Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15, 2018

SNOOKER @ BAL'ENZO ANTWERP

Snooker 10-reds

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Steven Heyselberghs
7 (5/0) 18 (13/5)
72%
2 Jean Pierre Nelemans
7 (6/1) 17 (13/4)
76%
3 julien Livens
6 (4/2) 13 (8/5)
62%
3 Wesley Mertens
6 (4/2) 13 (9/4)
69%
5 Bob Bakosie
5 (2/1) 10 (6/4)
60%
5 Mario D'haeseleer
5 (2/1) 11 (7/4)
64%
5 Serge Lievens
5 (2/1) 11 (7/4)
64%
5 Rachid Lamhasni
5 (2/1) 11 (7/4)
64%
9 Tim Schoenmaeckers
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
Show more
9 Geert Claus
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
9 Sven Vande Broeck
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
9 Thierry Gysels
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
13 Luc Rens
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
13 Georges Pirard
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
13 Guy Van Raemdonck
4 (0/2) 8 (2/6)
25%
13 Sebastian Socaciu
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
17 Marc van Dyck
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
17 Mihai Szabo
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
17 Florian Van Berghen
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
17 Jean Van Berghen
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
Starts Dec 15, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Contact Tom D'haeseleer (dhtom@telenet.be, 0032-497420946)
More info
Inleg 15 euro per speler
start om 11h > aanwezig 10h45 < zaal open om 10h
Inschrijven aan de bar/ evenement pagina facebook Bal-enzo Pool, snooker en carambole club.

Poules van 5 spelers (iedereen speelt min. 4 wedstrijden)
2 frames per wedstrijd,
u score kan zijn, 2-0, 1-1, 0-2
Eerste twee van de poule spelen kwart finale naar twee winnende frames.
Om alles vlot te laten verlopen spelen we met 10 rode ballen.
Spelers van de club gaan voor op de inschrijvingslijst

Als bonus,
hoogste break = 50 euro

1e 150 euro
2de 100 euro
3 en 4 25 euro

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Serge Lievens 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
1 Rachid Lamhasni 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Thierry Gysels 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Luc Rens 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Marc van Dyck 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jean Pierre Nelemans 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 julien Livens 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Tim Schoenmaeckers 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
4 Guy Van Raemdonck 4 0 2 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Florian Van Berghen 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wesley Mertens 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Mario D'haeseleer 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Sven Vande Broeck 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 Sebastian Socaciu 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Mihai Szabo 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Bakosie 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
1 Steven Heyselberghs 4 2 2 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Geert Claus 4 2 1 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2.5
4 Georges Pirard 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Jean Van Berghen 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Luc Rens
Sat 11:01  Table 1
2-A   
Belgium
Marc van Dyck
Belgium
Thierry Gysels
Sat 13:11  Table 1
3-B   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
julien Livens
Sat 11:02  Table 2
4-B   
Belgium
Guy Van Raemdonck
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Sat 12:15  Table 2
5-C   
Belgium
Wesley Mertens
Romania
Mihai Szabo
Sat 11:02  Table 3
6-C   
Belgium
Sven Vande Broeck
Mario D'haeseleer
Sat 11:39  Table 3
7-D   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
Geert Claus
Sat 11:02  Table 4
8-D   
Iran
Bob Bakosie
Belgium
Georges Pirard
Sat 12:14  Table 4

Round 2

Race to 2
9-A   
Belgium
Luc Rens
Belgium
Thierry Gysels
Sat 14:29  Table 1
10-A   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 13:46  Table 1
11-B   
Belgium
julien Livens
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Sat 15:45  Table 2
12-B   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Florian Van Berghen
Sat 11:35  Table 2
13-C   
Romania
Mihai Szabo
Mario D'haeseleer
Sat 13:08  Table 3
14-C   
Belgium
Wesley Mertens
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 12:24  Table 3
15-D   
Belgium
Geert Claus
Belgium
Georges Pirard
Sat 16:14  Table 4
16-D   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
Jean Van Berghen
Sat 13:06  Table 4

Round 3

Race to 2
17-A   
Belgium
Thierry Gysels
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 11:44  Table 1
18-A   
Belgium
Luc Rens
Belgium
Marc van Dyck
Sat 12:36  Table 1
19-B   
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Belgium
Florian Van Berghen
Sat 13:07  Table 2
20-B   
Belgium
julien Livens
Belgium
Guy Van Raemdonck
Sat 13:55  Table 2
21-C   
Mario D'haeseleer
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 15:57  Table 3
22-C   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Sven Vande Broeck
Sat 15:30  Table 3
23-D   
Belgium
Georges Pirard
Belgium
Jean Van Berghen
Sat 14:51  Table 4
24-D   
Belgium
Geert Claus
Iran
Bob Bakosie
Sat 13:36  Table 4

Round 4

Race to 2
25-A   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Marc van Dyck
Sat 15:00  Table 1
26-A   
Belgium
Thierry Gysels
Belgium
Serge Lievens
Sat 15:33  Table 1
27-B   
Belgium
Florian Van Berghen
Belgium
Guy Van Raemdonck
Sat 15:02  Table 2
28-B   
Belgium
Tim Schoenmaeckers
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 14:33  Table 2
29-C   
Romania
Sebastian Socaciu
Belgium
Sven Vande Broeck
Sat 13:58  Table 3
30-C   
Mario D'haeseleer
Belgium
Wesley Mertens
Sat 14:42  Table 3
31-D   
Belgium
Jean Van Berghen
Iran
Bob Bakosie
Sat 17:05  Table 4
32-D   
Belgium
Georges Pirard
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 17:29  Table 1

Round 5

Race to 2
33-A   
Belgium
Marc van Dyck
Belgium
Serge Lievens
Sat 16:51  Table 1
34-A   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Luc Rens
Sat 16:24  Table 1
35-B   
Belgium
Guy Van Raemdonck
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 16:30  Table 2
36-B   
Belgium
Florian Van Berghen
Belgium
julien Livens
Sat 17:05  Table 2
37-C   
Belgium
Sven Vande Broeck
Belgium
Wesley Mertens
Sat 16:32  Table 3
38-C   
Romania
Sebastian Socaciu
Romania
Mihai Szabo
Sat 17:13  Table 3
39-D   
Iran
Bob Bakosie
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 15:30  Table 4
40-D   
Belgium
Jean Van Berghen
Belgium
Geert Claus
Sat 17:43  Table 4

Quarter final

Race to 2
41   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
julien Livens
Sat 18:18  Table 2
42   
Belgium
Serge Lievens
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 18:18  Table 4
43   
Belgium
Wesley Mertens
Iran
Bob Bakosie
Sat 18:18  Table 1
44   
Mario D'haeseleer
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 18:19  Table 3

Semi final

Race to 2
45   
Belgium
julien Livens
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Sat 19:10  Table 1
46   
Belgium
Wesley Mertens
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 19:10  Table 2

Final

Race to 3
47   
Netherlands
Jean Pierre Nelemans
Belgium
Steven Heyselberghs
Sat 20:26  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment