Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 20, 2022

Ranking 1 - C - Westend Zaandam

Snooker
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.
Dank voor je inschrijving. Je ontvangt zo spoedig mogelijk je meldtijd.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Arya Sohrabi
6 (6/0) 15 (13/2)
87%
68 15000
2 Bas Herberigs
7 (6/1) 17 (12/5)
71%
13500
3 Joris Maas
6 (5/1) 14 (11/3)
79%
70, 62, 62, 60, 49, 41, 40 12000
3 Dennis van der Zee
6 (5/1) 14 (11/3)
79%
68, 55, 47, 30, 30, 30 12000
5 Nick Tielemans
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
70 10500
5 Ameer Baksh
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
10500
5 Maurice Rijk
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
10500
5 Kendrew Oei
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
10500
9 Peter de Vries
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
9000
Show more
9 Sebastiaan Kan
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
77, 49 9000
9 Remko Boselie
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
9000
9 Mario Veltman
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
9000
9 Edwin van Vugt
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
9000
9 Chris Scheele
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
9000
9 Tobias Kuppens -Groot
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
9000
9 Joeri Reisig
4 (2/2) 10 (6/4)
60%
69 9000
17 Peter Rath
3 (2/1) 8 (4/4)
50%
7000
17 Michel de Sain
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
7000
17 René de Winter
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
7000
17 Amar Chedoe
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
7000
17 Ronald Rave
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
7000
17 Rob Konijn
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
7000
17 Marc Nieuweboer
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
7000
17 Hugo van Houten
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
54 7000
17 Indy Hemmes
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
7000
17 Gozewijn van Laatum
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
7000
17 Johan De Jaeger
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
7000
17 David O`Halloran
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
7000
17 Karma Anitsang
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
7000
17 Mike Van Voorst
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
7000
17 Hans Reijerkerk
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
7000
17 Dalia Alska
3 (1/2) 8 (4/4)
50%
7000
33 Henk Gooijer
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
5000
33 Michael Chung
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
5000
33 Ronald Brouwer
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
5000
33 Ko van Zeeland
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Debbie Anthonissen
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Bart-Jan van Herwaarden
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Kevin Oei
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Cor Wever
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Fred Wurtz
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
5000
33 Andy Yiu
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
5000
33 Aman Cheung
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
5000
9991 Miguel Silva Rosso
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9991 Ad van Willigenburg
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Mar 18, 2022, 12:00 PM (local time)
Starts Mar 20, 2022, 9:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (45 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode C
Rankings Snooker National Ranking 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Tonnie Kok (Tonniekok1980@gmail.com, +31 0636555092) and Ruud Hudepohl (r.hudepohl@knbb.nl, +31 030-6008402)
More info
Let op: Sluiting is vrijdag 18 maart om 12:00. Max 48 deelnemers. Te laat is te laat.
Inschrijfgeld: €20,- / Dames en junioren: €15,-
-PRIJZEN-
1e - 220,-
2e - 140,-
3/4e - 80,-
5/8e - 40,-
HB 1,- per punt
Resterende gaat naar het Masters Eindtoernooi.

Dit wordt het eerste rankingtoernooi van het nieuwe seizoen en van de nieuwe ranking. De toernooien zijn voor iedereen toegankelijk die lid is van de KNBB. De toernooien worden onderverdeeld in A, B en C toernooien, waarbij verschillende puntenaantallen te verdienen zijn.

Het spelformat is double knockout. Iedereen speelt dus gegarandeerd minstens 2 wedstrijden. De verwachting is dat het grootste deel van de wedstrijden b.o.3 gespeeld wordt. Indien de tijd het toelaat kan de wedstrijdleiding bepalen dat b.o.5 gespeeld wordt.

Het eerste toernooi zal volledig open geloot worden.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Rob Konijn
Netherlands
Mario Veltman
Sun 09:17  Table 9
2   
Netherlands
Nick Tielemans
Walk Over
 
3   
Netherlands
Johan De Jaeger
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 09:17  Table 8
4   
Netherlands
Cor Wever
Netherlands
Chris Scheele
Sun 09:17  Table 7
5   
Netherlands
Marc Nieuweboer
Ireland
David O`Halloran
Sun 09:17  Table 6
6   
Netherlands
Peter Rath
Poland
Dalia Alska
Sun 09:17  Table 5
7   
Netherlands
Henk Gooijer
Netherlands
Bas Herberigs
Sun 09:17  Table 4
8   
Netherlands
Gozewijn van Laatum
Netherlands
Fred Wurtz
Sun 09:17  Table 3
9   
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 09:17  Table 2
10   
Netherlands
Hans Reijerkerk
Walk Over
 
11   
Netherlands
Joeri Reisig
Netherlands
Sebastiaan Kan
Sun 09:17  Table 1
12   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Joris Maas
Sun 10:11  Table 8
13   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Sun 10:16  Table 2
14   
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Netherlands
Ad van Willigenburg
Sat 13:22 
15   
Walk Over
Netherlands
Arya Sohrabi
 
16   
Netherlands
Ronald Brouwer
Netherlands
Ronald Rave
Sun 10:19  Table 4

Winners qualification

Race to 2
17   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Mario Veltman
Sun 10:20  Table 9
18   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Karma Anitsang
Sun 10:35  Table 1
19   
Netherlands
Remko Boselie
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 10:41  Table 3
20   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Aman Cheung
Sun 11:12  Table 2
21   
Netherlands
Ko van Zeeland
Ireland
David O`Halloran
Sun 10:59  Table 7
22   
Netherlands
Peter Rath
Netherlands
Kevin Oei
Sun 11:12  Table 5
23   
Netherlands
René de Winter
Netherlands
Bas Herberigs
Sun 10:45  Table 8
24   
Netherlands
Gozewijn van Laatum
Netherlands
Peter de Vries
Sun 10:53  Table 6
25   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 11:43  Table 8
26   
Netherlands
Hans Reijerkerk
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 11:53  Table 3
27   
Hong Kong
Andy Yiu
Netherlands
Sebastiaan Kan
Sun 11:59  Table 1
28   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Michael Chung
Sun 12:01  Table 7
29   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Ameer Baksh
Sun 12:18  Table 4
30   
Netherlands
Ad van Willigenburg
Netherlands
Edwin van Vugt
Sun 12:00 
31   
Netherlands
Amar Chedoe
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 12:19  Table 9
32   
Netherlands
Ronald Rave
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Sun 12:25  Table 2

Losers qualification

Race to 2
33   
Netherlands
Rob Konijn
Netherlands
Bart-Jan van Herwaarden
Sun 14:02  Table 6
34   
Walk Over
Netherlands
Amar Chedoe
 
35   
Netherlands
Johan De Jaeger
Walk Over
 
36   
Netherlands
Cor Wever
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 13:55  Table 3
37   
Netherlands
Marc Nieuweboer
Netherlands
Michael Chung
Sun 14:01  Table 2
38   
Poland
Dalia Alska
Hong Kong
Andy Yiu
Sun 12:44  Table 5
39   
Netherlands
Henk Gooijer
Netherlands
Hans Reijerkerk
Sun 13:37  Table 9
40   
Netherlands
Fred Wurtz
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 13:22  Table 4
41   
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Gozewijn van Laatum
Sun 12:39  Table 1
42   
Walk Over
Netherlands
René de Winter
 
43   
Netherlands
Joeri Reisig
Netherlands
Kevin Oei
Sun 13:21  Table 7
44   
Netherlands
Indy Hemmes
Netherlands
Ko van Zeeland
Sun 12:30  Table 6
45   
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Netherlands
Aman Cheung
Sun 12:51  Table 3
46   
Walk Over
Netherlands
Remko Boselie
 
47   
Walk Over
Netherlands
Nick Tielemans
 
48   
Netherlands
Ronald Brouwer
Netherlands
Mario Veltman
Sun 12:59  Table 8

Last thirtytwo

Race to 2
49   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Mike Van Voorst
Sun 14:55  Table 1
50   
Netherlands
Karma Anitsang
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Sun 14:55  Table 3
51   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Gozewijn van Laatum
Sun 14:56  Table 4
52   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 14:56  Table 5
53   
Ireland
David O`Halloran
Netherlands
Nick Tielemans
Sun 14:57  Table 7
54   
Netherlands
Peter Rath
Netherlands
Remko Boselie
Sun 14:57  Table 8
55   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Rob Konijn
Sun 16:16  Table 5
56   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Hans Reijerkerk
Sun 14:57  Table 9
57   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Joeri Reisig
Sun 15:46  Table 2
58   
Zimbabwe
Kendrew Oei
Netherlands
René de Winter
Sun 15:49  Table 9
59   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Indy Hemmes
Sun 16:13  Table 1
60   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Marc Nieuweboer
Sun 16:29  Table 3
61   
Netherlands
Ameer Baksh
Poland
Dalia Alska
Sun 16:21  Table 7
62   
Netherlands
Edwin van Vugt
Netherlands
Johan De Jaeger
Sun 15:57  Table 8
63   
Netherlands
Arya Sohrabi
Netherlands
Hugo van Houten
Sun 16:22  Table 6
64   
Netherlands
Ronald Rave
Netherlands
Mario Veltman
Sun 15:42  Table 4

Last sixteen

Race to 2
65   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Tobias Kuppens -Groot
Sun 16:45  Table 9
66   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Chris Scheele
Sun 16:54  Table 1
67   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Remko Boselie
Sun 16:48  Table 4
68   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Peter de Vries
Sun 17:31  Table 6
69   
Netherlands
Joeri Reisig
Zimbabwe
Kendrew Oei
Sun 17:10  Table 2
70   
Netherlands
Sebastiaan Kan
Netherlands
Joris Maas
Sun 17:02  Table 3
71   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Edwin van Vugt
Sun 17:31  Table 5
72   
Netherlands
Arya Sohrabi
Netherlands
Mario Veltman
Sun 17:15  Table 8

Quarter final

Race to 2
73   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Dennis van der Zee
Sun 18:38  Table 4
74   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Bas Herberigs
Sun 19:16  Table 3
75   
Zimbabwe
Kendrew Oei
Netherlands
Joris Maas
Sun 18:39  Table 2
76   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 18:18  Table 1

Semi final

Race to 2
77   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Bas Herberigs
Sun 20:47 
78   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 20:25 

Final

Race to 2
79   
Netherlands
Bas Herberigs
Netherlands
Arya Sohrabi
Sun 22:40 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants