Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 7, 2020

Pool Rijnmond Recreanten ranking #6 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sohrab Atmar
8 (8/0) 32 (22/10)
69%
50
2 Willy Tse
8 (6/2) 32 (22/10)
69%
35
3 Pieter Barendregt
7 (5/2) 24 (13/11)
54%
25
3 Dennis Andrade
7 (5/2) 23 (14/9)
61%
25
5 Alvin Stevens
6 (4/2) 19 (12/7)
63%
20
5 Alexander Poot
6 (5/1) 20 (14/6)
70%
20
5 Paul Meerzorg
6 (5/1) 19 (12/7)
63%
20
5 Phil Mirontoneng
6 (5/1) 18 (12/6)
67%
20
9 Ivan Labrović
5 (4/1) 17 (11/6)
65%
15
Show more
9 Bianca Alblas
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Jeroen van der Harst
5 (2/3) 17 (10/7)
59%
15
9 David van der Velde
4 (3/1) 13 (9/4)
69%
15
9 Zumfer Benquku
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Harry Strörmann
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Dave van Gulik
5 (3/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Jochem Blonk
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
15
17 Bjorn van Bodegraven
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 E a Costa
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Jeffrey Johannis
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Frank Smitskamp
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Maurice van Lier
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Jeroen Bernoster
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Richard van Ostaijen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Bas Groen
4 (2/2) 12 (8/4)
67%
10
25 Tim de Vette
4 (1/3) 12 (6/6)
50%
5
25 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 lloyd Ansems
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Leroy Rios Gonzaga
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Sebastiaan Visser
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
5
25 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Nathalie van de Vliert
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
33 Dirk Wiersma
4 (1/3) 12 (2/10)
17%
5
33 Joyce van der Velde
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Jeffrey Hermsen
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 werner barelds
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Rene Zand
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Loïs jane Van den broeck
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
5
Entry deadline Mar 7, 2020, 1:00 PM (local time)
Starts Mar 7, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Pool Regio 3
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paul Meerzorg 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Willy Tse 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 E a Costa 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Chantal Kusters 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Jeffrey Hermsen 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 3 3 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 3
2 Bianca Alblas 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Bjorn van Bodegraven 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Nathalie van de Vliert 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Dennis Andrade 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Richard van Ostaijen 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Leroy Rios Gonzaga 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
5 Rene Zand 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Poot 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Jochem Blonk 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Jeroen Bernoster 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 lloyd Ansems 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Loïs jane Van den broeck 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Phil Mirontoneng 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Jeroen van der Harst 4 2 0 2 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Jeffrey Johannis 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Sebastiaan Visser 4 2 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sohrab Atmar 4 4 0 0 8 4 4 0 0 0 0.667 4
2 Dave van Gulik 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Maurice van Lier 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Tim de Vette 4 1 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 1
5 werner barelds 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ivan Labrović 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Frank Smitskamp 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Liesbeth Wiersma 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Joyce van der Velde 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Harry Strörmann 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
2 Pieter Barendregt 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Bas Groen 4 2 0 2 8 4 4 0 0 0 0.667 2
4 Patrick Kommings 4 1 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
5 Dirk Wiersma 4 1 0 3 2 10 -8 0 0 0 0.167 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:11  Table 25
2-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Willy Tse
Sat 12:11  Table 24
3-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 12:11  Table 23
4-B   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Sat 12:11  Table 22
5-C   
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 12:11  Table 21
6-C   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Rene Zand
Sat 12:11  Table 20
7-D   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 12:11  Table 19
8-D   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sat 12:11  Table 18
9-E   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:11  Table 17
10-E   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 12:11  Table 16
11-F   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:11  Table 15
12-F   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 12:11  Table 14
13-G   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:31  Table 25
14-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 12:32  Table 17
15-H   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:31  Table 20
16-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 12:32  Table 19

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Willy Tse
Sat 12:51  Table 15
18-A   
Netherlands
Chantal Kusters
Portugal
E a Costa
  Table 22
19-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Sat 12:59  Table 19
20-B   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 12:57  Table 20
21-C   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Rene Zand
Sat 12:52  Table 16
22-C   
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sat 13:02  Table 14
23-D   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Sat 12:50  Table 13
24-D   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 12:46  Table 21
25-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 12:47  Table 18
26-E   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 12:48  Table 23
27-F   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 13:06  Table 25
28-F   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
werner barelds
Sat 13:06  Table 17
29-G   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 13:16  Table 18
30-G   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 13:19  Table 16
31-H   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 13:21  Table 21
32-H   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Bas Groen
Sat 13:22  Table 23

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Willy Tse
Portugal
E a Costa
Sat 13:33  Table 17
34-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 13:31  Table 22
35-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:50  Table 23
36-B   
Netherlands
Nathalie van de Vliert
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 13:53  Table 15
37-C   
Netherlands
Rene Zand
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sat 13:53  Table 14
38-C   
Netherlands
Dennis Andrade
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 13:34  Table 20
39-D   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 13:55  Table 16
40-D   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 13:45  Table 21
41-E   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 13:43  Table 25
42-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 13:23  Table 15
43-F   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
werner barelds
Sat 13:38  Table 19
44-F   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 13:57  Table 18
45-G   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 14:06  Table 20
46-G   
Netherlands
Joyce van der Velde
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:36  Table 18
47-H   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Bas Groen
Sat 14:10  Table 21
48-H   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 14:12  Table 25

Round 4

Race to 3
49-A   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 14:18  Table 17
50-A   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 14:23  Table 14
51-C   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:29  Table 16
52-C   
Netherlands
Rene Zand
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Sat 14:29  Table 15
53-D   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 14:32  Table 21
54-D   
Netherlands
Loïs jane Van den broeck
Netherlands
Alexander Poot
Sat 14:37  Table 25
55-E   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 14:14  Table 22
56-E   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 14:16  Table 18
57-F   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 14:21  Table 19
58-F   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:20  Table 23
59-G   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 14:56  Table 23
60-G   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 14:37  Table 20
61-H   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 14:43  Table 18
62-H   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 14:56  Table 13

Round 5

Race to 3
63-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 15:05  Table 17
64-A   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 15:08  Table 24
65-C   
Kosovo
Zumfer Benquku
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Sat 15:10  Table 20
66-C   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 15:10  Table 15
67-D   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Alexander Poot
Sat 15:40  Table 25
68-D   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 14:54  Table 14
69-E   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 15:01  Table 22
70-E   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 14:56  Table 21
71-F   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:59  Table 19
72-F   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Tim de Vette
Sat 15:06  Table 16
73-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 15:32  Table 19
74-G   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 15:31  Table 23
75-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 15:28  Table 13
76-H   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 15:18  Table 21

Last sixteen

Race to 3
77   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 16:04  Table 25
78   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
David van der Velde
Sat 16:04  Table 24
79   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Alexander Poot
Sat 16:04  Table 23
80   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 16:04  Table 22
81   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 16:05  Table 21
82   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 16:05  Table 20
83   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 16:05  Table 19
84   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 16:05  Table 17

Quarter final

Race to 3
85   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Willy Tse
Sat 17:07  Table 22
86   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 16:57  Table 24
87   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 17:18  Table 25
88   
Netherlands
Pieter Barendregt
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 17:05  Table 23

Semi final

Race to 3
89   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 17:54  Table 25
90   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 17:54  Table 24

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 18:48  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment