Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 22, 2023

Rankingtoernooi NNRS Emmen

Snooker
Bedankt voor het inschrijven.
Bedankt voor het inschrijven.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Dennis van der Zee
6 (6/0) 13 (13/0)
100%
15000
2 Dennis Krottje
6 (3/1) 13 (9/4)
69%
13500
3 Rik van Winsum
5 (3/1) 11 (7/4)
64%
12000
3 Ronald Rennen
5 (3/1) 11 (7/4)
64%
12000
5 Kevin Slotboom
4 (2/1) 8 (5/3)
63%
10500
5 Don Ruiter
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
10500
5 Hans de Jonge
4 (1/1) 8 (4/4)
50%
10500
5 Hannah Graaf
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
10500
9 Davith Denes Hiawatha
3 (0/1) 6 (2/4)
33%
9000
9 Henk Marinus
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
9000
9 Johannes Post
3 (0/2) 6 (1/5)
17%
9000
9 Jelle Will
3 (0/2) 6 (1/5)
17%
9000
9 Gerben van der Bij
3 (0/1) 6 (2/4)
33%
9000
9 Eelco Luning
3 (1/1) 6 (3/3)
50%
9000
15 Bart-Jan van Herwaarden
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
9000
15 Indy Hemmes
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
9000
Entry deadline Jan 13, 2023, 11:59 PM (local time)
Starts Jan 22, 2023, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode C
Rankings Snooker Nationale Ranking 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Michel de Sain (Snooker@knbb.nl, +31651276625)
More info
LET OP: Inschrijven per mail aan gerbenvanderbij@hotmail.com met cc aan snooker@knbb.nl
De inschrijvingen worden door ons toegevoegd aan Cuescore. Hier kan wat vertraging in zitten.

**** Klik op "laat meer zien" voor de toernooi informatie ****

Emmen NNRS 7 ism KNBB – Open inschrijving (dus ook voor niet KNBB Leden)
(Telt mee voor KNBB Ranking voor de KNBB Leden)

Datum: Zondag 22 januari
Locatie : Snooker & Pool Centrum Emmen
Meldtijd : 11.00 uur
Start wedstrijden: vanaf 11.30 uur
Zaal open: 10.45 uur
Max inschrijvingen: 16, inschrijven via mail aan gerbenvanderbij@hotmail.com én CC aan snooker@knbb.nl
Inschrijfgeld: 10 euro (contant te voldoen bij melden)

Na donderdag 19 januari wordt iedereen geïnformeerd over de meldtijden en wordt dit gedeeld via de KNBB kanalen, Cuescore en de Facebook pagina “Snookerend Nederland"

Toernooi format:
Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt het toernooi format bepaald (maw de keuze voor spelen in poules of knock-out systeem wordt na sluiting inschrijving bepaald)

De gehanteerde dresscode wordt c, dat wil zeggen pantalon en polo. Géén spijkerbroek.
Prijzenpot: afhankelijk van aantal deelnemers

Miss regel:
In dit toernooi spelen we de volgende afwijking van de normale snooker regels:
Een "foul and a miss" situatie kan maximaal leiden tot 3 fouls. Na het begaan van de derde foul mag de speler die vervolgens aan de beurt is kiezen om:
1- de bal aan te nemen van de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen. (eventueel freeball indien van toepassing)
2- de tegenstander de beurt terug te geven op de positie waar de cueball tot stilstand is gekomen.
3- ball in hand vanuit de "D" nemen. Indien de bal "in hand" is genomen kan er geen freeball meer worden genomineerd.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis van der Zee 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Hannah Graaf 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Henk Marinus 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Bart-Jan van Herwaarden 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hans de Jonge 3 1 2 0 4 2 2 0 0 0 0.667 2
1 Dennis Krottje 3 1 2 0 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Davith Denes Hiawatha 3 0 2 1 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
3 Gerben van der Bij 3 0 2 1 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald Rennen 3 2 1 0 5 1 4 0 0 0 0.833 2.5
2 Don Ruiter 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Eelco Luning 3 1 1 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1.5
4 Indy Hemmes 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rik van Winsum 3 2 1 0 5 1 4 0 0 0 0.833 2.5
1 Kevin Slotboom 3 2 1 0 5 1 4 0 0 0 0.833 2.5
3 Johannes Post 3 0 1 2 1 5 -4 0 0 0 0.167 0.5
3 Jelle Will 3 0 1 2 1 5 -4 0 0 0 0.167 0.5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Henk Marinus
Mon 13:25 
2-A   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Mon 13:26 
3-B   
Netherlands
Dennis Krottje
Netherlands
Gerben van der Bij
Mon 13:28 
4-B   
Netherlands
Hans de Jonge
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Mon 13:28 
5-C   
Netherlands
Ronald Rennen
Netherlands
Don Ruiter
Mon 13:30 
6-C   
Netherlands
Eelco Luning
Netherlands
Indy Hemmes
Mon 13:30 
7-D   
Netherlands
Kevin Slotboom
Netherlands
Jelle Will
Mon 13:33 
8-D   
Netherlands
Rik van Winsum
Netherlands
Johannes Post
Mon 13:33 

Round 2

Race to 2
9-A   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Mon 13:26 
10-A   
Netherlands
Henk Marinus
Netherlands
Hannah Graaf
Mon 13:26 
11-B   
Netherlands
Dennis Krottje
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Mon 13:28 
12-B   
Netherlands
Gerben van der Bij
Netherlands
Hans de Jonge
Mon 13:29 
13-C   
Netherlands
Ronald Rennen
Netherlands
Indy Hemmes
Mon 13:30 
14-C   
Netherlands
Don Ruiter
Netherlands
Eelco Luning
Mon 13:31 
15-D   
Netherlands
Kevin Slotboom
Netherlands
Johannes Post
Mon 13:33 
16-D   
Netherlands
Jelle Will
Netherlands
Rik van Winsum
Mon 13:33 

Round 3

Race to 2
17-A   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Hannah Graaf
Mon 13:26 
18-A   
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Netherlands
Henk Marinus
Mon 13:26 
19-B   
Netherlands
Dennis Krottje
Netherlands
Hans de Jonge
Mon 13:29 
20-B   
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Netherlands
Gerben van der Bij
Mon 13:29 
21-C   
Netherlands
Ronald Rennen
Netherlands
Eelco Luning
Mon 13:32 
22-C   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Don Ruiter
Mon 13:32 
23-D   
Netherlands
Kevin Slotboom
Netherlands
Rik van Winsum
Mon 13:33 
24-D   
Netherlands
Johannes Post
Netherlands
Jelle Will
Mon 13:34 

Quarter final

Race to 2
25   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Hans de Jonge
Mon 13:36 
26   
Netherlands
Ronald Rennen
Netherlands
Kevin Slotboom
Mon 13:36 
27   
Netherlands
Dennis Krottje
Netherlands
Hannah Graaf
Mon 13:36 
28   
Netherlands
Don Ruiter
Netherlands
Rik van Winsum
Mon 13:36 

Semi final

Race to 2
29   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Ronald Rennen
Mon 13:36 
30   
Netherlands
Dennis Krottje
Netherlands
Rik van Winsum
Mon 13:36 

Final

Race to 2
31   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Dennis Krottje
Mon 13:37 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants