Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 8, 2022

Ranking 2 - B - Westend Zaandam

Snooker
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Joris Maas
5 (5/0) 19 (15/4)
79%
94, 83, 82 18000
2 Mike Van Voorst
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
16200
3 Nick Tielemans
4 (3/1) 13 (9/4)
69%
14400
3 Kendrew Oei
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
14400
5 Sebastiaan Kan
3 (2/1) 10 (7/3)
70%
12600
5 Bas Herberigs
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
45, 32, 32 12600
5 Amar Chedoe
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
12600
5 Kevin Oei
3 (2/1) 10 (7/3)
70%
58 12600
9 Peter de Vries
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
9600
Show more
9 Jerom Meeus
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
9600
9 Mario Veltman
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
9600
9 Jasha Kiers
2 (1/1) 8 (5/3)
63%
47, 47, 42, 31 9600
9 Edwin van Vugt
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
9600
9 Hugo van Houten
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
9600
9 Chris Scheele
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
9600
9 Aman Cheung
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
65 9600
17 Dion Meuwsen
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
9000
17 Henk Gooijer
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Michel de Sain
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Remco Wijnen
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 René de Winter
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Michael Chung
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
69 9000
17 Debbie Anthonissen
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Marc Nieuweboer
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
9000
17 Miguel Silva Rosso
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Bart-Jan van Herwaarden
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Indy Hemmes
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Gozewijn van Laatum
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Ad van Willigenburg
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Karma Anitsang
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
17 Andy Yiu
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9000
17 Mirko Montrasio
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9000
Entry deadline May 5, 2022, 12:00 PM (local time)
Starts May 8, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Single elimination (32 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode C
Rankings Snooker National Ranking 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Tonnie Kok (tonniekok1980@gmail.com, +31 0636555092) and Ruud Hudepohl (r.hudepohl@knbb.nl, +31 030-6008402)
More info
Vanwege het aantal deelnemers wordt het gehele toernooi op zondag gespeeld in het volgende format:
De nrs 17 t/m 32 spelen een voorronde tegen elkaar BO3. (Spelen om 10:00)
- De winnaars plaatsen zich in het schema van 32 tegen de nrs 9/16 (Spelen om 11:00)
- De verliezers plaatsen zich in het schema van 32 tegen de nrs 1/8 (Spelen om 13:00)
Vanaf laatste 32 wordt minimaal BO5 gespeeld.

Prijzengeld:
1 - € 180
2 - € 90
3/4 - € 50
5/8 - € 25
HB - € 50

Meld/speeltijden (zorg dat je 15 min voor je meld/speeltijd aanwezig bent) :
10:00 Ad van Willigenburg
10:00 Aman Cheung
10:00 Andy Yiu
10:00 Bart Jan van Herwaarden
10:00 Dion Meuwsen
10:00 Henk Gooijer
10:00 Jasja Kiers
10:00 Jerom Meeus
10:00 Karma Anitsang
10:00 Kevin Oei
10:00 Michael Chung
10:00 Miguel Da Silva Rosso
10:00 Mike van Voorst
10:00 Mirko Montrasio
10:00 Remco Wijnen
10:00 Debbie Anthonissen

11:00 Amar Chedoe
11:00 Gozewijn van Laatum
11:00 Hugo van houten
11:00 Indy Hemmes
11:00 Marc Nieuweboer
11:00 Michel de Sain
11:00 René de Winter
11:00 Peter de Vries

13:00 Bas Herberigs
13:00 Chris Scheele
13:00 Edwin van Vugt
13:00 Joris Maas
13:00 Kendrew Oei
13:00 Mario Veldman
13:00 Nick Tielemans
13:00 Sebastiaan Kan



De rankings zijn onderverdeeld in 3 soorten. Dit zegt slechts iets over het aantal punten dat er te verdienen is. Niet over niveau van spelers.
Voor een A ontvangt de winnaar 2160 punten (bijv NK)
Voor een B ontvangt de winnaar 1800 punten
Voor een C ontvangt de winnaar 1500 punten

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Bas Herberigs
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 13:35  Table 1
2   
Netherlands
Jasha Kiers
Netherlands
Gozewijn van Laatum
Sun 11:23  Table 1
3   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 11:23  Table 2
4   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Chris Scheele
Sun 13:06  Table 2
5   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 13:33  Table 5
6   
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Netherlands
Peter de Vries
Sun 11:23  Table 4
7   
Netherlands
Marc Nieuweboer
Netherlands
Jerom Meeus
Sun 11:23  Table 5
8   
Netherlands
Ad van Willigenburg
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 14:13  Table 7
9   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Sun 13:13  Table 4
10   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 13:11  Table 3
11   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Dion Meuwsen
Sun 11:23  Table 7
12   
Netherlands
Henk Gooijer
Netherlands
Mario Veltman
Sun 13:13  Table 9
13   
Netherlands
Edwin van Vugt
Italy
Mirko Montrasio
Sun 13:13  Table 8
14   
Netherlands
Kevin Oei
Netherlands
René de Winter
Sun 11:23  Table 8
15   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Aman Cheung
Sun 11:23  Table 9
16   
Netherlands
Karma Anitsang
Netherlands
Joris Maas
Sun 14:12  Table 4

Round 2

Race to 2
17   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Jasha Kiers
Sun 15:12  Table 9
18   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Chris Scheele
Sun 15:08  Table 3
19   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Peter de Vries
Sun 14:51  Table 5
20   
Netherlands
Jerom Meeus
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 15:30  Table 5
21   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 15:09  Table 2
22   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Mario Veltman
Sun 15:11  Table 4
23   
Netherlands
Edwin van Vugt
Netherlands
Kevin Oei
Sun 15:35  Table 7
24   
Netherlands
Aman Cheung
Netherlands
Joris Maas
Sun 15:11  Table 1

Quarter final

Race to 2
25   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 17:32  Table 4
26   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 16:47  Table 1
27   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 17:11  Table 5
28   
Netherlands
Kevin Oei
Netherlands
Joris Maas
Sun 17:10  Table 2

Semi final

Race to 2
29   
Netherlands
Mike Van Voorst
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 20:30  Table 3
30   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Joris Maas
Sun 20:44  Table 1

Final

Race to 2
31   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Joris Maas
Sun 22:09  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants