Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 4 - June 1, 2024

Poule “C” House T.

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 4, 2023, 6:00 PM Until Jun 1, 2024 (local time)
Entry deadline Nov 3, 2023, 12:41 PM (local time)
Organizer Plan B
Format League (18 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
More info
WEDSTRIJD TIJDEN
LET OP: Doordeweeks kunnen wedstrijden uiterlijk om 17:00 uur starten. Op zaterdag en zondag hebben we 4 plekken om 11:30 uur starten en 4 plekken om 13:00 uur starten. In die tijd is er bij drukte even geen challenge tafel, na de wedstrijden uiteraard wel weer.

FORMAT en PRIJZEN
-Race naar de 8
-Alternate break
-Er wordt gespeeld met handicap, die leggen wij apart nog uit
-3 poules van 18 (17 wedstrijden per persoon)
-Je speelt ongeveer 1x in de 2 weken. Je hoeft je niet aan de speelrondes te houden en kan dus gewoon afspreken en spelen. LET OP: het is niet fijn en handig als je heel ver voor of achter loopt. Wij zullen dit ook monitoren.
-Nummer 1 t/m 9 gaan naar het winnaars eindtoernooi (totaal 1000 euro prijzengeld)
-Nummer 10 t/m 18 gaan naar het clowns eindtoernooi (totaal 275 euro prijzengeld)
-De 3 nummers 1 spelen onderling tegen elkaar en de winnaar krijgt een gratis lidmaatschap voor het seizoen 24/25
-Op de eindtoernooien wordt er dubbel knock-out gespeeld tot de kwartfinale
-De kwart, halve en finale van beide toernooien zullen op een 3e einddag tegelijk gespeeld worden
-Voor de nummer 1, 2 en beide nummers 3 van het winnaarstoernooi, is er een beker te winnen
-De nummer 1 krijgt ook nog een custom made t-shirt, made by El Nino

HANDICAP
-Iedereen heeft een nummer tussen de 0 en 6 in Cuescore bij zijn/haar naam staan, dit gebruik je voor de handicap
-Voorbeeld: Jij hebt een 5 bij je naam staan en je speelt tegen iemand die een 2 bij zijn/haar naam heeft staan. Je doet dan 5 - 2 = 3 Dat betekent dat je de 8, 7 en de 6 ook krijgt om een rack te winnen. Dus je krijgt de 9 (uiteraard) en de 3 ballen daaronder.
-Ballen op de break tellen niet mee
-Je winnende bal moet gecalled worden, een combo mag ook, maar nog steeds moet je callen waar de bal in gaat. Call je bijvoorbeeld de 6 in het midden en fluke je hem in de hoek, dan heb je niet gewonnen, maar mag je wel doorspelen. De 9 bal hoeft nooit gecalled te worden
-Om het eerlijk te houden willen we jullie verzoeken om ook echt met de handicap zoals die is bepaald, te spelen. Heb je op- of aanmerkingen over je eigen handicap, app Nick of Kevin dan even.

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nick Balafas 9 9 0 0 72 42 30 0 0 0 0.632 9
2 Peter de Vries 14 9 0 5 94 84 10 0 0 0 0.528 9
3 Jeroen van Dokkum 9 8 0 1 69 54 15 0 0 0 0.561 8
4 Matus Poruban 11 7 0 4 75 59 16 0 0 0 0.56 7
5 Christopher Dean 13 7 0 6 83 89 -6 0 0 0 0.483 7
6 Maarten Kous 7 6 0 1 54 40 14 0 0 0 0.574 6
7 Dave Haig 12 6 0 6 78 71 7 0 0 0 0.523 6
8 Steffen Klein 6 4 0 2 46 42 4 0 0 0 0.523 4
9 Michel van der Bilt 12 4 0 8 73 84 -11 0 0 0 0.465 4
10 Diana Meijer 8 3 0 5 49 55 -6 0 0 0 0.471 3
11 Greg Richiuso 9 3 0 6 61 59 2 0 0 0 0.508 3
12 Vasil Savov 9 3 0 6 58 64 -6 0 0 0 0.475 3
13 Antoine Maignan 9 3 0 6 51 68 -17 0 0 0 0.429 3
14 Niels Vriesema 5 3 0 2 31 35 -4 0 0 0 0.47 3
15 Bob B. 8 2 0 6 48 56 -8 0 0 0 0.462 2
16 Rein Scheidegger 4 1 0 3 21 30 -9 0 0 0 0.412 1
17 Jon B 7 1 0 6 39 51 -12 0 0 0 0.433 1
18 Leon Qian 8 1 0 7 40 59 -19 0 0 0 0.404 1

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Bulgaria
Vasil Savov
5
Nov 19, 2023, 7:46 PM 
2   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
3   
Netherlands
Peter de Vries
3
Netherlands
Diana Meijer
5
Nov 11, 2023, 12:32 PM 
4   
France
Antoine Maignan
5
Netherlands
Maarten Kous
2
Nov 10, 2023, 6:50 PM 
5   
Netherlands
Steffen Klein
5
China
Leon Qian
3
Nov 4, 2023, 2:54 PM 
6   
Greece
Nick Balafas
1
Australia
Dave Haig
6
Nov 7, 2023, 1:34 PM 
7   
Netherlands
Jon B
3
Italy
Greg Richiuso
5
 
8   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Slovakia
Matus Poruban
3
Nov 7, 2023, 2:23 PM 
9   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Netherlands
Bob B.
5
Jan 19, 2024, 5:47 PM 

Round 2

Race to 8
10   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Netherlands
Bob B.
5
Dec 9, 2023, 3:18 PM 
11   
Slovakia
Matus Poruban
3
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Feb 5, 2024, 9:07 PM 
12   
Italy
Greg Richiuso
5
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Feb 19, 2024, 7:33 AM 
13   
Australia
Dave Haig
6
Netherlands
Jon B
3
Dec 5, 2023, 3:52 PM 
14   
China
Leon Qian
3
Greece
Nick Balafas
1
Nov 23, 2023, 10:30 PM 
15   
Netherlands
Maarten Kous
2
Netherlands
Steffen Klein
5
 
16   
Netherlands
Diana Meijer
5
France
Antoine Maignan
5
Nov 25, 2023, 12:57 PM 
17   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Netherlands
Peter de Vries
3
Apr 6, 2024, 12:47 PM 
18   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Netherlands
Niels Vriesema
5
 

Round 3

Race to 8
19   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Bulgaria
Vasil Savov
5
 
20   
Netherlands
Peter de Vries
3
United Kingdom
Christopher Dean
4
Apr 11, 2024, 10:19 AM 
21   
France
Antoine Maignan
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
22   
Netherlands
Steffen Klein
5
Netherlands
Diana Meijer
5
Dec 29, 2023, 9:10 PM 
23   
Greece
Nick Balafas
1
Netherlands
Maarten Kous
2
 
24   
Netherlands
Jon B
3
China
Leon Qian
3
 
25   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Australia
Dave Haig
6
Mar 14, 2024, 1:57 PM 
26   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Italy
Greg Richiuso
5
Dec 15, 2023, 2:44 PM 
27   
Netherlands
Bob B.
5
Slovakia
Matus Poruban
3
 

Round 4

Race to 8
28   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Slovakia
Matus Poruban
3
Jan 27, 2024, 9:08 PM 
29   
Italy
Greg Richiuso
5
Netherlands
Bob B.
5
 
30   
Australia
Dave Haig
6
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
 
31   
China
Leon Qian
3
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Jan 19, 2024, 11:09 AM 
32   
Netherlands
Maarten Kous
2
Netherlands
Jon B
3
Apr 4, 2024, 9:01 AM 
33   
Netherlands
Diana Meijer
5
Greece
Nick Balafas
1
 
34   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Netherlands
Steffen Klein
5
 
35   
United Kingdom
Christopher Dean
4
France
Antoine Maignan
5
Jan 27, 2024, 2:26 PM 
36   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Netherlands
Peter de Vries
3
Mar 12, 2024, 8:51 PM 

Round 5

Race to 8
37   
Netherlands
Peter de Vries
3
Bulgaria
Vasil Savov
5
Feb 19, 2024, 7:48 AM 
38   
France
Antoine Maignan
5
Netherlands
Niels Vriesema
5
 
39   
Netherlands
Steffen Klein
5
United Kingdom
Christopher Dean
4
 
40   
Greece
Nick Balafas
1
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
41   
Netherlands
Jon B
3
Netherlands
Diana Meijer
5
 
42   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Netherlands
Maarten Kous
2
Nov 22, 2023, 10:22 AM 
43   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
China
Leon Qian
3
Dec 15, 2023, 4:01 PM 
44   
Netherlands
Bob B.
5
Australia
Dave Haig
6
Mar 6, 2024, 3:46 PM 
45   
Slovakia
Matus Poruban
3
Italy
Greg Richiuso
5
Feb 26, 2024, 4:23 PM 

Round 6

Race to 8
46   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Italy
Greg Richiuso
5
Apr 2, 2024, 12:38 PM 
47   
Australia
Dave Haig
6
Slovakia
Matus Poruban
3
Mar 22, 2024, 2:30 PM 
48   
China
Leon Qian
3
Netherlands
Bob B.
5
 
49   
Netherlands
Maarten Kous
2
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
 
50   
Netherlands
Diana Meijer
5
Netherlands
Michel van der Bilt
5
 
51   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Netherlands
Jon B
3
 
52   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Greece
Nick Balafas
1
Apr 1, 2024, 5:33 PM 
53   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Netherlands
Steffen Klein
5
 
54   
Netherlands
Peter de Vries
3
France
Antoine Maignan
5
Mar 23, 2024, 2:14 PM 

Round 7

Race to 8
55   
France
Antoine Maignan
5
Bulgaria
Vasil Savov
5
Dec 2, 2023, 4:50 PM 
56   
Netherlands
Steffen Klein
5
Netherlands
Peter de Vries
3
Mar 20, 2024, 7:22 AM 
57   
Greece
Nick Balafas
1
Netherlands
Niels Vriesema
5
 
58   
Netherlands
Jon B
3
United Kingdom
Christopher Dean
4
Apr 14, 2024, 4:28 PM 
59   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
Dec 5, 2023, 6:14 PM 
60   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Netherlands
Diana Meijer
5
 
61   
Netherlands
Bob B.
5
Netherlands
Maarten Kous
2
 
62   
Slovakia
Matus Poruban
3
China
Leon Qian
3
 
63   
Italy
Greg Richiuso
5
Australia
Dave Haig
6
 

Round 8

Race to 8
64   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Australia
Dave Haig
6
Mar 23, 2024, 2:13 PM 
65   
China
Leon Qian
3
Italy
Greg Richiuso
5
 
66   
Netherlands
Maarten Kous
2
Slovakia
Matus Poruban
3
 
67   
Netherlands
Diana Meijer
5
Netherlands
Bob B.
5
 
68   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Nov 11, 2023, 1:18 PM 
69   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Mar 4, 2024, 5:20 PM 
70   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Netherlands
Jon B
3
 
71   
Netherlands
Peter de Vries
3
Greece
Nick Balafas
1
Apr 11, 2024, 12:39 PM 
72   
France
Antoine Maignan
5
Netherlands
Steffen Klein
5
Nov 9, 2023, 4:18 PM 

Round 9

Race to 8
73   
Netherlands
Steffen Klein
5
Bulgaria
Vasil Savov
5
 
74   
Greece
Nick Balafas
1
France
Antoine Maignan
5
 
75   
Netherlands
Jon B
3
Netherlands
Peter de Vries
3
 
76   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Netherlands
Niels Vriesema
5
Apr 16, 2024, 2:01 PM 
77   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
United Kingdom
Christopher Dean
4
Mar 4, 2024, 5:20 PM 
78   
Netherlands
Bob B.
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
79   
Slovakia
Matus Poruban
3
Netherlands
Diana Meijer
5
Apr 14, 2024, 5:43 PM 
80   
Italy
Greg Richiuso
5
Netherlands
Maarten Kous
2
 
81   
Australia
Dave Haig
6
China
Leon Qian
3
 

Round 10

Race to 8
82   
Bulgaria
Vasil Savov
5
China
Leon Qian
3
May 26, 2024, 10:45 AM 
83   
Netherlands
Maarten Kous
2
Australia
Dave Haig
6
 
84   
Netherlands
Diana Meijer
5
Italy
Greg Richiuso
5
 
85   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Slovakia
Matus Poruban
3
 
86   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Netherlands
Bob B.
5
 
87   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
 
88   
Netherlands
Peter de Vries
3
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Mar 21, 2024, 8:39 PM 
89   
France
Antoine Maignan
5
Netherlands
Jon B
3
 
90   
Netherlands
Steffen Klein
5
Greece
Nick Balafas
1
 

Round 11

Race to 8
91   
Greece
Nick Balafas
1
Bulgaria
Vasil Savov
5
 
92   
Netherlands
Jon B
3
Netherlands
Steffen Klein
5
 
93   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
France
Antoine Maignan
5
 
94   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Netherlands
Peter de Vries
3
 
95   
Netherlands
Bob B.
5
Netherlands
Niels Vriesema
5
Dec 4, 2023, 7:18 PM 
96   
Slovakia
Matus Poruban
3
United Kingdom
Christopher Dean
4
Apr 14, 2024, 5:42 PM 
97   
Italy
Greg Richiuso
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
98   
Australia
Dave Haig
6
Netherlands
Diana Meijer
5
 
99   
China
Leon Qian
3
Netherlands
Maarten Kous
2
Feb 7, 2024, 2:21 PM 

Round 12

Race to 8
100   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Netherlands
Maarten Kous
2
 
101   
Netherlands
Diana Meijer
5
China
Leon Qian
3
Jan 29, 2024, 1:48 PM 
102   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Australia
Dave Haig
6
Nov 20, 2023, 1:43 PM 
103   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Italy
Greg Richiuso
5
Nov 30, 2023, 10:12 AM 
104   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Slovakia
Matus Poruban
3
 
105   
Netherlands
Peter de Vries
3
Netherlands
Bob B.
5
May 6, 2024, 5:12 PM 
106   
France
Antoine Maignan
5
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
 
107   
Netherlands
Steffen Klein
5
Netherlands
Michel van der Bilt
5
 
108   
Greece
Nick Balafas
1
Netherlands
Jon B
3
 

Round 13

Race to 8
109   
Netherlands
Jon B
3
Bulgaria
Vasil Savov
5
 
110   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Greece
Nick Balafas
1
Apr 12, 2024, 8:15 AM 
111   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Netherlands
Steffen Klein
5
 
112   
Netherlands
Bob B.
5
France
Antoine Maignan
5
 
113   
Slovakia
Matus Poruban
3
Netherlands
Peter de Vries
3
Nov 22, 2023, 3:00 PM 
114   
Italy
Greg Richiuso
5
Netherlands
Niels Vriesema
5
 
115   
Australia
Dave Haig
6
United Kingdom
Christopher Dean
4
Dec 15, 2023, 2:57 PM 
116   
China
Leon Qian
3
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
117   
Netherlands
Maarten Kous
2
Netherlands
Diana Meijer
5
Apr 11, 2024, 10:19 AM 

Round 14

Race to 8
118   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Netherlands
Diana Meijer
5
 
119   
Singapore
Rein Scheidegger
5
Netherlands
Maarten Kous
2
 
120   
United Kingdom
Christopher Dean
4
China
Leon Qian
3
 
121   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Australia
Dave Haig
6
Jan 15, 2024, 1:54 PM 
122   
Netherlands
Peter de Vries
3
Italy
Greg Richiuso
5
Nov 15, 2023, 6:14 PM 
123   
France
Antoine Maignan
5
Slovakia
Matus Poruban
3
Apr 2, 2024, 12:39 PM 
124   
Netherlands
Steffen Klein
5
Netherlands
Bob B.
5
 
125   
Greece
Nick Balafas
1
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Apr 2, 2024, 12:39 PM 
126   
Netherlands
Jon B
3
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Dec 2, 2023, 2:15 PM 

Round 15

Race to 8
127   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Bulgaria
Vasil Savov
5
 
128   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Netherlands
Jon B
3
Apr 29, 2024, 7:48 AM 
129   
Netherlands
Bob B.
5
Greece
Nick Balafas
1
May 30, 2024, 4:05 PM 
130   
Slovakia
Matus Poruban
3
Netherlands
Steffen Klein
5
 
131   
Italy
Greg Richiuso
5
France
Antoine Maignan
5
Mar 8, 2024, 2:56 PM 
132   
Australia
Dave Haig
6
Netherlands
Peter de Vries
3
May 1, 2024, 1:13 PM 
133   
China
Leon Qian
3
Netherlands
Niels Vriesema
5
 
134   
Netherlands
Maarten Kous
2
United Kingdom
Christopher Dean
4
Nov 19, 2023, 7:47 PM 
135   
Netherlands
Diana Meijer
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 

Round 16

Race to 8
136   
Bulgaria
Vasil Savov
5
Singapore
Rein Scheidegger
5
 
137   
United Kingdom
Christopher Dean
4
Netherlands
Diana Meijer
5
Jan 5, 2024, 12:15 PM 
138   
Netherlands
Niels Vriesema
5
Netherlands
Maarten Kous
2
 
139   
Netherlands
Peter de Vries
3
China
Leon Qian
3
 
140   
France
Antoine Maignan
5
Australia
Dave Haig
6
Mar 16, 2024, 12:50 PM 
141   
Netherlands
Steffen Klein
5
Italy
Greg Richiuso
5
Nov 27, 2023, 5:16 PM 
142   
Greece
Nick Balafas
1
Slovakia
Matus Poruban
3
Apr 11, 2024, 10:19 AM 
143   
Netherlands
Jon B
3
Netherlands
Bob B.
5
Feb 28, 2024, 4:57 PM 
144   
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
 

Round 17

Race to 8
145   
Netherlands
Jeroen van Dokkum
4
Bulgaria
Vasil Savov
5
Feb 27, 2024, 2:21 PM 
146   
Netherlands
Bob B.
5
Netherlands
Michel van der Bilt
5
Nov 15, 2023, 6:15 PM 
147   
Slovakia
Matus Poruban
3
Netherlands
Jon B
3
Nov 17, 2023, 3:46 PM 
148   
Italy
Greg Richiuso
5
Greece
Nick Balafas
1
Nov 16, 2023, 4:11 PM 
149   
Australia
Dave Haig
6
Netherlands
Steffen Klein
5
Dec 19, 2023, 2:45 PM 
150   
China
Leon Qian
3
France
Antoine Maignan
5
 
151   
Netherlands
Maarten Kous
2
Netherlands
Peter de Vries
3
Feb 4, 2024, 2:57 PM 
152   
Netherlands
Diana Meijer
5
Netherlands
Niels Vriesema
5
Jan 7, 2024, 10:30 AM 
153   
Singapore
Rein Scheidegger
5
United Kingdom
Christopher Dean
4
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants