Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 29, 2023

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Morocco Aziz Moussati
6 (6/0) 29 (24/5)
83%
50
2 United Kingdom Steve Webb
6 (5/1) 34 (21/13)
62%
35
3 Netherlands Guido Janssen
7 (5/2) 37 (23/14)
62%
25
3 Netherlands . .
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
25
5 Nepal Richard Eijmberts
4 (3/1) 20 (13/7)
65%
20
5 Netherlands Gijs van Westenbrugge
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
20
5 Netherlands Nigel Huynh
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
20
5 Peru Carlos Bazan
5 (3/2) 29 (13/16)
45%
20
9 Netherlands Daan van der Eerden
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
15
Show more
9 China Michael Cheng
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
15
9 Netherlands Elija Veenman
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
15
9 China Anjun Chen
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
15
13 Netherlands Tarmon Rietdijk
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
15
13 Poland Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
15
13 Netherlands Johan Palé
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
13 Netherlands Roberto Gomez
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
15
17 Belgium Patrick de Vleeschauwer
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Netherlands Heino Pruymboom
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Netherlands Bruce Hu
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
10
17 Netherlands Ronald van Rees
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
10
17 Netherlands Henry van Haren
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Netherlands Wouter Vels
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
10
17 Netherlands Mart Guns
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Netherlands Sander Oostendorp
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
10
25 Netherlands Anna Jonkman
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
25 Netherlands Laurens Meerhoff
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
25 Netherlands Vikesh Mahabiersing
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
25 Netherlands Frank Cox
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
5
25 Netherlands Robbie Greve
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
5
25 Netherlands Dean Hermans
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
5
25 Netherlands Valentino Pelzer
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
25 Netherlands Akko Van der Bijl
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
Starts Nov 29, 2023, 7:00 PM (local time)
Entry deadline Nov 29, 2023, 7:00 PM (local time)
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
Rankings SPC Woensel's Woensdagavond Ranking 2024
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Inschrijfgeld is CASH ONLY €12 exclusief Jackpot (€10 naar het prijzengeld en €2,- naar de Masters pot). Let op; Deelname aan de jackpot kost €1 en is vanaf dit jaar dus optioneel.
- Self-rack en alternate break bij 8-ball, 9-ball en 10-ball. Het gebruik van een magic rack is toegestaan als beide spelers daar een voorkeur aan hebben.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16 t/m 23 deelnemers is DKO tot laatste 4; Vanaf 24 spelers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore behalve bij poulesysteem. Loting format bij poulesysteem staat op de laptop van de wedstrijdleiding.
- Racelengtes bij 9-ball en 10-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

- Het jackpot format is iets veranderd. Jackpot deelname is optioneel en kost €1. Voortaan gaat er voor iedere jackpot deelname een lotje in de pot. Als je vaker mee doet maak je dus meer kans om geloot te worden. Per 16 deelnemers wordt er 1 lot getrokken. Jackpot schieten is vanaf dit jaar 9-ball op de spot met breakbox en magic-rack, Matchroom format. Jackpot winnaar krijgt 50% van de Jackpot uitgekeerd.

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 27 Juni 2024 en de Masters vindt plaats op 29 Juni 2024 (onder voorbehoud)
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking 2023 en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien)
- Inschrijfgeld is CASH ONLY €12 exclusief Jackpot (€10 naar het prijzengeld en €2,- naar de Masters pot). Let op; Deelname aan de jackpot kost €1 en is vanaf dit jaar dus optioneel.
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball, 8-ball en LEG-toernooi (8-ball/9-ball/10-ball)
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking met minimaal 50% deelnames.
- Plaatsing volgorde: Rankingpunten (met >50% deelnames), Aantal deelnames, Rankingpunten
- Bij een afmelding of gebrek aan spelers met >50% deelnames wordt de volgende speler op de ranking uitgenodigd volgens de bovenstaande volgorde.
- Seeding volgens de ranking; 1e vs 16e, 2e vs 15e enzovoorts
- Geen inschrijfgeld.
- Double KO tot de laatste 8
- Iedere wedstrijd bestaat uit best of 3 sets. 1 set 8-ball (race to 3) en 1 set 9-ball (race to 4) en een beslissende set 10-ball (race to 3). Bij een 2-2 stand in de laatste set bepalen shootouts de winnaar.
- De shootout is hetzelfde format als van de Predator Pro Billiard Series.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Johan Palé
Wed 19:03  Table 8
2   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Dean Hermans
Wed 19:03  Table 9
3   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Guido Janssen
Wed 19:03  Table 10
4   
China
Michael Cheng
Netherlands
Akko Van der Bijl
Wed 19:03  Table 11
5   
Netherlands
Elija Veenman
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 19:03  Table 12
6   
Netherlands
Gijs van Helmond
Netherlands
Wouter Vels
Wed 19:03  Table 13
7   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Valentino Pelzer
Wed 19:03  Table 14
8   
Nepal
Richard Eijmberts
Poland
Martin Sawicki
Wed 19:04  Table 15
9   
Netherlands
Vikesh Mahabiersing
Peru
Carlos Bazan
Wed 19:04  Table 16
10   
Netherlands
Bruce Hu
Netherlands
Roberto Gomez
Wed 19:04  Table 17
11   
Netherlands
Nigel Huynh
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 19:04  Table 18
12   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Anna Jonkman
Wed 19:04  Table 19
13   
Netherlands
Robbie Greve
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Wed 19:04  Table 20
14   
China
Anjun Chen
Netherlands
Henry van Haren
Wed 19:04  Table 21
15   
United Kingdom
Steve Webb
Netherlands
Frank Cox
Wed 19:05  Table 22
16   
Netherlands
Ronald van Rees
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Wed 19:05  Table 23

Winner round 1

Race to 4
17   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:02  Table 15
18   
Netherlands
Daan van der Eerden
China
Michael Cheng
Wed 19:43  Table 9
19   
Netherlands
Elija Veenman
Netherlands
Wouter Vels
Wed 20:06  Table 11
20   
Netherlands
Sander Oostendorp
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:02  Table 19
21   
Peru
Carlos Bazan
Netherlands
Bruce Hu
Wed 19:47  Table 18
22   
Netherlands
Nigel Huynh
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:52  Table 14
23   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
China
Anjun Chen
Wed 19:44  Table 10
24   
United Kingdom
Steve Webb
Netherlands
Ronald van Rees
Wed 20:06  Table 12

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Johan Palé
Netherlands
Dean Hermans
Wed 20:02  Table 20
26   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Akko Van der Bijl
Wed 19:44  Table 11
27   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Gijs van Helmond
Wed 20:07  Table 21
28   
Netherlands
Valentino Pelzer
Poland
Martin Sawicki
Wed 20:04  Table 10
29   
Netherlands
Vikesh Mahabiersing
Netherlands
Roberto Gomez
Wed 19:47  Table 17
30   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Anna Jonkman
Wed 19:55  Table 16
31   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Henry van Haren
Wed 19:44  Table 13
32   
Netherlands
Frank Cox
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Wed 20:07  Table 22

Loser round 2

Race to 4
33   
Netherlands
Johan Palé
Netherlands
Ronald van Rees
Wed 20:44  Table 15
34   
Netherlands
Guido Janssen
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Wed 20:08  Table 13
35   
Netherlands
Gijs van Helmond
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 20:45  Table 17
36   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Bruce Hu
Wed 20:39  Table 10
37   
Netherlands
Roberto Gomez
Netherlands
Sander Oostendorp
Wed 20:33  Table 13
38   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Wouter Vels
Wed 20:45  Table 18
39   
Netherlands
Henry van Haren
China
Michael Cheng
Wed 20:24  Table 9
40   
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:33  Table 16

Winners qualification

Race to 4
41   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 20:32  Table 8
42   
Netherlands
Elija Veenman
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:44  Table 11
43   
Peru
Carlos Bazan
Netherlands
Nigel Huynh
Wed 20:44  Table 14
44   
China
Anjun Chen
United Kingdom
Steve Webb
Wed 20:36  Table 12

Loser round 3

Race to 4
45   
Netherlands
Johan Palé
Netherlands
Guido Janssen
Wed 21:07  Table 15
46   
Netherlands
Gijs van Helmond
Poland
Martin Sawicki
Wed 21:16  Table 11
47   
Netherlands
Roberto Gomez
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 21:16  Table 10
48   
China
Michael Cheng
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Wed 21:10  Table 16

Losers qualification

Race to 4
49   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Elija Veenman
Wed 22:00  Table 9
50   
Netherlands
Gijs van Helmond
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:45  Table 11
51   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
China
Anjun Chen
Wed 21:49  Table 10
52   
China
Michael Cheng
Peru
Carlos Bazan
Wed 21:29  Table 9

Quarter final

Race to 4
53   
Morocco
Aziz Moussati
Peru
Carlos Bazan
Wed 22:36  Table 9
54   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Gijs van Helmond
Wed 22:36  Table 10
55   
Netherlands
Nigel Huynh
Netherlands
Guido Janssen
Wed 22:36  Table 11
56   
United Kingdom
Steve Webb
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 22:36  Table 12

Semi final

Race to 4
57   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Gijs van Helmond
Wed 23:22  Table 9
58   
Netherlands
Guido Janssen
United Kingdom
Steve Webb
Wed 23:37  Table 10

Final

Race to 4
59   
Morocco
Aziz Moussati
United Kingdom
Steve Webb
Thu 00:08  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants