Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Guido Janssen
5 (5/0) 21 (15/6)
71%
50
2 Anjun Chen
7 (5/2) 26 (17/9)
65%
35
3 Richard Eijmberts
6 (4/2) 21 (13/8)
62%
25
3 Daan van der Eerden
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
25
5 Gijs van Westenbrugge
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
20
5 Edwin Boot
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
20
7 Laurens Meerhoff
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
7 Gerben Beekmans
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
20
9 Robbie Greve
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
15
9 Ronald van Rees
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Miguel Martinez
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Wouter Vels
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Anna Huang
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Arek Skorski
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Akko Van der Bijl
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Ali Asmar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
Entry deadline Nov 23, 2022, 6:45 PM (local time)
Starts Nov 23, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings SPC Woensel's Woensdagavond Ranking 2023
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €13,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €2,- naar de Masterspot.
- Self-rack bij 8-ball. Alternate break bij 9-ball, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16 t/m 23 deelnemers is DKO tot laatste 4; Vanaf 24 spelers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 13 juli 2023 en de Masters vindt plaats op 15 Juli 2023 (onder voorbehoud)
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking 2023 en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 13 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€2,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Seeding; 1e vs 16e, 2e vs 15e enzovoorts
- Plaatsing volgorde: Rankingpunten (met genoeg deelnames), Aantal deelnames, Rankingpunten
- Bij een afmelding wordt de volgende speler op de ranking uitgenodigd volgens de bovenstaande volgorde.
- Geen inschrijfgeld.
- Double KO tot de laatste 8
- Iedere wedstrijd bestaat uit 2 sets en een eventuele shootout. 1 set 8-ball (race to 3) en 1 set 9-ball (race to 4).
- De shootout is hetzelfde format als van de Predator Pro Billiard Series.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:05  Table 9
2   
Poland
Arek Skorski
China
Anjun Chen
Wed 19:05  Table 10
3   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:05  Table 11
4   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Akko Van der Bijl
Wed 19:05  Table 12
5   
Netherlands
Anna Huang
Spain
Miguel Martinez
Wed 19:05  Table 13
6   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Ronald van Rees
Wed 19:05  Table 14
7   
Netherlands
Ali Asmar
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:05  Table 15
8   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Robbie Greve
Wed 19:05  Table 16

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Daan van der Eerden
China
Anjun Chen
Wed 19:32  Table 9
10   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 19:37  Table 11
11   
Spain
Miguel Martinez
Netherlands
Guido Janssen
Wed 19:53  Table 13
12   
Netherlands
Edwin Boot
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:38  Table 12

Loser round 1

Race to 3
13   
Netherlands
Wouter Vels
Poland
Arek Skorski
Wed 19:33  Table 10
14   
Netherlands
Gerben Beekmans
Netherlands
Akko Van der Bijl
Wed 19:38  Table 14
15   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Ronald van Rees
Wed 19:53  Table 16
16   
Netherlands
Ali Asmar
Netherlands
Robbie Greve
Wed 19:38  Table 15

Loser round 2

Race to 3
17   
Netherlands
Wouter Vels
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:35  Table 9
18   
Netherlands
Gerben Beekmans
Spain
Miguel Martinez
Wed 20:40  Table 13
19   
Netherlands
Ronald van Rees
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 20:46  Table 14
20   
Netherlands
Robbie Greve
China
Anjun Chen
Wed 20:35  Table 10

Winners qualification

Race to 3
21   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 20:40  Table 11
22   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Edwin Boot
Wed 20:40  Table 12

Loser round 3

Race to 3
23   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 21:13  Table 9
24   
Netherlands
Laurens Meerhoff
China
Anjun Chen
Wed 21:53  Table 10

Losers qualification

Race to 3
25   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 21:49  Table 9
26   
China
Anjun Chen
Netherlands
Edwin Boot
Wed 22:20  Table 10

Semi final

Race to 3
27   
Netherlands
Daan van der Eerden
China
Anjun Chen
Wed 23:29  Table 9
28   
Netherlands
Guido Janssen
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 23:29  Table 10

Final

Race to 3
29   
China
Anjun Chen
Netherlands
Guido Janssen
Thu 00:17  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants