Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 23, 2024

Q - Groningen Open - SV Vleuten

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Mar 23, 2024, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Mar 23, 2024, 11:00 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sebas Kan (snooker@knbb.nl, +31 06-14212761)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
More info
Hieronder zie je de poule-indeling voor de kwalificatie in Vleuten voor de finaledag van het Groningen Open op zondag 31 maart. Het adres van de speellocatie is Albert Schweitzerlaan 10a in Vleuten. De aanvang van de poule-wedstrijden is voor iedereen 12 uur.

Er zijn drie plaatsen voor de finale beschikbaar. De nummers 1 van de beide poules plaatsen zich voor de finaledag. De derde plek wordt betwist door een onderling duel van de beide nummers 2 in de poule, dat na de poulewedstrijden wordt gespeeld. Wedstrijdleider is Michel de Sain.

Alle matches zijn bo1 zoals alle matches in het Groningen Open.

POULE A
Ko van Zeeland
Mark Hoekstra
Mike van Voorst
Maurice le Duc
Hannah Graaf
Michel de Saint

POULE B
Mark Koppert
Jasha Kiers
Sebastian Henstra
Dalia Alska
Sebastian van den Oever
Nick Tielemans
Jay Lewa

We wensen je veel plezier en succes toe en danken je voor je deelname.
Namens de toernooidirectie
Henk Hielkema

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jasha Kiers 6 5 0 1 5 1 4 0 0 0 0.833 5
2 Nick Tielemans 6 5 0 1 5 1 4 0 0 0 0.833 5
3 Sebastian Henstra 6 4 0 2 4 2 2 0 0 0 0.667 4
4 Mark Koppert 6 4 0 2 4 2 2 0 0 0 0.667 4
5 Jay Lewa 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1
5 Dalia Alska 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1
5 Sebastian van den Oever 6 1 0 5 1 5 -4 0 0 0 0.167 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike Van Voorst 4 4 0 0 4 0 4 0 0 0 1 4
2 Maurice le Duc 4 3 0 1 3 1 2 1 0 0 0.75 3
3 Hannah Graaf 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
4 mark Hoekstra 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1
5 Ko van Zeeland 4 0 0 4 0 4 -4 0 0 0 0 0
6 Michel de Sain 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 1
1-A   
Poland
Dalia Alska
Netherlands
Sebastian van den Oever
Sat 12:23  Table 1
2-A   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Mark Koppert
Sat 12:23  Table 2
3-A   
Netherlands
Jasha Kiers
Netherlands
Jay Jay Lewa
Sat 12:23  Table 3
4-B   
Netherlands
Ko van Zeeland
Netherlands
Michel de Sain
Sat 12:39  Table 3
5-B   
Netherlands
mark Hoekstra
Netherlands
Maurice le Duc
Sat 12:37  Table 2
6-B   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Mike Van Voorst
Sat 12:38  Table 4

Round 2

Best of 1
7-A   
Netherlands
Sebastian van den Oever
Netherlands
Mark Koppert
Sat 12:58  Table 1
8-A   
Poland
Dalia Alska
Netherlands
Jay Jay Lewa
Sat 12:59  Table 4
9-A   
Netherlands
Nick Tielemans
Netherlands
Sebastian Henstra
Sat 12:54  Table 4
10-B   
Netherlands
Ko van Zeeland
Netherlands
Maurice le Duc
Sat 13:41  Table 2
11-B   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Mike Van Voorst
Sat 13:47  Table 3
12-B   
Netherlands
mark Hoekstra
Netherlands
Hannah Graaf
Sat 13:09  Table 3

Round 3

Best of 1
13-A   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
Jay Jay Lewa
Sat 14:05  Table 4
14-A   
Netherlands
Sebastian van den Oever
Netherlands
Sebastian Henstra
Sat 13:23  Table 1
15-A   
Poland
Dalia Alska
Netherlands
Jasha Kiers
Sat 13:27  Table 4
16-B   
Netherlands
Ko van Zeeland
Netherlands
Mike Van Voorst
Sat 14:05  Table 3
17-B   
Netherlands
Maurice le Duc
R1
Netherlands
Hannah Graaf
Sat 14:06  Table 2
18-B   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
mark Hoekstra
Sat 14:06  Table 1

Round 4

Best of 1
19-A   
Netherlands
Jay Jay Lewa
Netherlands
Sebastian Henstra
Sat 16:05  Table 4
20-A   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
Jasha Kiers
Sat 16:34  Table 1
21-A   
Netherlands
Sebastian van den Oever
Netherlands
Nick Tielemans
Sat 14:22  Table 2
22-B   
Netherlands
Ko van Zeeland
Netherlands
Hannah Graaf
Sat 14:51  Table 4
23-B   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
mark Hoekstra
Sat 14:52  Table 1
24-B   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Michel de Sain
Sat 15:04  Table 2

Round 5

Best of 1
25-A   
Netherlands
Sebastian Henstra
Netherlands
Jasha Kiers
Sat 14:51 
26-A   
Netherlands
Jay Jay Lewa
Netherlands
Nick Tielemans
Sat 15:16  Table 4
27-A   
Netherlands
Mark Koppert
Poland
Dalia Alska
Sat 15:30  Table 1
28-B   
Netherlands
Ko van Zeeland
Netherlands
mark Hoekstra
Sat 15:53  Table 2
29-B   
Netherlands
Hannah Graaf
Netherlands
Michel de Sain
 
30-B   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Maurice le Duc
Sat 13:03  Table 2

Round 6

Best of 1
31-A   
Netherlands
Jasha Kiers
Netherlands
Nick Tielemans
Sat 16:32  Table 1
32-A   
Netherlands
Sebastian Henstra
Poland
Dalia Alska
Sat 16:33  Table 4
33-A   
Netherlands
Jay Jay Lewa
Netherlands
Sebastian van den Oever
Sat 16:34  Table 3

Round 7

Best of 1
34-A   
Netherlands
Nick Tielemans
Poland
Dalia Alska
Sat 14:45  Table 2
35-A   
Netherlands
Jasha Kiers
Netherlands
Sebastian van den Oever
Sat 15:19  Table 3
36-A   
Netherlands
Sebastian Henstra
Netherlands
Mark Koppert
Sat 17:05  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants