Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 12, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Quinten Pongers
SPC Woensel
6 (5/1) 23 (17/6)
74%
50
2 Richard Eijmberts
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
35
3 Daan van der Eerden
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
25
3 Mart Guns
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
25
5 Arek Skorski
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
20
5 Litang Hu
3 (3/0) 11 (9/2)
82%
20
5 Anjun Chen
4 (3/1) 13 (9/4)
69%
20
5 Tino Stevens
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
20
9 Mika van Berkel
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Akko van der Bijl
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
15
9 Wouter Vels
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Danny Ogi
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
15
13 Anna Huang
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
15
13 Robbie Greve
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
15
15 Kevin Chou
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
15
Entry deadline Oct 12, 2022, 7:00 PM (local time)
Starts Oct 12, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 9 november 2022 en de Masters vindt plaats op 12 november.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 15 van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Litang Hu 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Mart Guns 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Mika van Berkel 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Akko van der Bijl 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
5 Kevin Chou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Eijmberts 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Arek Skorski 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Daan van der Eerden 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Wouter Vels 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
5 Anna Huang 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Quinten Pongers 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
2 Anjun Chen 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 Tino Stevens 4 3 0 1 9 8 1 0 0 0 0.529 3
4 Danny Ogi 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Robbie Greve 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Kevin Chou
Wed 19:06  Table 9
2-A   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 19:06  Table 10
3-B   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Anna Huang
Wed 19:06  Table 11
4-B   
Netherlands
Wouter Vels
Poland
Arek Skorski
Wed 19:06  Table 12
5-C   
Netherlands
Tino Stevens
Netherlands
Robbie Greve
Wed 19:06  Table 13
6-C   
China
Anjun Chen
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 19:06  Table 14

Round 2

Race to 3
7-A   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 19:53  Table 9
8-A   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Litang Hu
Wed 19:57  Table 10
9-B   
Netherlands
Anna Huang
Poland
Arek Skorski
Wed 20:00  Table 11
10-B   
Netherlands
Daan van der Eerden
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:00  Table 12
11-C   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Quinten Pongers
Wed 19:58  Table 13
12-C   
Netherlands
Tino Stevens
Netherlands
Danny Ogi
Wed 19:58  Table 14

Round 3

Race to 3
13-A   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Litang Hu
Wed 20:17  Table 9
14-A   
Netherlands
Kevin Chou
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:17  Table 10
15-B   
Poland
Arek Skorski
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 20:43  Table 11
16-B   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Wouter Vels
Wed 20:43  Table 12
17-C   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Danny Ogi
Wed 20:38  Table 14
18-C   
Netherlands
Robbie Greve
China
Anjun Chen
Wed 20:21  Table 13

Round 4

Race to 3
19-A   
Netherlands
Litang Hu
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:43  Table 9
20-A   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:43  Table 10
21-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Wouter Vels
Wed 21:31  Table 9
22-B   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:31  Table 10
23-C   
Netherlands
Danny Ogi
China
Anjun Chen
Wed 21:06  Table 13
24-C   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tino Stevens
Wed 21:06  Table 14

Round 5

Race to 3
25-A   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Mart Guns
Wed 21:07  Table 9
26-A   
Netherlands
Litang Hu
Netherlands
Kevin Chou
 
27-B   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:59  Table 9
28-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Anna Huang
Wed 22:00  Table 10
29-C   
China
Anjun Chen
Netherlands
Tino Stevens
Wed 21:51  Table 14
30-C   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Robbie Greve
Wed 21:45  Table 13

Semi final

Race to 3
31   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 23:15  Table 9
32   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mart Guns
Wed 23:49 

Final

Race to 3
33   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Quinten Pongers
Thu 00:12  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants