Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 15, 2020

Pool Rijnmond Recreanten ranking #5 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dennis Andrade
8 (8/0) 37 (26/11)
70%
50
2 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
8 (5/3) 39 (23/16)
59%
35
3 Zumfer Benquku
7 (6/1) 34 (20/14)
59%
25
3 Dave van Gulik
7 (5/2) 31 (19/12)
61%
25
5 Pieter Barendregt
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
20
5 Jeroen van der Harst
6 (3/3) 25 (13/12)
52%
20
5 Mario Pušić
6 (5/1) 21 (17/4)
81%
20
5 E a Costa
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
20
9 Gordon Edwards
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
Show more
9 Alvin Stevens
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Alexander Poot
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
15
9 Phil Mirontoneng
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
15
9 Jochem Blonk
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
15
9 Frank Smitskamp
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Sean R
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
15
17 Bas Groen
4 (3/1) 20 (11/9)
55%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Harry Strörmann
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Sohrab Atmar
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
17 Jeffrey Johannis
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 werner barelds
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 CG Wahirayasa
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
25 Bianca Alblas
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
5
25 Jeffrey Hermsen
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
25 Yvo Tieleman
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 William Tirta
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
5
25 Rene Zand
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Jeroen Bernoster
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Alex Wassink
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
5
25 Govert Verwaal
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
33 lloyd Ansems
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Carel van Rosmalen
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Paulus Dickhoff
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Jo Eu Sou Da Silva
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
33 Sebastiaan Visser
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Maurice van Lier
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Paul Tromp
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
Entry deadline Feb 15, 2020, 12:30 PM (local time)
Starts Feb 15, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (40 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 3
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Andrade 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Alexander Poot 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Scott Laurens 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Jeffrey Hermsen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Carel van Rosmalen 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 werner barelds 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Govert Verwaal 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Maurice van Lier 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Phil Mirontoneng 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Patrick Kommings 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 CG Wahirayasa 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Bianca Alblas 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 lloyd Ansems 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jochem Blonk 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 E a Costa 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Sohrab Atmar 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Rene Zand 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Jo Eu Sou Da Silva 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sean R 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Gordon Edwards 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Liesbeth Wiersma 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Alex Wassink 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 Sebastiaan Visser 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Dave van Gulik 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Jeffrey Johannis 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Yvo Tieleman 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Paulus Dickhoff 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Da Costa Goncalo 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Pieter Barendregt 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Bas Groen 4 3 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 3
4 Jeroen Bernoster 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Chantal Kusters 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Frank Smitskamp 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Jeroen van der Harst 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Harry Strörmann 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 William Tirta 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
5 Paul Tromp 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Alexander Poot
Carel van Rosmalen
Sat 12:01  Table 1
2-A   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:01 
3-B   
Netherlands
werner barelds
Croatia
Mario Pušić
Sat 12:01  Table 3
4-B   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Govert Verwaal
Sat 12:01  Table 4
5-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:01  Table 5
6-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 12:01  Table 6
7-D   
Netherlands
Jochem Blonk
Portugal
E a Costa
Sat 12:01  Table 7
8-D   
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 12:01  Table 8
9-E   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Ireland
Sean R
Sat 12:01  Table 9
10-E   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 12:27  Table 2
11-F   
Netherlands
Dave van Gulik
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:01  Table 11
12-F   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 12:28  Table 6
13-G   
Netherlands
Pieter Barendregt
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:33  Table 3
14-G   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 12:33  Table 5
15-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 12:33  Table 4
16-H   
Indonesia
William Tirta
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 12:38  Table 11

Round 2

Race to 3
17-A   
Carel van Rosmalen
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:41  Table 1
18-A   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:43  Table 9
19-B   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Govert Verwaal
Sat 12:44  Table 2
20-B   
Netherlands
werner barelds
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:50  Table 7
21-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 13:06  Table 9
22-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Indonesia
CG Wahirayasa
Sat 13:00  Table 3
23-D   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 13:05  Table 6
24-D   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Rene Zand
Sat 13:01  Table 1
25-E   
Ireland
Sean R
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 13:04  Table 8
26-E   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Alex Wassink
Sat 13:02  Table 4
27-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 13:06  Table 2
28-F   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 12:45  Table 8
29-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 13:16  Table 7
30-G   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Bas Groen
Sat 13:08  Table 11
31-H   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 13:22  Table 8
32-H   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Paul Tromp
Sat 13:11  Table 5

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:36  Table 9
34-A   
Carel van Rosmalen
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 13:31  Table 1
35-B   
Netherlands
Govert Verwaal
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:34  Table 3
36-B   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 13:37  Table 5
37-C   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Indonesia
CG Wahirayasa
Sat 13:42  Table 7
38-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:43  Table 11
39-D   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Rene Zand
Sat 14:01  Table 3
40-D   
Portugal
E a Costa
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Sat 13:53  Table 8
41-E   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Alex Wassink
Sat 13:42  Table 4
42-E   
Ireland
Sean R
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 13:40  Table 2
43-F   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 13:49  Table 6
44-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 13:50  Table 1
45-G   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Bas Groen
Sat 14:03  Table 2
46-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 13:52  Table 9
47-H   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Paul Tromp
Sat 14:10  Table 5
48-H   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Indonesia
William Tirta
Sat 14:12  Table 6

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 14:14  Table 7
50-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Alexander Poot
Sat 14:14  Table 4
51-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 14:14  Table 11
52-B   
Netherlands
Govert Verwaal
Netherlands
werner barelds
Sat 14:20  Table 9
53-C   
Indonesia
CG Wahirayasa
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 14:25  Table 1
54-C   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 14:30  Table 4
55-D   
Netherlands
Rene Zand
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Sat 14:57  Table 4
56-D   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 14:41  Table 3
57-E   
Netherlands
Alex Wassink
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 14:30  Table 2
58-E   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 14:34  Table 7
59-F   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 14:42  Table 6
60-F   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:42  Table 8
61-G   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 14:43  Table 5
62-G   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 14:38  Table 11
63-H   
Netherlands
Paul Tromp
Indonesia
William Tirta
Sat 14:50  Table 1
64-H   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 14:51  Table 2

Round 5

Race to 3
65-A   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Alexander Poot
Sat 15:05  Table 6
66-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Carel van Rosmalen
Sat 15:18  Table 7
67-B   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
werner barelds
Sat 15:26  Table 3
68-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:13  Table 8
69-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 15:24  Table 6
70-C   
Indonesia
CG Wahirayasa
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 15:52  Table 3
71-D   
Brazil
Jo Eu Sou Da Silva
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 15:52  Table 4
72-D   
Netherlands
Rene Zand
Portugal
E a Costa
Sat 15:55  Table 1
73-E   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 15:34  Table 2
74-E   
Netherlands
Alex Wassink
Ireland
Sean R
Sat 15:15  Table 5
75-F   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 15:40  Table 5
76-F   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 15:55  Table 2
77-G   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 15:29  Table 8
78-G   
Netherlands
Bas Groen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 15:23  Table 1
79-H   
Indonesia
William Tirta
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 15:56  Table 5
80-H   
Netherlands
Paul Tromp
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 15:58  Table 6

Last sixteen

Race to 3
81   
Netherlands
Dennis Andrade
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 16:38  Table 1
82   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Portugal
E a Costa
Sat 16:38  Table 6
83   
Ireland
Sean R
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 16:38  Table 2
84   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 16:38  Table 5
85   
Netherlands
Alexander Poot
Croatia
Mario Pušić
Sat 16:38  Table 3
86   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 16:38  Table 7
87   
Netherlands
Gordon Edwards
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 16:46  Table 7
88   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 16:38  Table 4

Quarter final

Race to 3
89   
Netherlands
Dennis Andrade
Portugal
E a Costa
Sat 17:07  Table 4
90   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 17:10  Table 3
91   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 17:07  Table 2
92   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 17:41  Table 1

Semi final

Race to 4
93   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 17:53  Table 1
94   
Netherlands
Patrick Kommings
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 17:53  Table 2

Final

Race to 4
95   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 18:41  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment