Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 10, 2022

SPC Woensel's Woensdagavond huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Richard Eijmberts
8 (7/1) 34 (24/10)
71%
50
2 Daan van der Eerden
7 (6/1) 32 (22/10)
69%
35
3 Heino Pruymboom
7 (4/3) 33 (18/15)
55%
25
3 Robbie Greve
6 (4/2) 29 (15/14)
52%
25
5 Arek Skorski
6 (2/4) 26 (11/15)
42%
20
5 Ruud van der Sangen
6 (3/3) 28 (14/14)
50%
20
5 Sander Oostendorp
5 (2/3) 23 (12/11)
52%
20
5 Kenan Gurl
5 (1/4) 17 (3/14)
18%
20
9 Edwin Boot
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
15
9 Gerben Beekmans
5 (2/3) 17 (7/10)
41%
15
11 Akko van der Bijl
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
15
Entry deadline Aug 10, 2022, 6:45 PM (local time)
Starts Aug 10, 2022, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and SPC Woensel's Woensdagavond Ranking
Organizer SPC Woensel
Contact Tim Jonkman (timjonkman@hotmail.com, +31623929319)
More info
[HUISTOERNOOI OPZET]
- Inspelen vanaf 18:00 uur, spelers dienen uiterlijk 18:45 uur aanwezig te zijn (meldtijd): Start toernooi 19:00 uur.
- Maximaal 32 deelnemers per toernooi.
- Inschrijfgeld is €12,- waarvan €1,- naar de Jackpot en €1,- naar de Masterspot.
Alternate break, tegenstander rackt en bij voorkeur met magic rack.
- Tot 16 deelnemers is poulesysteem; 16+ deelnemers is DKO tot laatste 8
- Random loting via CueScore.
- Racelengtes bij 9-ball zijn race naar de 4; bij 8-ball race naar de 3

[RANKING OPZET]
- Huistoernooi elke woensdagavond om 19:00 uur.
- Ranking loopt tot en met november 2022 en de Masters vindt plaats aan het eind november, exacte datum volgt nog.
- Rankingpunten tellen mee voor SPC Woensel's woensdagavond ranking en voor Pool Ranking Nederland (als C-toernooien ; ntb)
- Inschrijfgeld per huistoernooi is 12 Euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot (€1,-) en de Masterspot (€1,-).
- Aanmelden kan via CueScore of ter plekke tot 18:45 uur.
- Spelsoort is roulerend per week; 9-ball en 8-ball
- Inschrijving is open voor spelers van alle niveau's; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.

[MASTERS OPZET]
- Beste 16 spelers van de ranking.
- Deelname door minimaal 50% van alle huistoernooien mee te hebben gedaan.
- Geen inschrijfgeld.
- Verdere details nog nader te bekennen.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daan van der Eerden 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Robbie Greve 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Sander Oostendorp 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
4 Kenan Gurl 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Edwin Boot 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Eijmberts 5 4 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 4
2 Heino Pruymboom 5 3 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 3
3 Ruud van der Sangen 5 3 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 3
4 Arek Skorski 5 2 0 3 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
5 Gerben Beekmans 5 2 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
6 Akko van der Bijl 5 1 0 4 8 13 -5 0 0 0 0.381 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Kenan Gurl
Netherlands
Edwin Boot
Wed 19:09  Table 9
2-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:09  Table 10
3-B   
Netherlands
Akko van der Bijl
Poland
Arek Skorski
Wed 19:09  Table 11
4-B   
Netherlands
Ruud van der Sangen
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:09  Table 12
5-B   
Netherlands
Heino Pruymboom
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:09  Table 13

Round 2

Race to 3
6-A   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Daan van der Eerden
Wed 19:41  Table 10
7-A   
Netherlands
Kenan Gurl
Netherlands
Sander Oostendorp
Wed 19:37  Table 9
8-B   
Netherlands
Akko van der Bijl
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 19:35  Table 13
9-B   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 19:35  Table 11
10-B   
Netherlands
Ruud van der Sangen
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 19:36  Table 12

Round 3

Race to 3
11-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Sander Oostendorp
Wed 19:59  Table 9
12-A   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Robbie Greve
Wed 19:58  Table 10
13-B   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Gerben Beekmans
Wed 20:15  Table 11
14-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 20:15  Table 12
15-B   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 20:16  Table 13

Round 4

Race to 3
16-A   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Robbie Greve
Wed 20:42  Table 10
17-A   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 20:19  Table 9
18-B   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 20:44  Table 11
19-B   
Netherlands
Gerben Beekmans
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 20:52  Table 12
20-B   
Nepal
Richard Eijmberts
Poland
Arek Skorski
Wed 20:52  Table 13

Round 5

Race to 3
21-A   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Kenan Gurl
Wed 21:15  Table 9
22-A   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Edwin Boot
Wed 21:15  Table 10
23-B   
Netherlands
Akko van der Bijl
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 21:19  Table 12
24-B   
Netherlands
Heino Pruymboom
Poland
Arek Skorski
Wed 21:18  Table 11
25-B   
Netherlands
Gerben Beekmans
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:30  Table 13

Quarter final

Race to 4
26   
Netherlands
Daan van der Eerden
Poland
Arek Skorski
Wed 21:59  Table 9
27   
Netherlands
Sander Oostendorp
Netherlands
Heino Pruymboom
Wed 21:59  Table 10
28   
Netherlands
Robbie Greve
Netherlands
Ruud van der Sangen
Wed 21:59  Table 11
29   
Netherlands
Kenan Gurl
Nepal
Richard Eijmberts
Wed 21:59  Table 12

Semi final

Race to 4
30   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Heino Pruymboom
Thu 00:29 
31   
Netherlands
Robbie Greve
Nepal
Richard Eijmberts
Thu 00:29 

Final

Race to 4
32   
Netherlands
Daan van der Eerden
Nepal
Richard Eijmberts
Thu 00:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants