Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 11, 2023

Q - MidNL - Almere

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Netherlands Ameer Baksh
5 (3/1) 12 (10/2)
83%
47 3000
1 Netherlands Arko te Velde
5 (4/0) 12 (11/1)
92%
3000
3 Netherlands Erik Kerkhoven
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10000
3 Netherlands Naut Bruns
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10000
5 Netherlands Maurice le Duc
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
8000
5 Netherlands Karma Anitsang
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
8000
7 Netherlands René de Winter
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
6000
7 Netherlands Hannah Graaf
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
6000
Starts Feb 11, 2023, 10:00 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Michel de Sain (Snooker@knbb.nl, +31651276625) and Sebas Kan (snooker@knbb.nl, +31 06-14212761)
Rankings Snooker Nationale Ranking 2022/2023
Format Round robin (8 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
More info
De meldtijd voor a.s. zaterdag 11 februari is 10.00 uur. De locatie is open vanaf 9.45 uur.

We spelen in 2 poules van 5. In de poulefase spelen we 4 partijen van 2 frames (dus iedere speler speelt minimaal 8 frames).

De nummers 1 en 2 per poule zullen doorgaan naar de kruisfinales. De winnaars van de kruisfinales plaatsen zich voor het hoofdtoernooi op de zondag.

De gehanteerde dresscode wordt c, dat wil zeggen pantalon en polo.
Géén spijkerbroek, nette schoenen!

De nieuwe miss regel is van toepassing voor dit toernooi

Mocht je verhinderd zijn (of vertraging hebben) laat dit direct weten aan de wedstrijdleiding voor 10.00 uur:

Michel de Sain (06 - 51 27 66 25)
Sebastiaan Kan (06 – 14 21 27 61)

De adresgegevens van de locatie:

Snooker- en Poolcentrum Top, Almere
Klokkeluiderstraat 4, 1315 EJ Almere
Tel locatie: 06 - 45 32 26 00
Wedstrijdleiding op locatie : Chris Scheele


Groet en een sportief toernooi gewenst,

Sectie Snooker KNBB
Koninklijke Nederlandse Biljartbond (KNBB)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ameer Baksh 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
2 Naut Bruns 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Karma Anitsang 3 2 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Hannah Graaf 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arko te Velde 3 3 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 3
2 Erik Kerkhoven 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Maurice le Duc 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 René de Winter 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1-A   
Netherlands
Naut Bruns
Netherlands
Ameer Baksh
Sat 10:10 
2-A   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Karma Anitsang
Sat 10:59 
3-B   
Netherlands
René de Winter
Netherlands
Sgt. Maurice le Duc
Sat 11:00 
4-B   
Netherlands
Arko te Velde
Netherlands
Erik Kerkhoven
Sat 11:35 

Round 2

Best of 5
5-A   
Netherlands
Naut Bruns
Netherlands
Karma Anitsang
Sat 11:57 
6-A   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Hannah Graaf
Sat 12:05 
7-B   
Netherlands
René de Winter
Netherlands
Erik Kerkhoven
Sat 13:02 
8-B   
Netherlands
Sgt. Maurice le Duc
Netherlands
Arko te Velde
Sat 13:02 

Round 3

Best of 5
9-A   
Netherlands
Naut Bruns
Netherlands
Hannah Graaf
Sat 13:07 
10-A   
Netherlands
Karma Anitsang
Netherlands
Ameer Baksh
Sat 14:24 
11-B   
Netherlands
René de Winter
Netherlands
Arko te Velde
Sat 14:48 
12-B   
Netherlands
Erik Kerkhoven
Netherlands
Sgt. Maurice le Duc
Sat 14:48 

Semi final

Best of 5
13   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Erik Kerkhoven
Sat 16:21 
14   
Netherlands
Naut Bruns
Netherlands
Arko te Velde
Sat 16:21 

Final

Best of 3
15   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Arko te Velde
Mon 09:12 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants