Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 17, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Richard Eijmberts
7 (7/0) 27 (21/6)
78%
50
2 Mart Guns
7 (5/2) 29 (17/12)
59%
35
3 Arek Skorski
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
25
3 Daan van der Eerden
6 (4/2) 24 (16/8)
67%
25
5 Rene van de Biggelaar
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
20
5 Anjun Chen
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
20
7 Anna Huang
5 (2/3) 17 (7/10)
41%
20
7 Jeroen van Kuringen
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
20
9 Heino Pruymboom
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
15
9 Akko van der Bijl
5 (1/4) 19 (5/14)
26%
15
11 Edwin Boot
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
15
11 Robbie Greve
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
15
Entry deadline Aug 17, 2022, 7:15 PM (local time)
Starts Aug 17, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arek Skorski 5 4 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 4
2 Daan van der Eerden 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
3 Rene van de Biggelaar 5 3 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 3
4 Jeroen van Kuringen 5 3 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 3
5 Akko van der Bijl 5 1 0 4 5 14 -9 0 0 0 0.263 1
6 Robbie Greve 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Eijmberts 5 5 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 5
2 Mart Guns 5 4 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 4
3 Anjun Chen 5 3 0 2 11 7 4 0 0 0 0.611 3
4 Anna Huang 5 2 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
5 Heino Pruymboom 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
6 Edwin Boot 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:04  Table 9
2-A   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Wed 19:04  Table 10
3-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Rene van de Biggelaar
Wed 19:04  Table 11
4-B   
Netherlands
Edwin Boot
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:04  Table 12
5-B   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:04  Table 13
6-B   
Netherlands
Anna Huang
Anjun Chen
Wed 19:04  Table 14

Round 2

Race to 3
7-A   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Wed 19:40  Table 9
8-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Rene van de Biggelaar
Wed 19:40  Table 11
9-A   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Robbie Greve
Wed 19:33  Table 10
10-B   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:43  Table 12
11-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Anjun Chen
Wed 19:43  Table 13
12-B   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Anna Huang
Wed 19:43  Table 14

Round 3

Race to 3
13-A   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Rene van de Biggelaar
Wed 20:20  Table 9
14-A   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Robbie Greve
Wed 20:43  Table 10
15-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 20:43  Table 11
16-B   
Netherlands
Edwin Boot
Anjun Chen
Wed 20:40  Table 12
17-B   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Anna Huang
Wed 20:46  Table 14
18-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Mart Guns
Wed 20:22  Table 13

Round 4

Race to 3
19-A   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Robbie Greve
Wed 21:16  Table 9
20-A   
Netherlands
Rene van de Biggelaar
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 21:16  Table 10
21-A   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 21:16  Table 11
22-B   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Anna Huang
Wed 21:15  Table 13
23-B   
Anjun Chen
Netherlands
Mart Guns
Wed 21:08  Table 12
24-B   
Netherlands
Heino Pruymboom
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:16  Table 14

Round 5

Race to 3
25-A   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Akko van der Bijl
Wed 22:02  Table 11
26-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 22:01  Table 9
27-A   
Netherlands
Rene van de Biggelaar
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Wed 21:53  Table 10
28-B   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Mart Guns
Wed 21:48  Table 12
29-B   
Netherlands
Anna Huang
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 22:07  Table 14
30-B   
Anjun Chen
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 22:16  Table 13

Semi final

Race to 3
31   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Mart Guns
Wed 22:45  Table 9
32   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 22:45  Table 10

Final

Race to 3
33   
Netherlands
Mart Guns
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 23:27  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants