Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 30, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Richard Eijmberts
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
50
2 Daan van der Eerden
6 (5/1) 33 (23/10)
70%
35
3 Edwin Boot
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
25
3 Anjun Chen
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
25
5 Arek Skorski
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
20
5 Wouter Vels
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
20
7 Leon Caris
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
20
7 Danny Ogi
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
20
9 Robbie Greve
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
15
Entry deadline Nov 30, 2022, 7:00 PM (local time)
Starts Nov 30, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings SPC Woensel's Woensdagavond Ranking 2023
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €13,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €2,- naar de Masterspot.
- Self-rack bij 8-ball. Alternate break bij 9-ball, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16 t/m 23 deelnemers is DKO tot laatste 4; Vanaf 24 spelers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 13 juli 2023 en de Masters vindt plaats op 15 Juli 2023 (onder voorbehoud)
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking 2023 en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 13 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€2,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Seeding; 1e vs 16e, 2e vs 15e enzovoorts
- Plaatsing volgorde: Rankingpunten (met genoeg deelnames), Aantal deelnames, Rankingpunten
- Bij een afmelding wordt de volgende speler op de ranking uitgenodigd volgens de bovenstaande volgorde.
- Geen inschrijfgeld.
- Double KO tot de laatste 8
- Iedere wedstrijd bestaat uit 2 sets en een eventuele shootout. 1 set 8-ball (race to 3) en 1 set 9-ball (race to 4).
- De shootout is hetzelfde format als van de Predator Pro Billiard Series.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daan van der Eerden 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Edwin Boot 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
3 Wouter Vels 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 2
4 Danny Ogi 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
5 Robbie Greve 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Eijmberts 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Anjun Chen 3 2 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 2
3 Arek Skorski 3 1 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
4 Leon Caris 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:03  Table 9
2-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Danny Ogi
Wed 19:03  Table 10
3-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Poland
Arek Skorski
Wed 19:03  Table 11
4-B   
Netherlands
Leon Caris
China
Anjun Chen
Wed 19:03  Table 12

Round 2

Race to 4
5-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Danny Ogi
Wed 19:57  Table 10
6-A   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:42  Table 9
7-B   
Nepal
Richard Eijmberts
China
Anjun Chen
Wed 19:43  Table 11
8-B   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Leon Caris
Wed 19:43  Table 12

Round 3

Race to 4
9-A   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:29  Table 9
10-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Robbie Greve
Wed 20:25  Table 10
11-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Leon Caris
Wed 20:15  Table 11
12-B   
China
Anjun Chen
Poland
Arek Skorski
Wed 20:16  Table 12

Round 4

Race to 4
13-A   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Robbie Greve
Wed 21:43  Table 9
14-A   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Wouter Vels
Wed 21:22  Table 10

Round 5

Race to 4
15-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Wouter Vels
Wed 20:57  Table 10
16-A   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:11  Table 9

Semi final

Race to 4
17   
Netherlands
Daan van der Eerden
China
Anjun Chen
Wed 22:12  Table 9
18   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Edwin Boot
Wed 22:12  Table 10

Final

Race to 4
19   
Netherlands
Daan van der Eerden
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 23:13  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants