Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2023

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aziz Moussati
6 (5/1) 34 (23/11)
68%
50
2 Richard Eijmberts
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
35
3 Rovian Graanoogst
5 (4/1) 27 (18/9)
67%
25
3 Mart Guns
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
25
5 Maikel van Lier
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
20
5 Mika van Berkel
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
20
5 Daan van der Eerden
4 (2/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Anjun Chen
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
20
9 Anna Huang
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
15
Show more
9 Guido Janssen
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Sander Oostendorp
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
15
9 Kenan Gurl
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
15
13 Frank Cox
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Edwin Boot
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Jelle Boersma
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
13 Danny Ogi
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
17 Heino Pruymboom
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Gijs van Westenbrugge
1 (0/1) 5 (1/4)
20%
10
17 Gerben Beekmans
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
10
Entry deadline Jan 25, 2023, 7:00 PM (local time)
Starts Jan 25, 2023, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking 2023
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €13,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €2,- naar de Masterspot.
- Self-rack bij 8-ball. Alternate break bij 9-ball, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16 t/m 23 deelnemers is DKO tot laatste 4; Vanaf 24 spelers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 13 juli 2023 en de Masters vindt plaats op 15 Juli 2023 (onder voorbehoud)
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking 2023 en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 13 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€2,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Seeding; 1e vs 16e, 2e vs 15e enzovoorts
- Plaatsing volgorde: Rankingpunten (met genoeg deelnames), Aantal deelnames, Rankingpunten
- Bij een afmelding wordt de volgende speler op de ranking uitgenodigd volgens de bovenstaande volgorde.
- Geen inschrijfgeld.
- Double KO tot de laatste 8
- Iedere wedstrijd bestaat uit 2 sets en een eventuele shootout. 1 set 8-ball (race to 3) en 1 set 9-ball (race to 4).
- De shootout is hetzelfde format als van de Predator Pro Billiard Series.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Danny Ogi
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:02  Table 9
2   
Netherlands
Maikel van Lier
Walk Over
 
3   
Walk Over
China
Anjun Chen
 
4   
Netherlands
Kenan Gurl
Walk Over
 
5   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 19:02  Table 10
6   
Netherlands
Anna Huang
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Jelle Boersma
 
8   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:02  Table 11

Winner round 1

Race to 4
9   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Danny Ogi
Wed 19:28  Table 9
10   
Netherlands
Maikel van Lier
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:02  Table 12
11   
Netherlands
Frank Cox
China
Anjun Chen
Wed 19:02  Table 13
12   
Netherlands
Kenan Gurl
Morocco
Aziz Moussati
Wed 19:02  Table 14
13   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Rovian Graanoogst
Wed 19:40  Table 10
14   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Guido Janssen
Wed 19:02  Table 15
15   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Jelle Boersma
Wed 19:02  Table 16
16   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:38  Table 11

Loser round 1

Race to 3
17   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:52  Table 11
18   
Walk Over
Netherlands
Jelle Boersma
 
19   
Walk Over
Netherlands
Anna Huang
 
20   
Walk Over
Netherlands
Edwin Boot
 
21   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Morocco
Aziz Moussati
 
22   
Walk Over
Netherlands
Frank Cox
 
23   
Walk Over
Netherlands
Maikel van Lier
 
24   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Danny Ogi
Wed 20:01  Table 9

Loser round 2

Race to 4
25   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Jelle Boersma
Wed 20:24  Table 10
26   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:24  Table 13
27   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Frank Cox
Wed 19:56  Table 13
28   
Netherlands
Maikel van Lier
Netherlands
Danny Ogi
Wed 20:35  Table 14

Winners qualification

Race to 4
29   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:14  Table 11
30   
China
Anjun Chen
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 20:14  Table 12
31   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Netherlands
Guido Janssen
Wed 20:30  Table 9
32   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 19:56  Table 14

Losers qualification

Race to 4
33   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 21:00  Table 10
34   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:30  Table 10
35   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Sander Oostendorp
Wed 20:36  Table 12
36   
Netherlands
Maikel van Lier
Netherlands
Guido Janssen
Wed 21:04  Table 9

Quarter final

Race to 4
37   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Maikel van Lier
Wed 21:47  Table 9
38   
China
Anjun Chen
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:47  Table 10
39   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:47  Table 11
40   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Aziz Moussati
Wed 21:47  Table 12

Semi final

Race to 4
41   
Netherlands
Mart Guns
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:37  Table 9
42   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Morocco
Aziz Moussati
Wed 22:37  Table 10

Final

Race to 4
43   
Nepal
Richard Eijmberts
Morocco
Aziz Moussati
Wed 23:16  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants