Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 2, 2021

SPG 1e huisranking snooker 2021-2022

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Stefan Koch
6 (5/1) 6 (5/1)
83%
19
2 André Janse
6 (5/1) 6 (5/1)
83%
20
3 Samuël Sanderse
6 (3/3) 6 (3/3)
50%
4 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
6 (3/3) 6 (3/3)
50%
8
5 Marco van Tiel
6 (2/4) 6 (2/4)
33%
6 Silke Koch
6 (2/4) 6 (2/4)
33%
9
7 Soutar Brown
6 (1/5) 6 (1/5)
17%
Starts Oct 2, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (7 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings SPG Huisranking Snooker 2021-2022
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843) and Samuël Sanderse (samuelsanderse@icloud.com, +31 0651498858)
More info
Huisranking speciaal voor Sport Pub Goes huisspelers die regelmatig komen spelen in Sport Pub Goes of onderdeel zijn van de huiscompetitie.
Deze ranking toernooien zijn om de week en opgeven kan via de bar, inschrijving via cuescore of de bekende kanalen.

Via www.cuescore.com worden de uitslagen van de rankingen weergegegeven en de tussenstand van de jaarranking 2021-2022.
Bij meer dan 12 deelnemers (maximaal 15 spelers), wordt er 6 red gespeeld in de poulefase bij meer dan 4 spelers per poule.
Ook staat alle informatie op www.sportpub.nl/snooker.


Data's ranking, zie; Standen en Uitslagen

- aanvang 11:00
- toernooivorm poule
- inleg €10,00

Opbouw prijzengeld:

- 50% dagprijs
- 30% naar finaledag
- 20% naar buffet met prijsuitreiking, iedereen heeft prijs.
- minimaal 50% meedoen.

Puntenverdeling bij 1 poule max 8:
Geen kruisfinale

1e plaats 20
2e plaats 17
3e plaats 15
4e plaats 14
5e plaats 13
6e plaats 12
7e plaats 11
8e plaats 10

Puntenverdeling bij 2 poules max 10p:
Kruisfinale 1-2, posities 3-5 tegen elkaar

1e plaats 20
2e plaats 17
3e plaats 15
4e plaats 13
5e plaats 12
6e plaats 11
7e plaats 10
8e plaats 9
9e plaats 8
10e plaats 7

Puntenverdeling bij 3 poules max 12p:
top 6 + 2 beste nr 3, allen spelen kruisfinales 3/4 apart

1e plaats 20
2e plaats 17
3e/4e plaats 15
5e/6e plaats 13
7e/8e plaats 12
9e/10 plaats 11
11e/12 plaats 10

Puntenverdeling bij 3 poules max 15p:
top 9 + 2 beste nr 4, allen spelen kruisfinales 4/5 apart

1e plaats 20
2e plaats 17
3e/4e plaats 15
5e/6e plaats 13
7e/8e plaats 12
9e/10 plaats 11
11e/12 plaats 10
13e/14e/15e plaats 9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stefan Koch 6 5 0 1 5 1 4 0 0 0 0.833 5
2 André Janse 6 5 0 1 5 1 4 0 0 0 0.833 5
3 Samuël Sanderse 6 3 0 3 3 3 0 0 0 0 0.5 3
4 Vincent Peemen 6 3 0 3 3 3 0 0 0 0 0.5 3
5 Marco van Tiel 6 2 0 4 2 4 -2 0 0 0 0.333 2
6 Silke Koch 6 2 0 4 2 4 -2 0 0 0 0.333 2
7 Soutar Brown 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Netherlands
André Janse
Netherlands
Samuël Sanderse
Sat 14:23 
2   
Netherlands
Vincent Peemen
Germany
Silke Koch
Sat 12:04  Table 9
3   
Scotland
Soutar Brown
Germany
Stefan Koch
Sat 14:24 

Round 2

Race to 1
4   
Netherlands
Samuël Sanderse
Germany
Silke Koch
Sat 13:36 
5   
Netherlands
André Janse
Germany
Stefan Koch
Sat 14:22 
6   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Marco van Tiel
Sat 13:21 

Round 3

Race to 1
7   
Germany
Silke Koch
Germany
Stefan Koch
Sat 16:45 
8   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Marco van Tiel
Sat 16:45 
9   
Netherlands
André Janse
Scotland
Soutar Brown
Sat 13:36  Table 10

Round 4

Race to 1
10   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Marco van Tiel
Sat 14:22  Table 4
11   
Germany
Silke Koch
Scotland
Soutar Brown
Sat 15:42 
12   
Netherlands
Samuël Sanderse
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 14:54 

Round 5

Race to 1
13   
Netherlands
Marco van Tiel
Scotland
Soutar Brown
Sat 14:22  Table 4
14   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 11:16  Table 9
15   
Germany
Silke Koch
Netherlands
André Janse
Sat 11:16  Table 10

Round 6

Race to 1
16   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 14:21 
17   
Netherlands
Marco van Tiel
Netherlands
André Janse
Sat 15:41  Table 4
18   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Samuël Sanderse
Sat 15:41 

Round 7

Race to 1
19   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
André Janse
Sat 15:41 
20   
Scotland
Soutar Brown
Netherlands
Samuël Sanderse
Sat 13:22 
21   
Netherlands
Marco van Tiel
Germany
Silke Koch
Sat 14:23 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants