Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Yannick Pongers
SPC Woensel
6 (6/0) 22 (18/4)
82%
50
2 Mika van Berkel
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
35
3 Richard Eijmberts
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
25
3 Daan van der Eerden
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
25
5 Guido Janssen
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
20
5 Arek Skorski
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
20
5 Quinten Pongers
SPC Woensel
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
20
5 Wouter Vels
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
20
9 Anna Huang
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
Show more
9 Heino Pruymboom
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
9 Giovanni Biru
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
9 Danny Ogi
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
13 Ben Scheepers
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Nigel Huynh
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
13 Anjun Chen
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
13 Jeroen Voesenek
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
17 Edwin Boot
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Leon Caris
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Lowie Lam
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Akko van der Bijl
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Ralf Van Berkel
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Mitch Gunter
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Kenan Gurl
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Entry deadline Oct 26, 2022, 7:00 PM (local time)
Starts Oct 26, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 9 november 2022 en de Masters vindt plaats op 12 november.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 15 van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:05  Table 9
2   
Poland
Arek Skorski
Walk Over
 
3   
Netherlands
Mitch Gunter
Netherlands
Danny Ogi
Wed 19:05  Table 10
4   
Netherlands
Jeroen Voesenek
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:05  Table 11
5   
Netherlands
Wouter Vels
Romania
Giovanni Biru
Wed 19:05  Table 12
6   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Ralf van Berkel
Wed 19:05  Table 13
7   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 19:05  Table 14
8   
Netherlands
Yannick Pongers
China
Lowie Lam
Wed 19:05  Table 15

Winner round 1

Race to 3
9   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Guido Janssen
Wed 19:33  Table 9
10   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Nigel Huynh
Wed 19:05  Table 16
11   
Netherlands
Ben Scheepers
Netherlands
Danny Ogi
Wed 20:02  Table 9
12   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 19:35  Table 11
13   
Netherlands
Leon Caris
Netherlands
Wouter Vels
Wed 19:35  Table 12
14   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Anna Huang
Wed 20:18  Table 12
15   
Netherlands
Mika van Berkel
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:30  Table 14
16   
Netherlands
Yannick Pongers
China
Anjun Chen
Wed 19:30  Table 15

Loser round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Edwin Boot
China
Anjun Chen
Wed 19:54  Table 10
18   
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
 
19   
Netherlands
Mitch Gunter
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 20:56  Table 12
20   
Netherlands
Jeroen Voesenek
Netherlands
Leon Caris
Wed 20:16  Table 13
21   
Romania
Giovanni Biru
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 20:06  Table 11
22   
Netherlands
Ralf van Berkel
Netherlands
Ben Scheepers
Wed 20:32  Table 9
23   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Nigel Huynh
Wed 19:47  Table 16
24   
China
Lowie Lam
Netherlands
Guido Janssen
Wed 20:03  Table 14

Loser round 2

Race to 3
25   
China
Anjun Chen
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:39  Table 10
26   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Jeroen Voesenek
Wed 21:34  Table 12
27   
Romania
Giovanni Biru
Netherlands
Ben Scheepers
Wed 21:23  Table 10
28   
Netherlands
Nigel Huynh
Netherlands
Guido Janssen
Wed 20:40  Table 15

Winners qualification

Race to 3
29   
Netherlands
Quinten Pongers
Poland
Arek Skorski
Wed 21:12  Table 9
30   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:12  Table 14
31   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Anna Huang
Wed 21:12  Table 11
32   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Yannick Pongers
Wed 20:40  Table 14

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Danny Ogi
Wed 21:47  Table 14
34   
Netherlands
Heino Pruymboom
Poland
Arek Skorski
Wed 22:48  Table 9
35   
Romania
Giovanni Biru
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:16  Table 9
36   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Anna Huang
Wed 21:37  Table 11

Quarter final

Race to 3
37   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 23:03  Table 10
38   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Guido Janssen
Wed 23:03  Table 11
39   
Netherlands
Wouter Vels
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 23:03  Table 12
40   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Arek Skorski
Wed 23:09  Table 9

Semi final

Race to 3
41   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 23:34  Table 10
42   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Yannick Pongers
Wed 23:32  Table 9

Final

Race to 3
43   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Yannick Pongers
Thu 00:08  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants