Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 1, 2020

Puchar Polski Seniorów w Parach 40+ - Łódź 9 bil

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Olbromski/Śpiewak
11 (10/1) 69 (47/22)
68%
2 Gardjas/Malinowski
11 (10/1) 63 (46/17)
73%
3 Trudnowski/ Wyszczelski
10 (7/3) 65 (36/29)
55%
3 Młodziński/Kapołka
10 (7/3) 59 (35/24)
59%
5 Zasztowt/Wasilewski
9 (6/3) 54 (33/21)
61%
5 Kraupe/Garus
9 (7/2) 55 (34/21)
62%
5 Walczak/Kociński
10 (6/4) 62 (36/26)
58%
5 Modrzejewski/Bitner
9 (6/3) 59 (31/28)
53%
9 Kleinschmidt/Jomaa
9 (5/4) 57 (27/30)
47%
Show more
9 Misiewicz/Stolarczyk
9 (6/3) 54 (31/23)
57%
9 Morawski/Kryński
8 (5/3) 41 (21/20)
51%
9 Szczepanek/Szczawiński
8 (3/5) 45 (20/25)
44%
9 Kozioł/Gajda
8 (5/3) 43 (23/20)
53%
9 Pierzchalski/Szafran
8 (4/4) 46 (21/25)
46%
9 Bukowski/ Śliwak
9 (5/4) 56 (28/28)
50%
9 Bielewski/Jurkiewicz
8 (4/4) 51 (24/27)
47%
17 Stępnik/Jedlecki
7 (3/4) 43 (22/21)
51%
17 Smolich/Sosnowski
8 (5/3) 49 (26/23)
53%
17 Wendicki/Dymerski
7 (4/3) 39 (18/21)
46%
17 Bednarz/Pamuła
7 (3/4) 40 (20/20)
50%
21 Waliszewski/Czerepiński
7 (2/5) 43 (17/26)
40%
21 Murawski/Kuraś
8 (4/4) 51 (25/26)
49%
21 Kucz/Mróz
7 (2/5) 39 (16/23)
41%
21 Cioch/Szerechan
7 (2/5) 43 (17/26)
40%
25 Śmigielski/ Wnęk
7 (2/5) 46 (20/26)
43%
25 Szmudziński/Białas
7 (1/6) 42 (15/27)
36%
25 Melibruda/Urbańki
7 (2/5) 41 (16/25)
39%
25 Mazur/Dmochowski
8 (3/5) 46 (21/25)
46%
29 Szczerbo/Matyszczak
7 (0/7) 39 (11/28)
28%
29 Skrzypczyk/Żejmo
7 (1/6) 45 (20/25)
44%
29 Andrzejewski/Książek
8 (2/6) 46 (18/28)
39%
29 Fabisz/Konczala
7 (2/5) 36 (13/23)
36%
33 Siębor/Florek
8 (1/7) 51 (21/30)
41%
Entry deadline Feb 1, 2020, 10:30 AM (local time)
Starts Feb 1, 2020, 10:30 AM (local time)
Format Round robin (34 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Frame
Contact Kasia Kulazińska

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Misiewicz/Stolarczyk 8 6 0 2 29 18 11 0 0 0 0.617 6
2 Walczak/Kociński 8 5 0 3 28 21 7 0 0 0 0.571 5
3 Kleinschmidt/Jomaa 8 5 0 3 25 25 0 0 0 0 0.5 5
4 Bukowski/ Śliwak 8 5 0 3 26 23 3 0 0 0 0.531 5
5 Smolich/Sosnowski 8 5 0 3 26 23 3 0 0 0 0.531 5
6 Murawski/Kuraś 8 4 0 4 25 26 -1 0 0 0 0.49 4
7 Mazur/Dmochowski 8 3 0 5 21 25 -4 0 0 0 0.457 3
8 Andrzejewski/Książek 8 2 0 6 18 28 -10 0 0 0 0.391 2
9 Siębor/Florek 8 1 0 7 21 30 -9 0 0 0 0.412 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Olbromski/Śpiewak 7 6 0 1 27 13 14 0 0 0 0.675 6
2 Zasztowt/Wasilewski 7 5 0 2 25 14 11 0 0 0 0.641 5
3 Morawski/Kryński 7 5 0 2 21 15 6 0 0 0 0.583 5
4 Młodziński/Kapołka 7 5 0 2 24 14 10 0 0 0 0.632 5
5 Wendicki/Dymerski 7 4 0 3 18 21 -3 0 0 0 0.462 4
6 Waliszewski/Czerepiński 7 2 0 5 17 26 -9 0 0 0 0.395 2
7 Szmudziński/Białas 7 1 0 6 15 27 -12 0 0 0 0.357 1
8 Szczerbo/Matyszczak 7 0 0 7 11 28 -17 0 0 0 0.282 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kraupe/Garus 7 6 0 1 26 15 11 0 0 0 0.634 6
2 Modrzejewski/Bitner 7 5 0 2 23 20 3 0 0 0 0.535 5
3 Trudnowski/ Wyszczelski 7 5 0 2 26 19 7 0 0 0 0.578 5
4 Pierzchalski/Szafran 7 4 0 3 18 20 -2 0 0 0 0.474 4
5 Stępnik/Jedlecki 7 3 0 4 22 21 1 0 0 0 0.512 3
6 Cioch/Szerechan 7 2 0 5 17 26 -9 0 0 0 0.395 2
7 Śmigielski/ Wnęk 7 2 0 5 20 26 -6 0 0 0 0.435 2
8 Skrzypczyk/Żejmo 7 1 0 6 20 25 -5 0 0 0 0.444 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gardjas/Malinowski 7 7 0 0 28 6 22 0 0 0 0.824 7
2 Kozioł/Gajda 7 5 0 2 21 15 6 0 0 0 0.583 5
3 Bielewski/Jurkiewicz 7 4 0 3 21 22 -1 0 0 0 0.488 4
4 Szczepanek/Szczawiński 7 3 0 4 19 20 -1 0 0 0 0.487 3
5 Bednarz/Pamuła 7 3 0 4 20 20 0 0 0 0 0.5 3
6 Kucz/Mróz 7 2 0 5 16 23 -7 0 0 0 0.41 2
7 Melibruda/Urbańki 7 2 0 5 16 25 -9 0 0 0 0.39 2
8 Fabisz/Konczala 7 2 0 5 13 23 -10 0 0 0 0.361 2
9 Trzciński/Przytuła 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Andrzejewski/Książek
Sat 10:32  Table 01
2-A   
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Poland
Mazur/Dmochowski
Sat 10:32  Table 02
3-A   
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Poland
Murawski/Kuraś
Sat 10:32  Table 03
4-A   
Poland
Siębor/Florek
Poland
Smolich/Sosnowski
Sat 10:32  Table 04
5-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Szmudziński/Białas
Sat 10:32  Table 05
6-B   
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Poland
Wendicki/Dymerski
Sat 10:32  Table 06
7-B   
Poland
Olbromski/Śpiewak
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Sat 10:32  Table 07
8-B   
Poland
Młodziński/Kapołka
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Sat 10:32  Table 08
9-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Stępnik/Jedlecki
Sat 10:32  Table 09
10-C   
Poland
Cioch/Szerechan
Poland
Pierzchalski/Szafran
Sat 10:32  Table 010
11-C   
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Sat 10:32  Table 011
12-C   
Poland
Modrzejewski/Bitner
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Sat 10:32  Table 012
13-D   
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Sat 10:33  Table 013
14-D   
Poland
Melibruda/Urbańki
Poland
Fabisz/Konczala
Sat 10:32  Table 6
15-D   
Poland
Trzciński/Przytuła
Poland
Kozioł/Gajda
Sat 10:32  Table 5
16-D   
Poland
Bednarz/Pamuła
Poland
Kucz/Mróz
Sat 10:32  Table 7

Round 2

17-A   
Poland
Andrzejewski/Książek
Poland
Mazur/Dmochowski
Sat 11:44  Table 06
18-A   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Murawski/Kuraś
Sat 11:23  Table 04
19-A   
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Poland
Smolich/Sosnowski
Sat 11:44  Table 02
20-A   
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Poland
Bukowski/ Śliwak
Sat 11:03  Table 03
21-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Wendicki/Dymerski
Sat 11:34  Table 012
22-B   
Poland
Szmudziński/Białas
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Sat 11:24  Table 01
23-B   
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Sat 11:30  Table 011
24-B   
Poland
Olbromski/Śpiewak
Poland
Młodziński/Kapołka
Sat 11:09  Table 08
25-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Pierzchalski/Szafran
Sat 11:26  Table 05
26-C   
Poland
Stępnik/Jedlecki
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Sat 11:25  Table 6
27-C   
Poland
Cioch/Szerechan
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Sat 11:27  Table 09
28-C   
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Poland
Modrzejewski/Bitner
Sat 11:28  Table 010
29-D   
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Poland
Fabisz/Konczala
Sat 11:14  Table 07
30-D   
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Poland
Kozioł/Gajda
Sat 11:52  Table 5
31-D   
Poland
Melibruda/Urbańki
Poland
Kucz/Mróz
Sat 11:42  Table 013
32-D   
Poland
Trzciński/Przytuła
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 11:52  Table 7

Round 3

33-A   
Poland
Mazur/Dmochowski
Poland
Murawski/Kuraś
Sat 12:24  Table 05
34-A   
Poland
Andrzejewski/Książek
Poland
Smolich/Sosnowski
Sat 12:24  Table 06
35-A   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Bukowski/ Śliwak
Sat 11:59  Table 03
36-A   
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Poland
Siębor/Florek
Sat 12:13  Table 010
37-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Sat 12:19  Table 02
38-B   
Poland
Wendicki/Dymerski
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Sat 12:07  Table 08
39-B   
Poland
Szmudziński/Białas
Poland
Młodziński/Kapołka
Sat 12:16  Table 01
40-B   
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 12:05  Table 04
41-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Sat 12:09  Table 6
42-C   
Poland
Pierzchalski/Szafran
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Sat 12:08  Table 012
43-C   
Poland
Stępnik/Jedlecki
Poland
Modrzejewski/Bitner
Sat 12:14  Table 9
44-C   
Poland
Cioch/Szerechan
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Sat 12:10  Table 09
45-D   
Poland
Fabisz/Konczala
Poland
Kozioł/Gajda
Sat 12:23  Table 011
46-D   
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Poland
Kucz/Mróz
Sat 12:47  Table 013
47-D   
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 12:39  Table 5
48-D   
Poland
Melibruda/Urbańki
Poland
Bednarz/Pamuła
Sat 12:47  Table 7

Round 4

49-A   
Poland
Murawski/Kuraś
Poland
Smolich/Sosnowski
Sat 13:29  Table 03
50-A   
Poland
Mazur/Dmochowski
Poland
Bukowski/ Śliwak
Sat 13:29  Table 04
51-A   
Poland
Andrzejewski/Książek
Poland
Siębor/Florek
Sat 13:02  Table 01
52-A   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Sat 12:52  Table 9
53-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Sat 13:40  Table 7
54-B   
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Poland
Młodziński/Kapołka
Sat 13:41  Table 6
55-B   
Poland
Wendicki/Dymerski
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 12:55  Table 03
56-B   
Poland
Szmudziński/Białas
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 13:03  Table 011
57-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Sat 12:50  Table 6
58-C   
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Poland
Modrzejewski/Bitner
Sat 12:51  Table 08
59-C   
Poland
Pierzchalski/Szafran
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Sat 13:24  Table 09
60-C   
Poland
Stępnik/Jedlecki
Poland
Cioch/Szerechan
Sat 13:23  Table 010
61-D   
Poland
Kozioł/Gajda
Poland
Kucz/Mróz
Sat 13:42  Table 02
62-D   
Poland
Fabisz/Konczala
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 13:44  Table 5
63-D   
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Poland
Bednarz/Pamuła
Sat 13:43  Table 08
64-D   
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Poland
Trzciński/Przytuła
Sat 13:45  Table 05

Round 5

65-A   
Poland
Smolich/Sosnowski
Poland
Bukowski/ Śliwak
Sat 14:35  Table 011
66-A   
Poland
Murawski/Kuraś
Poland
Siębor/Florek
Sat 14:26  Table 03
67-A   
Poland
Mazur/Dmochowski
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Sat 14:36  Table 01
68-A   
Poland
Andrzejewski/Książek
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Sat 13:54  Table 01
69-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Młodziński/Kapołka
Sat 14:14  Table 7
70-B   
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 14:15  Table 02
71-B   
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 14:13  Table 6
72-B   
Poland
Wendicki/Dymerski
Poland
Szmudziński/Białas
Sat 13:47  Table 012
73-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Modrzejewski/Bitner
Sat 13:36  Table 011
74-C   
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Sat 14:03  Table 09
75-C   
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Poland
Cioch/Szerechan
Sat 14:21  Table 010
76-C   
Poland
Pierzchalski/Szafran
Poland
Stępnik/Jedlecki
Sat 14:22  Table 9
77-D   
Poland
Kucz/Mróz
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 14:29  Table 5
78-D   
Poland
Kozioł/Gajda
Poland
Bednarz/Pamuła
Sat 14:44  Table 04
79-D   
Poland
Fabisz/Konczala
Poland
Trzciński/Przytuła
Sat 14:53  Table 08
80-D   
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Poland
Melibruda/Urbańki
Sat 14:45  Table 013

Round 6

81-A   
Poland
Bukowski/ Śliwak
Poland
Siębor/Florek
Sat 15:15  Table 05
82-A   
Poland
Smolich/Sosnowski
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Sat 15:24  Table 01
83-A   
Poland
Murawski/Kuraś
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Sat 15:14  Table 03
84-A   
Poland
Mazur/Dmochowski
Poland
Walczak/Kociński
Sat 15:23  Table 5
85-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 15:11  Table 7
86-B   
Poland
Młodziński/Kapołka
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 15:13  Table 011
87-B   
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Poland
Szmudziński/Białas
Sat 14:48  Table 02
88-B   
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Poland
Wendicki/Dymerski
Sat 14:51  Table 09
89-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Sat 14:52  Table 9
90-C   
Poland
Modrzejewski/Bitner
Poland
Cioch/Szerechan
Sat 15:00  Table 012
91-C   
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Poland
Stępnik/Jedlecki
Sat 14:50  Table 6
92-C   
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Poland
Pierzchalski/Szafran
Sat 14:59  Table 010
93-D   
Poland
Gardjas/Malinowski
Poland
Bednarz/Pamuła
Sat 15:32  Table 04
94-D   
Poland
Kucz/Mróz
Poland
Trzciński/Przytuła
Sat 15:50  Table 08
95-D   
Poland
Kozioł/Gajda
Poland
Melibruda/Urbańki
Sat 15:48  Table 013
96-D   
Poland
Fabisz/Konczala
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Sat 15:51  Table 6

Round 7

97-A   
Poland
Siębor/Florek
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Sat 16:22  Table 01
98-A   
Poland
Bukowski/ Śliwak
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Sat 16:13  Table 09
99-A   
Poland
Smolich/Sosnowski
Poland
Walczak/Kociński
Sat 16:23  Table 03
100-A   
Poland
Murawski/Kuraś
Poland
Andrzejewski/Książek
Sat 15:59  Table 03
101-B   
Poland
Morawski/Kryński
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 16:10  Table 011
102-B   
Poland
Olbromski/Śpiewak
Poland
Szmudziński/Białas
Sat 16:00  Table 07
103-B   
Poland
Młodziński/Kapołka
Poland
Wendicki/Dymerski
Sat 16:10  Table 9
104-B   
Poland
Szczerbo/Matyszczak
Poland
Waliszewski/Czerepiński
Sat 15:46  Table 02
105-C   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Cioch/Szerechan
Sat 16:01  Table 5
106-C   
Poland
Śmigielski/ Wnęk
Poland
Stępnik/Jedlecki
Sat 16:02  Table 7
107-C   
Poland
Modrzejewski/Bitner
Poland
Pierzchalski/Szafran
Sat 15:54  Table 010
108-C   
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Poland
Skrzypczyk/Żejmo
Sat 15:54  Table 012
109-D   
Poland
Bednarz/Pamuła
Poland
Trzciński/Przytuła
Sat 16:58  Table 08
110-D   
Poland
Gardjas/Malinowski
Poland
Melibruda/Urbańki
Sat 16:34  Table 6
111-D   
Poland
Kucz/Mróz
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Sat 16:56  Table 5
112-D   
Poland
Kozioł/Gajda
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Sat 16:35  Table 02

Round 8

113-A   
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Sat 17:04  Table 01
114-A   
Poland
Siębor/Florek
Poland
Walczak/Kociński
Sat 17:32  Table 02
115-A   
Poland
Bukowski/ Śliwak
Poland
Andrzejewski/Książek
Sat 16:41  Table 010
116-A   
Poland
Smolich/Sosnowski
Poland
Mazur/Dmochowski
Sat 17:17  Table 03
117-D   
Poland
Trzciński/Przytuła
Poland
Melibruda/Urbańki
Sat 18:55  Table 08
118-D   
Poland
Bednarz/Pamuła
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Sat 18:55  Table 02
119-D   
Poland
Gardjas/Malinowski
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Sat 17:34  Table 7
120-D   
Poland
Kucz/Mróz
Poland
Fabisz/Konczala
Sat 17:47  Table 5

Round 9

121-A   
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Poland
Walczak/Kociński
Sat 18:21  Table 01
122-A   
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Poland
Andrzejewski/Książek
Sat 17:38  Table 01
123-A   
Poland
Siębor/Florek
Poland
Mazur/Dmochowski
Sat 18:27  Table 03
124-A   
Poland
Bukowski/ Śliwak
Poland
Murawski/Kuraś
Sat 17:49  Table 09
125-D   
Poland
Melibruda/Urbańki
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Sat 18:04  Table 05
126-D   
Poland
Trzciński/Przytuła
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
  Table 07
127-D   
Poland
Bednarz/Pamuła
Poland
Fabisz/Konczala
 
128-D   
Poland
Gardjas/Malinowski
Poland
Kozioł/Gajda
Sat 18:03  Table 7

Last sixteen

129   
Poland
Misiewicz/Stolarczyk
Poland
Młodziński/Kapołka
Sat 19:45  Table 06
130   
Poland
Kleinschmidt/Jomaa
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 19:46  Table 07
131   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Morawski/Kryński
Sat 19:45  Table 08
132   
Poland
Bukowski/ Śliwak
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 19:45  Table 09
133   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Szczepanek/Szczawiński
Sat 19:45  Table 010
134   
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Poland
Kozioł/Gajda
Sat 19:45  Table 011
135   
Poland
Modrzejewski/Bitner
Poland
Bielewski/Jurkiewicz
Sat 19:46  Table 012
136   
Poland
Pierzchalski/Szafran
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 19:45  Table 013

Quarter final

137   
Poland
Młodziński/Kapołka
Poland
Zasztowt/Wasilewski
Sat 20:35  Table 07
138   
Poland
Walczak/Kociński
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 20:46  Table 08
139   
Poland
Kraupe/Garus
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Sat 20:40  Table 010
140   
Poland
Modrzejewski/Bitner
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 20:51  Table 013

Semi final

141   
Poland
Młodziński/Kapołka
Poland
Olbromski/Śpiewak
Sat 22:01  Table 010
142   
Poland
Trudnowski/ Wyszczelski
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 22:02  Table 08

Final

143   
Poland
Olbromski/Śpiewak
Poland
Gardjas/Malinowski
Sat 22:46  Table 012

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment