posities 3-5 tegen elkaar

1e plaats 20
2e plaats 17
3e plaats 15
4e plaats 13
5e plaats 12
6e plaats 11
7e plaats 10
8e plaats 9
9e plaats 8
10e plaats 7

Puntenverdeling bij 3 poules max 12p:
top 6 + 2 beste nr 3, allen spelen kruisfinales 3/4 apart

1e plaats 20
2e plaats 17
3e/4e plaats 15
5e/6e plaats 13
7e/8e plaats 12
9e/10 plaats 11
11e/12 plaats 10

Puntenverdeling bij 3 poules max 15p:
top 9 + 2 beste nr 4, allen spelen kruisfinales 4/5 apart

1e plaats 20
2e plaats 17
3e/4e plaats 15
5e/6e plaats 13
7e/8e plaats 12
9e/10 plaats 11
11e/12 plaats 10
13e/14e/15e plaats 9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vincent Peemen 5 2 3 0 7 3 4 0 0 0 0.7 7
2 Stefan Koch 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 5
3 Rob Brant 5 2 1 2 5 5 0 0 0 0 0.5 5
4 André Janse 3 1 2 0 4 2 2 0 0 0 0.667 4
5 Marco van Tiel 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 2
6 Soutar Brown 2 0 2 0 2 2 0 0 0 0 0.5 2
7 Silke Koch 3 0 1 2 1 5 -4 0 0 0 0.167 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Rob Brant
Germany
Stefan Koch
Sat 12:34  Table 10
2   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
André Janse
Sat 12:30  Table 4
3   
Netherlands
Vincent Peemen
Germany
Silke Koch
Sat 12:30  Table 9

Round 2

Race to 2
4   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
André Janse
Sat 17:15  Table 9
5   
Netherlands
Rob Brant
Germany
Silke Koch
Sat 13:57  Table 10
6   
Netherlands
Marco van Tiel
Scotland
Soutar Brown
 

Round 3

Race to 2
7   
Netherlands
André Janse
Germany
Silke Koch
 
8   
Germany
Stefan Koch
Scotland
Soutar Brown
 
9   
Netherlands
Rob Brant
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 15:20 

Round 4

Race to 2
10   
Germany
Silke Koch
Scotland
Soutar Brown
Sat 15:08  Table 10
11   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 15:10  Table 9
12   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Marco van Tiel
Sat 15:10  Table 4

Round 5

Race to 2
13   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 13:37 
14   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Marco van Tiel
 
15   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Rob Brant
 

Round 6

Race to 2
16   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Marco van Tiel
Sat 12:28 
17   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Rob Brant
Sat 12:31 
18   
Germany
Silke Koch
Germany
Stefan Koch
Sat 12:30 

Round 7

Race to 2
19   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
Rob Brant
Sat 17:22 
20   
Netherlands
Vincent Peemen
Germany
Stefan Koch
 
21   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
André Janse
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants