Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 5, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Daan van der Eerden
6 (5/1) 40 (24/16)
60%
50
2 Gijs van Westenbrugge
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
35
3 Aziz Moussati
4 (3/1) 28 (17/11)
61%
25
3 Guido Janssen
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
25
5 Mika van Berkel
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
20
5 Anjun Chen
5 (3/2) 26 (16/10)
62%
20
7 Laurens Meerhoff
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
20
7 Mart Guns
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
20
9 Patrick de Vleeschauwer
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
15
9 Anna Huang
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
15
9 Litang Hu
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
15
9 Wouter Vels
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
15
13 Heino Pruymboom
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
13 Edwin Boot
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Danny Ogi
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
15
13 Kenan Gurl
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
15
Entry deadline Oct 5, 2022, 7:15 PM (local time)
Starts Oct 5, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met 9 november 2022 en de Masters vindt plaats op 12 november.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 15 van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Anna Huang
Wed 19:04  Table 9
2   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:04  Table 10
3   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 19:04  Table 11
4   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Wouter Vels
Wed 19:04  Table 12
5   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Wed 19:04  Table 13
6   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 19:04  Table 14
7   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:04  Table 15
8   
Netherlands
Litang Hu
China
Anjun Chen
Wed 19:04  Table 16

Winner round 1

Race to 4
9   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:40  Table 10
10   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Mart Guns
Wed 19:36  Table 12
11   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 19:43  Table 13
12   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Litang Hu
Wed 19:43  Table 14

Loser round 1

Race to 4
13   
Netherlands
Danny Ogi
Netherlands
Laurens Meerhoff
Wed 19:40  Table 9
14   
Netherlands
Kenan Gurl
Netherlands
Wouter Vels
Wed 19:36  Table 11
15   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:43  Table 15
16   
Netherlands
Heino Pruymboom
China
Anjun Chen
Wed 19:44  Table 16

Loser round 2

Race to 4
17   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Litang Hu
Wed 20:46  Table 9
18   
Netherlands
Wouter Vels
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 20:12  Table 11
19   
Belgium
Patrick de Vleeschauwer
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:25  Table 12
20   
China
Anjun Chen
Netherlands
Anna Huang
Wed 20:23  Table 10

Winners qualification

Race to 5
21   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Guido Janssen
Wed 20:25  Table 14
22   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Morocco
Aziz Moussati
Wed 20:24  Table 13

Loser round 3

Race to 4
23   
Netherlands
Laurens Meerhoff
Netherlands
Mika van Berkel
Wed 21:13  Table 9
24   
Netherlands
Mart Guns
China
Anjun Chen
Wed 20:59  Table 10

Losers qualification

Race to 4
25   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:46  Table 9
26   
China
Anjun Chen
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 21:46  Table 10

Semi final

Race to 5
27   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Wed 22:25  Table 9
28   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 22:25  Table 10

Final

Race to 5
29   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 23:20  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants